Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Reghum 22 mar 2018, 17:49
Aurora88 napisał(a):Reghum, też mam telefon Xiaomi, jest cudowny, kocham go

Zmieniam z iPhone SE na Mi6. W sumie ten iPhone by mi starczył, ale nie jestem w stanie go naprawić. Jedyny sens to odesłanie kurierem do Wrocka (300zł) kiedy firma kurierska którą ogarnia serwis pogwarancyjny w Olsztynie ma same negatywy, albo kontaktowanie się z serwisem Apple i tu cena może sięgać tysiaka. Albo samodzielna zabawa w to, ale nie wiem skąd ogarnąć części do telefonu tak, by były GUT - trzeba ich szukać co najmniej pół godziny dziennie nawet jeżeli chce się oryginalne w stanie idealnym. A mam już chętnego kupca... Szkoda tylko, że zmarnowałem na ten telefon więcej niż na Xiaomi (jak ja kupowałem iPek chodził 1600zł, Xiaomi dostałem jeszcze taniej na promocji xd). Nadal działa w stanie może różniącym się 10% od ideału, ale zaczął mnie po prostu wkurzać.

Najlepsze że na iP mam jeszcze gwarancję do prawie końca kwietnia, a i tak mnie obowiązuje bo bawiłem się w wymianę obudowy... Niech to szlag. Ale po coś człowiek pracuje. Ojciec też ostatnio zmienia telefony nawet częściej niż ja, bo ma je czasem nie 11 miesięcy jak w moim przypadku tylko pół roku.

A zresztą ten Mi6 ma same zalety i kupuję go głównie dla baterii, Xiaomi-swangu, Androida, wydajności, pojemności.
Najgorsze czego bałem się to 5 cali, bo zawsze jechałem na 4 calowcach (Ace 2, S4 Mini, Z1C i teraz iP SE) ale już trzymałem takie telefony i nie mam na co narzekać raczej. Trochę cięższej będzie się grało w PokemonGO ale no.

mrs.hanger napisał(a):Mimo tego śniegu, czuć trochę wiosny :)

Słabo czuć tą wiosnę, dzisiaj byłem conajmniej godzinę na dworzu i nie czuję się wiosennie :/

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 22 mar 2018, 20:58
Reghum, moim zdaniem jesteś normalny, niczego dziwnego w Tobie nie widzę, z tym, że ty pijesz red bule, a ja palę LD.
Rozejrzałem się dookoła i nie mogłem znaleźć dla siebie samochodu, o którym marzyłem. Dlatego podjąłem decyzję - zbuduje go sam – Enzo Ferrari.

Spamowa wyspa

przez Lunaa 22 mar 2018, 21:11
Witam wyspiarzy :D

Jestem zmęczona ale humor od rana dopisywał chyba słoneczko zrobiło swoje...czekam na weekend ale niestety też zapowiada się pracowicie :-| Trochę mi się zrobiło smutno...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Heledore 22 mar 2018, 23:57
Aurora88, coś tam kiedyś słyszałam, ale to dawne czasy, więc już tylko gdzieś mi tam świta.
Generalnie piszę pracę z chemii ;)

JERZY62, u mnie podobnie :mrgreen:

mrs.hanger, hej, miło Cię poznać ;)

Lunaa, też czekam na weekend :) Ale postanowione, że w tym tygodniu relaksik!

Widocznie dzisiaj ja mam przywilej gaszenia światła na Spamowej :) Mam nadzieję, że wieczór mija Wam w pozytywnym nastroju. Ja szykuję się do powrotu jutro do domu. W końcu czas pomieszkać u siebie i przygotować trochę na Wielkanoc ;)
na chęć escitalopram 15mg
na akceptację kwetiapina SR 200mg
na sen kwetiapina 25mg
zopiklon 7,5mg (doraźnie)

F 41.2 | F 60.3

https://takkaja.blogspot.com/
Moderator
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

Spamowa wyspa

przez Reghum 23 mar 2018, 11:21
Cześć.

Wie ktoś może jak GLS rozwozi paczki, od której do której i jak z nimi jest?
Czekam na przesyłkę, według trackingu jest na 100% w Olsztynie i tylko muszę ją dostać.
Obstawiam że max koło 13 będzie :P

Miłego dzionka.

//Edit:
kia_ sportage napisał(a):Reghum, moim zdaniem jesteś normalny, niczego dziwnego w Tobie nie widzę, z tym, że ty pijesz red bule, a ja palę LD.

Teraz jestem normalny, bo mam prawie całkowitą remisję objawów schizofrenii, większość które aktualnie mi dokuczają to objawy od brania leków.
Myślisz że czemu zgłosiłem się na staż :)?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 mar 2018, 12:35
Siemanko ;)

kia_ sportage, a taką sztuczkę z papierosami potrafisz? :smile:

Obrazek

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 23 mar 2018, 13:58
JERZY62, nie ,poparzyła bym sobie rączki, albo przypaliła ubranie, albo spaliła cały dom, takie mam szczęscie :lol:
Rozejrzałem się dookoła i nie mogłem znaleźć dla siebie samochodu, o którym marzyłem. Dlatego podjąłem decyzję - zbuduje go sam – Enzo Ferrari.

Spamowa wyspa

przez Reghum 23 mar 2018, 16:52
Siema.

Mam Ciamcionga, jestem na pierwszy rzut zadowolony z telefonu, teraz godzina/dwie aby go naładować do końca i testowanie rzeczy :)
Myślałem że te 5 cali gorsze się wydaje - wcale nie jest tak źle.

Miłego popołudnia.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 mar 2018, 17:21
Reghum napisał(a):Myślałem że te 5 cali gorsze się wydaje

Za duży za mały ekran?

Spamowa wyspa

przez Reghum 23 mar 2018, 17:56
JERZY62 napisał(a):Za duży za mały ekran?

Bałem się że za duże, wydaje się duże, w obsłudze jest całkiem proste. Ale 5 cali to w sam raz. Mam dokładnie 5.15".

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 mar 2018, 18:02
Dzień dobry Spamiaczki Drogie :D

Dawno nie zaglądałam, bo po prostu nie miałam kiedy...
Tak wiele zmieniło się w moim życiu, krótko mówiąc, Syn założył firmę i zostałam zatrudniona jako pracownik biurowy :yeah: , czyli robię to, co lubię :D
Godziny pracy dopasowane do mojego samopoczucia, czego więcej mogę oczekiwać. Jest suuuper, a ja już myślałam, że nie nadaję się do niczego... Od czasu do czasu zajmuję się też Wnuczką, by Jej Mama mogła zająć się swoją działką w firmie. Życie pisze czasem tak zaskakujące scenariusze, że szok :!:

Poczytałam, że zmiany na Spamowej ogromne.
Miruni i Kosmostrady nie widać...wielki smutek ;) Niech Im się dzieje jak najlepiej!!!
Ale tak to jest - odejścia z forum są naturalne. Często jednak po jakimś czasie, te osoby wracają.

Spokojnego weekendu życzę :papa:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 mar 2018, 18:03
Reghum, nie mam smartfonu bo gdzie teką cegłe nosić... w kieszeni ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 mar 2018, 18:04
JERZY62, witam Cię :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 23 mar 2018, 18:06
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg