Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 25 sty 2018, 23:42
Reghum napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):Reghum na długo lecisz i jaką linią?zabierasz jakies swoje żarcie kosmetyki i leki czy tam ci dadzą na miejscu?

Wpadam na 5 dni, coś tam biorę.

mam pytanie.czy na lotnisku po przekroczeniu kontroli bezpieczenstwa "pomagał" ci szmatogłowy brązowooki długobrody ciapaty pracownik lotniska?jesli tak to byłes przerażony kiedy do ciebie podszedł i sie do ciebie odezwał?

Spamowa wyspa

przez Reghum 25 sty 2018, 23:59
Matko, tak mnie po tej hydroksyzynie suszy, jeszcze dochodzi większa pustka w głowie niż była (taka mocna mocna), ehh chyba idę na stację w celu self-medication bo nudno.
Goodbye schizophrenia. At least for now.

Dev(): [GitHub | Twitter]
Diagnoza: [(F20.6) | Solian 400mg 1-1-0]

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 26 sty 2018, 00:04
nieboszczyk napisał(a):
kosmostrada napisał(a):Dobry wieczór!

Wpadam tylko się zameldować

a masz tytuł prawny?

mocą nadanej mi władzy mianuję Kosmostradę wszechmocną. :yeah: :mrgreen:
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2018, 00:33
nieboszczyk napisał(a):

a masz tytuł prawny?

Jest poczucie humoru. :great:
Ponad 8 tysięcy postów, myślisz że wystarczy? :zonk:

kia_ sportage, Mam tę moc, mam tę moc... :lol:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 26 sty 2018, 01:04
mirunia,HoyaBella, p. Łabonarską znam też z innych ról, nie jestem wielbicielką Jej talentu po prostu, w tej roli też mnie nie przekonała do siebie. Obejrzałam z ciekawości dwa odcinki, nie zainteresował mnie ten serial zupełnie, mimo, że występuje wielu innych, lubianych przeze mnie, aktorów. No cóż, nie wszystkim musi się wszystko podobać :D To oczywiste...

kia_ sportage, ja też nie oczekuję, że mudry spowodują cudowne ozdrowienie, w cuda nie wierzę, ale jeśli osiągam jako taki spokój dzięki nim, to warto :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 26 sty 2018, 01:43
kosmostrada napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):

a masz tytuł prawny?

Jest poczucie humoru. :great:
Ponad 8 tysięcy postów, myślisz że wystarczy? :zonk:

to spróbuj dopelnić obowiązek meldunkowy u każdego kolegi czy krewnego z obcego województwa który cie zaprosił na dłużej zapisując we wniosku o tymczasowe tytuł prawny jako poczucie humoru ,tysiące napisanych postów i setki lajków jak jestes pewna ze tu to wystarczy.jak sie meldować to oficjalnie i na świeczniku

Spamowa wyspa

przez Holik 26 sty 2018, 11:46
Witam.

Ja dziś wstałem taki śnięty i wypiłem kawę, a normalnie raczej unikam. Dorzuciłem żeńszeń nawet, mam nadzieję, że nie wystrzeli mnie z butów.

kia_ sportage,

Coś czuję, że będziesz często brana za faceta na forum po tej zmianie nicka i avka ;)
Holik

Spamowa wyspa

przez Holik 26 sty 2018, 12:19
Dzisiaj wybywam do ludzi :yeah: Towarzystwo mi nieznane, zobaczymy jak mi pójdzie, idę się teraz przygotować, trzeba dobrać strój i takie tam.
Do wieczora :papa:
Holik

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 26 sty 2018, 12:37
Holik napisał(a):ia_ sportage,

Coś czuję, że będziesz często brana za faceta na forum po tej zmianie nicka i avka ;)

______
to strasznie seksistowskie z twojej strony Kobiety moga być kim chcą! kobiety na traktory!!!!! :twisted: Po za tym Kia to kobietka :mrgreen: moja najlepsza kumpela.

a tak pomijając to, to młoda choruje, w nocy miała gorączkę zajebiście się zapowiada żyć nie umierać :evil:
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez Holik 26 sty 2018, 12:39
Przykro mi Kia (mogę chociaż pisać samo "Kia" czy muszę dodawać to "sportage"?), niech ta zima się skończy, to poziom zdrowia i radości wzrośnie.

Pogadamy później, spadam :papa:
Holik

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 26 sty 2018, 12:42
Holik, to skrót od alko holik :twisted: :mrgreen: bo tyłek gzieś Ci uciekł nie pisz nic klikaj na nick co by Cie łapki nie rozbolały od klikania. :mrgreen: ;) ;) ;)

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 26 sty 2018, 12:52
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 26 sty 2018, 13:13
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 26 sty 2018, 13:51
jasna cholera facebook mi sie zepsuł.nie jest dobrze

Sortuj wg