Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 gru 2017, 16:50
zupa z rzodkiewek, Wiem Kochana. Niech Ci się wieczór spokojnie ułoży.

mirunia, A wiesz, że to jest wielkie drzewiszcze? :D

Chwila chillowania z kawką po mega dawce mróźnego tlenu.

Z opowieści życiowych :
Byliśmy nad morzem, pies bardzo zadowolony - weekend, więc masa obcych lasek do zagadania i kolesi do obwarczenia. :smile: Byli też ludzie z fretką na smyczy. Niesamowite z jakiej odległości futrzak ją wyczuł - nagle napięty jak struna, ogon jak antena, jedna łapka lekko do góry, słowem pozycja myśliwska. Wyrwał mi się i ciągnąc smycz pomknął, jak strzała. Dzięki Bogu babka akurat wybrała moment na wzięcie zwierzaka i schowanie do kaptura. Ludzie od fretki jeszcze go wymiziali, nie zdając sobie chyba sprawy, jaka akcja mogła się rozegrać. :hide:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 17 gru 2017, 18:00
kosmostrada, dziękuję, jutro idę z nią do lekarza bo świszczy jak oddycha i kaszle co chwile. Ciekawy tydzień się zapowiada, aaaa i jeszcze wizyta przypadkowa bo ma być w mieście tatusia się szykuje. Lepiej być nie mogło :evil:
Pilnuj się, aby nikt cię nie lekceważył, nie zbywał ani po tobie nie deptał. Powiedz po prostu: Chwileczkę. Jestem warta wszystkiego, kochanie.
Maya Angelou.
Moderator

Spamowa wyspa

przez *Monika* 18 gru 2017, 00:04
Reghum, nie dublujemy na Forum wątków!!!
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Reghum 18 gru 2017, 00:19
*Monika* napisał(a):Reghum, nie dublujemy na Forum wątków!!!

Dałem tylko linka, żeby ludzie ze spamowej wyrazili swoją opinię, która i tak by szybko znikła w ciągu tygodnia (pojawienie się następnych stron). No ale ok, niech będzie ;)
Goodbye schizophrenia. At least for now.

[F20.6] | Solian 400mg 1-1-0.

Spamowa wyspa

przez *Monika* 18 gru 2017, 00:25
Reghum, :nono:

;)
Główny Moderator

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 gru 2017, 15:25
Dzień dobry Spamowa! :papa:

Ale tu dzisiaj pustki! Czyżbyście pozamarzali w ten ziąb przenikliwy? Łoj, mrozi dzisiaj nieźle...
Rano nie było mi tak zimno, jak teraz niedawno, kiedy musiałam wyjść na chwilkę.
Zaraz mykam do domu na gorącą zupę i nieco odsapnę po dzisiejszym dniu w pracy... było pracowicie niestety, koniec roku! :bezradny:
A jeszcze jakieś mięsiwo po drodze planuję kupić lub zamówić u Pani na jutro - fajny, mały sklep mam, z dostawami od hodowców/gospodarzy. :yeah: ;)

kosmostrada napisał(a):mirunia, A wiesz, że to jest wielkie drzewiszcze? :D

Kosmuniu :papa: w domowych warunkach nie zawsze da się wyhodować takie duże. Niech mi tylko troszkę wypuści więcej liści, to go przytnę nieco i rozkrzewi się. Ładnie te drzewka wyglądają, poczytałam jak pielęgnować itp., może się uda. :D

A co tam u Ciebie? Siedzisz dzisiaj w pracy? A jak się udało piernikowanie wczorajsze? Pewnie zapachy miałaś na całą chałupę. :yeah:
U Ciebie też tak zimno, jak w centrum?

Dobrego popołudnia/wieczoru!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 gru 2017, 16:08
Kotek nie ogarnia lustra :mrgreen:

Obrazek

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 gru 2017, 16:29
Dzień dobry spamoludki.

