Sposoby radzenia sobie z depresją

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez agnieszka_mastaaj 19 sty 2018, 22:26
Będąc w depresji próbowałam wszelkich sposobów, aby sobie z nią poradzić. Wyjeżdżałam na wycieczki, czytałam motywujące książki, mało kiedy zostawałam sama w domu, ale to nic nie dało. Pomogła mi dopiero wizyta w Ośrodku ....... Właśnie tam, po krótkiej konsultacji został u mnie zdiagnozowany stopień depresji i zalecano mi serię spotkań. Stwierdziłam, że nie próbowałam jeszcze tylko kontaktu z lekarzem i może to jest mój błąd. Dobrze pomyślałam, już po 3 spotkaniu zaczęłam się czuć o wiele lepiej! A dzisiaj, prawie rok od pierwszej wizyty, depresja jest mi pojęciem obcym. Pomimo tego, że czuję się wyleczona raz w miesiącu udaję się na spotkanie, aby mieć pewność, że wygrałam w 100%. Zdecydowanie polecam kontakt z lekarzem. W Ośrodku ......, do którego uczęszczałam jest grono doskonałych lekarzy, którzy indywidualnie podchodzą do każdego :)
Ostatnio edytowano 27 sty 2018, 15:03 przez Motocyklista, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto reklamę

przez yahoo35 19 sty 2018, 23:35
Na chandrę rozmowa albo bratnia dusza czy rozmowa z terapeutą owszem pomaga, ale jak ktoś jest w czarnej d..pie depresji to założę się o swoją nerkę, że żadna perswazja ani witaminki, zioła i minerały nie pomogą. Mało tego nieraz biorąc dużą dawkę antydepów, które mają temu zapobiegać też ma się mysli s. Ja wtedy stosuję dwie metody, jak mam w miarę siły fizycznej to idę na taki długi spacer żeby się na maxa zmęczyć. Jak wracam do domu to ledwo mam siłę dojść do łóżka wtedy zapadam w sen jak niemowlę. W przypadku jak nie mam siły wyjść to walę nasenniaka i po dwóch dobach budzę się już trochę ogarnięty. Najlepsze jest jednak dobre zmęczenie i to na powietrzu, no i najlepiej mieć kogoś do towarzystwa.
Wenla 300mg

przez Lilith 04 lut 2018, 18:22
U mnie również sen działa cuda, kiedy się gorzej czuję. Pisząc " gorzej czuję" nie mam na myśli ostrej depresji, bo taka na szczęście mnie - odpukać - już nie dopada.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez albin10 15 lut 2018, 13:21
leki,alkochol,narkotyki zalezy kto co lubi

Sortuj wg