[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez Eminem 28 lis 2016, 21:55
Ktoś chętny na spotkanie?

[Bielsko-Biała]

przez Klau883 25 sty 2017, 18:15
Hej,jestem tu nowa.Mieszkam w Bielsku,poszukuję dobrego psychoterapeuty w tymże mieście.Prywatnie lub na NFZ ,możecie mi kogoś polecić?

Re: [Bielsko-Biała]

przez Zoe345 07 wrz 2017, 00:51
Adwentystka napisał(a):witam,ja tez jestem z BB,od piątku chodzę na terapię grupową na Olszowki,teraz tam pracuje pani Urszula Nikiel.bylam tez w Ustroniu tam leczyla mnie Pani Barbara Tengler,do Grazyny Liany chodzilam prywatnie

odważny krok adwentystko. Fakt pani Nikiel jest jak majstersztyk w swojej dziedzinie - osobiście po terapii myślałam, że rozwałkuje swoją głowę sama jak teorię strun lub raichmana ale z czasem się pokulało w dół. przegapiłam wszystkie znaki stop i zrobiłam sobie ała. Teraz teorie strun czytam 10 tki razy i nadal nie pamiętam przeciążyłam system bo dokonałam wielu nie właściwych wyborów. Czasami warto posłuchać takich osób jak pani Nikiel bo jest ich naprawdę nie wiele - nawet nie wiem czy w Polsce 10...

gorzej dodam wam jeśli trafi się na człowieka z tytułem psychologa, który robi tylko szkody wtedy chyba lepiej zdać się na instynkt samozachowawczy bo źle położone kafelki w kuchni się skuje i zapłaci podwójnie a głowy się nie obetnie i nie wprawi nowej choć frankensztajnowskie próby były już dokonywane.

Fakt co do jednego z pierwszych wątków. W grupie się czuło jak w rodzinie. Czasami chciałbym zatrzeć to wspomnienie stało się tak iluzoryczne i prawdziwe jak piękny obrazek - lubiłam za oknem na Sobieskiego tą falującą brzozę o różnych porach roku i obrazek ze schodami, który pojawiał się swojego czasu w Charakterach od 1998 do po 2000.

Zła jestem na siebie, że więcej wtedy nie powiedziałam o sobie - zostało mnóstwo pytań i brak powrotu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez Klaudia Kate 15 wrz 2017, 14:24
No odświeżam wątek ja też z Bielska ;) Z nerwicą zmagam się juz 7 lat :) U mnie tylko leki.

Chodziłam na psychoterapię oddział dzienny z Panią Nikiel i jeszcze jedną taką. Wytrzymałam tam 4 dni :lol: :lol: Później chodziłam na indywidualną terapię też porażka, później zaczęłam brać leki i wróciłam do normalności, teraz jestem na etapie zmiany leków.

Terapia grupowa tam na olszówce dla mnie porażka. Jak tylko przeczytałam życiorys to stamtąd uciekłam. Przytłoczyły mnie problemy innych, ocenianie obcych osób, zwalanie winy na moich rodziców. Nie wiem jak teraz się taka terapia odbywa i jak ona wygląda tam teraz. Szkoda, że głównym nurtem był nurt psychodynamiczny, w nerwicach powinno się od tego odchodzić. No i wg mnie nie była to terapia nastawiona stricte na nerwicę niestety.
20 mg Citalopram
30 mg Duloksetyna
50 mg Trittico
4 000j d3
Acerola
I Miss Forum

[Bielsko-Biała]

przez kaha 17 wrz 2017, 23:49
Witam, jestem z okolic Bielska i nigdy nie angażowałam się w tego typu fora. Z nerwicą mam do czynienia od 12 lat ale dopiero 3 tygodnie temu doprowadzilam sie do takiego stanu, ze nie wiem co mam ze sobą zrobić. Zwykle byłam w stanie panować nad lękiem ale od końca sierpnia, od wizyty u kardiologa dostałam pierwszego ataku paniki i w zasadzie nie jestem w stanie funkcjonować bez xanaxu. Tyle przepisal mi lekarz... Moja nerwica skupiła się na sercu i wlasciwie jedynym jej objawem sa codzienne kołatania, dodatkowe uderzenia, palpitacje i inne różne cuda, które wyrządza serce. Lęk jest nie do ogarnięcia. Fikołki serca dosłownie zgniatają moje poczucie wartości do poziomu zero, a lęk nie pozwala tych symptomów w żaden sposób zaakceptować. Poszukuję psychiatry z Bielska, prywatnego. Orientujecie się jakie są ceny? Czy macie jakieś opinie na temat pani Rutkiewicz?

[Bielsko-Biała]

przez tears_in_rain 29 wrz 2017, 10:59
@kaha
Jeśli wciąż szukasz dobrego psychiatry mogę polecić Panią doktor przyjmującą w Skoczowie co prawda ale w bardzo fajnej prywatnej przychodni no i przede wszystkim bardzo miła kobieta.

Najlepiej sprawdź linka http://www.gruszczyk.pl/?m=kontakt

A ceny to zazwyczaj 100 -150zł niżej nie schodzą

[Bielsko-Biała]

przez tears_in_rain 29 wrz 2017, 11:22
Tak przy okazji chciałbym dodać że z chęcią nawiązałbym kontakt z kobietą cierpiącą na nerwice czy jakieś fobie społeczne, lub po prostu samotną. Ja wiek 28 lat cierpię na nerwice jakieś 12 lat z różnym nasileniem, leczyłem się głównie samodzielnie, wiele doświadczyłem, myślę że mógłbym się podzielić przemyśleniami. Obecnie czekam na swój termin rozpoczęcia terapii (jeśli mnie przyjmą) na dziennym w Olszówce.
Pozdr.
Bartosz
arcan87@gmail.com

[Bielsko-Biała]

przez tears_in_rain 01 paź 2017, 14:02
Nikt? Gdzie to się drogie kobitki podziały?? :( :D

[Bielsko-Biała]

przez Klaudia Kate 02 paź 2017, 20:23
Chodziłam na dzienną w Olszówce :lol: Nie polecam, ale może ja się nie nadaję na terapię :D
20 mg Citalopram
30 mg Duloksetyna
50 mg Trittico
4 000j d3
Acerola
I Miss Forum

[Bielsko-Biała]

przez tears_in_rain 17 paź 2017, 18:12
@Klaudia Kate
Hej! :D Mogłabyś powiedzieć co Ci się tam nie podobało? Co robiliście, jak wyglądał typowy dzień? Jaki personel? Ja miałem wstępne badania, jeszcze nie wiem dokładnie kiedy zaczynam ale gdzieś w Listopadzie.

Sortuj wg