Zaspałam dzisiaj do pracy. :hide: Pół godziny się spóźniłam. Pierwsze spóźnienie, więc bez żadnych konsekwencji się obyło na szczęście.
Zimno straszliwie w Poznaniu. Tak się śpieszyłam, że wyleciałam z domu bez czapki i rękawiczek. Ech...to zdecydowanie nie mój dzień. Nawet o lekach zapomniałam.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
topamax- 50 mg, trazodon- 100-150 mg, amisulpryd- 100 mg, alprazolam- 0,5 mg, fluoksetyna- 10 mg, kawa- trzy dawki dziennie
Moderator

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 18 gru 2017, 22:25
JERZY62, :mrgreen:
Carica Milica, bywają takie dni że nawet k..Mać to za mało. Mi tez się zdarza, zaspać i zapomnieć leków. I to wtedy, kiedy są mi b potrzebne. Złośliwość losu. :105: Mirunia Kosmostradko witajcie i miłego wieczoru
Pilnuj się, aby nikt cię nie lekceważył, nie zbywał ani po tobie nie deptał. Powiedz po prostu: Chwileczkę. Jestem warta wszystkiego, kochanie.
Maya Angelou.
Moderator

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 gru 2017, 23:25
zupa z rzodkiewek, dzisiaj się obudziłam, spojrzałam na zegarek i prawie krzyknęłam "o kur**". Bez leków dałam radę i to bez afobamu.
Człowiek z bieguna.
topamax- 50 mg, trazodon- 100-150 mg, amisulpryd- 100 mg, alprazolam- 0,5 mg, fluoksetyna- 10 mg, kawa- trzy dawki dziennie
Moderator

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 19 gru 2017, 11:39
Carica Milica, dzielna z Ciebie Kobietka :mrgreen:
Maya Angelou.
Moderator

Spamowa wyspa

przez Reghum 19 gru 2017, 11:44
Cześć!

Szczerze powiedziawszy, czuję się coraz lepiej, coraz bardziej spokojnie. Nie wiem na ile to defekt schizofreniczny a na ile remisja... Nie boli mnie już głowa, parastezji też prawie brak...
W nocy spałem normalnie, bez nawet hydroksyzyny! Akurat jeszcze jedna rzecz mnie trochę martwi, ale w sumie, może mi tak zostanie i będzie taki mój urok. A mianowicie wyglądam trochę jak ta dziewczyna:

Lub jak fobiczka z Watamote:
Obrazek

To jest - podkrążone, zaćpane oczy, trochę uczucie niewyspania, może lekko spowolnione ruchy. Chociaż nie wiem, czy mi to przeszkadza - ot, taki specyficzny wygląd.
Do tego wychodzi słaby testosteron, aseksualizm, młodszy wygląd o 2-4 lata, i można mnie uznać za lewaka :P (Trochę nawet jestem).

Może mi minie, może nie, zobaczy się. Dzisiaj akurat był dzień, w którym poczułem się w miarę szczęśliwie bez manii, schiz, natłoku myśli. Tak jakby to był już koniec, a chyba nawet jest.
"Udało się". Miłego dnia.
Goodbye schizophrenia. At least for now.

[F20.6] | Solian 400mg 1-1-0.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 gru 2017, 12:27
zupa z rzodkiewek, dzisiaj też jadę bez afobamu. Trzeba odstawiać.
Człowiek z bieguna.
Moderator

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 gru 2017, 14:38
Dzień dobry :D

Carica Milica, miło Cię widzieć w kolorze nadziei, gratuluję :lol: Jeśli tylko dajesz radę bez leku, to super, za tę trochę mniej chemii organizm na pewno będzie Ci wdzięczny :D

Niedziela i poniedziałek były dla mnie trudnymi dniami, ponieważ Wnuczek z bólem brzuszka został skierowany przez lekarza dyżurującego do szpitala, właściwie na SOR dziecięcy w nowym warszawskim szpitalu. Zanim nadeszły wyniki badań, zrobiono USG i na szczęście niczego niepokojącego nie znaleziono, zresztą wyniki krwi też okazały się w porządku, czyli zaatakował Go wirus...
Było ciężko, najważniejsze jednak, że wiadomo co jest...można odetchnąć. Wczoraj trzeba było pomóc Synowej, bo i mala nasza dziewczynka także miała objawy podobne, jednak szybko minęły.
Jestem mile zaskoczona decyzją pediatry /skierowanie do szpitala/, jak i świetnie zorganizowaną opieką na SORze.

Dzisiaj byłam na dużych targach przedświątecznych /na Racławickiej, dość daleko/, warto było tam się wybrać, bo kupiłam super wędliny, lekko wędzone, pachnące. Chcę po prostu zmienić troszkę menu świąteczne, nie chcę piec mięs, jak zwykle.
Pojechałam w konkretnym celu, szybko wróciłam, teraz robię pasztet :yeah:

Reghum, masz "zdrowe" objawy :lol: , oby jak najdłużej trwały...

Miłego popołudnia życzę :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg