Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 sty 2018, 10:24
zupa z rzodkiewek, to słabo. platek rozy, dzień dobry. Witam wszystkich razem i każdego z osobna. I mimo wszystko życzę miłego dnia, pogoda ładna dzisiaj, tylko ślisko jak diabli.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 21 sty 2018, 13:22
Dostała antybiotyk powinno byc lepiej, oby było.
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez Heledore 21 sty 2018, 13:46
Hej wszystkim i dobrego dnia!

platek rozy, zazdroszczę śniegu :105:

zupa z rzodkiewek, trzymam kciuki, żeby młodej się poprawiło.

A ja już pobasenowo ;) Trochę dzisiaj zaspałam, więc było bez kawy przed- teraz nadrabiam zaległości ;)
poprzednio: paramparam

escitalopram 15mg | kwetiapina SR 200mg | zopiklon 7,5mg (doraźnie)
F 41.2 | F 60.3

"Skoczył w morze ciemne i mordercze
Ześliznął się po taflach cienia
Miał ciężkie serce
Nie musiał przywiązywać kamienia."

https://takkaja.blogspot.com/
Moderator
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 21 sty 2018, 14:02
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 sty 2018, 14:35
Dzień dobry! :papa:

Niedziela pochmurna i lekko mroźna. Spacer suchą nogą (bez ciapy) zaliczony, policzki zaróżowione od lekkiego mroziku, rześkie powietrze orzeźwiło mnie nieco po sennym poranku.
Teraz za obiad się biorę, później skoki drużynowe z pozycji horyzontalnej obejrzę i niedziela zleci.
Trzeba skorzystać z tego wypoczynku, coby nowy tydzień rozpocząć w lepszej formie. :D

platek rozy, fajnie, że zaglądasz czasami. Coś masz z rączką nie tak po lewitowaniu na śliskim chodniku? Pewnie jakieś naciągnięcie, napięcie... znam to i zawsze boję się tego napinania mięśni podczas chodzenia po śniegu. Nasmaruj czymś, wygrzej, powinno minąć. Pozdrawiam Płatuś!

Ḍryāgan, u mnie też ślisko :D ciapa zamarzła i są takie nierówności, źle się chodzi.

zupa z rzodkiewek, dobrze, że poszłaś z córą do lekarza i zabezpieczyłaś ją antybiolem - siebie też kuruj i zdrowiejcie!

paramparam, no proszę, basenik zaliczony, mięśnie rozruszane i fajnie. Miłej i ciepłej niedzieli przy kawusi! :D

Dobrego popołudnia Wszystkim!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 sty 2018, 14:54
zupa z rzodkiewek, oby sie poprawilo po antybiolu!

paramparam, wlasnie widac czym sie dla mnie osniezone ulice koncza ;)

Ḍryāgan, Hey , witaj . U mnie tez slizgawica.

mirunia, Hey Kochana :****** no niestety , cos musialam naciagnac bo mi dretwieje reka od lokcia do dloni :bezradny: i boli. Obsmarowana jestem ketonalem i mialam plaster naklejony... mam termin do ortopedy 3 lutego wiec jesli nie przejdzie to bede sie z nim zastanawiala co dalej.
Tez bylam na spacerku :D oraz na wystawie "Huta z lotu ptaka" . Calkiem fajne zdjecia . Teraz zjadlam talerz rosolu , (bardzo dawno nie gotowalam ) i juz raczej domowo. Jutro praca.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 sty 2018, 14:56
Dzień dobry!

Ale śnieżycowało dzisiaj. :105: Świetne powietrze. Od rana latałam po okolicy, a że jest na plusie, to wróciłam w wersji roztapiający się bałwan. :smile:
Musiałam nawet skarpety zmienić, bo mi napadało do sztybletów.
Śrubki ciąg dalszy, aż mi się rzygać chce z tej ekscytacji, dosłownie. :roll:

Dziewczyny jak nie brzydzicie się wleźć do czarnej wody, to polecam kąpiel w tej czarnej glince, fajna skóra po tym jest. Najpierw peeling szczotką, a potem chlup w bajorko. :D

Niech niedziela Wam przyjemnie upływa!

platek rozy, ****** Dziś mi noga się omskła na ukrytej pod śniegiem muldzie, zrobilam piękny telemark, od razu sobie Ciebie przypomniałam...
Jak mówiłyśmy, z dnia na dzień powinno być lepiej. Ściskam Waszą Obolałość!

zupa z rzodkiewek, Dobrze, że coś doktory poradziły. Zupko, ale o siebie też zadbałaś, żeby Ci się nie rozkręcało wirusidło?

paramparam, Brawo Ty za basen! :great: To teraz tylko dopieszczanie. :smile:

Prakseda, Jak dziś głowa?

mirunia, To miłego niedzielnego chillowania ! Co pichcisz?

Ḍryāgan, nieboszczyk, Hej!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 sty 2018, 15:35
platek rozy, trochę Cię może poboleć ta ręka, bo wszelkie stłuczenia, nadwyrężenia, naciągnięcia dość długo bolą.
Ale wszelkie domowe zabiegi mogą pomóc i zminimalizować ból - oszczędzaj tę rękę.
Fajnie, ze poszłaś na taką wystawę zdjęć. Zawsze się coś nowego, innego zobaczy ze swoich okolic - innym okiem.
Ja też już domkowo, leniwie...

kosmostrada, właśnie widzę, że śrubka obluzowana... może meliska pomoże, skoro już masz jej dosyć.
Zaoszczędź troszkę tej energii na przyszły tydzień, a masz chyba swoje sposoby... :bezradny:
A pichcę żeberka (zaraz wyłączę) w sosie cebulowym - dodałam za dużo cebuli i z konieczności będzie taki sosik, ale dobry. :D
Ziemniaczki nastawione.

Kosmo, niestraszne mi takie błotko, bajorko :D nawet fajne. Korzystałam z niego w Morzu Martwym, było bardzo zabawnie, bo w dużej grupie. :D
Mam jeszcze w łazience taką sporą bryłę tego błotka, którą stamtąd przywiozłam - trzeba ją kiedyś sobie rozpuścić i zrobić spa. :yeah:
O tak mniej więcej... mam podobne swoje zdjęcia. :lol: Murzynki z Polski...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Heledore 21 sty 2018, 15:38
platek rozy, no widzę, widzę. Ale mam nadzieję, że przejdzie Ci szybciutko i obejdzie się bez wizyty u ortopedy :)

mirunia, kosmostrada, dziękuję! :) teraz to już tylko książkowanie, kawkowanie i szydełkowanie ;)

F 41.2 | F 60.3

Miał ciężkie serce

Moderator

Spamowa wyspa

przez Heledore 21 sty 2018, 15:39
mirunia, takie "murzynkowanie" musiało być genialne :D

F 41.2 | F 60.3

Miał ciężkie serce

Moderator

Spamowa wyspa

przez Sylwia234 21 sty 2018, 16:31
Hej
Ciężko mi.
Wyspać się nie mogę, bo śpię nerwowo, a jak zasnę to mam koszmary- dzisiaj miałam dotyczącej mojego gipsu, co noc śni mnie się ex, cała ta sytuacja. Dlaczego?
Bo przeżywam?
Sylwia234

Spamowa wyspa

przez Lunaa 21 sty 2018, 16:55
Witam :) Czytam, że były tu dziś osoby które wyściubiły nos z ciepłego domu :D :D Ja do nich nie należę, wszędzie biało i zimno. Nie mam ochoty mieć zaróżowionych policzków ani ochoty marznąć :bezradny:
Ubrałam nawet grube skarpety bo mimo, że w domu ciepło ja trzęsę się jak galareta. Mogłabym teraz mieszkać na południu Europy albo tam gdzie jeszcze cieplej. Skupiłam się dziś na obiedzie i ugotowałam pyszny rosołek a na drugie mięsko z sosikiem :D
Nie wiem co tam porabiacie teraz drodzy spamowicze ale domyślam się, że mirunia kibicuje naszym skoczkom :yeah:

Miłego popołudnia wszystkim :great:

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 21 sty 2018, 17:08
Hej młoda ma astmę a do tego stan zapalny. Dobrze, że na mądrego lekarza trafiłam i nie musiałam tłumaczyć że antybiotyk to konieczność. Bo dzieciak nie spi w nocy bo kaszle odkrztusza aż się sina robi. Jakaś masakra totalna. Nikt nie chciał dac każdy sterydy wciska :evil: :evil: :evil: :evil: sami niech to wpieprzają dziady jedne,
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez Holik 21 sty 2018, 17:10
Hej!

Zrobiłem dzisiaj mix:

4 łyżeczki kurkumy, jedna pieprzu, dwie łyżeczki gałki muszkatałowej, 2 łyćzeki imbiru i 2 łyżeczki cynamonu, zalałem to wodą wymieszałem i wypiłem.

Bleeeeeeeeeeeee

ale teraz za to czuje się dobrze :] a mówiłem, że moje mixy działają :]
Holik

Sortuj wg