Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 gru 2017, 15:23
zupa z rzodkiewek, A może w ramach prezentowania jakiś mały, szalony, zupełnie na rozpieszczenie prezencik dla siebie? Wiesz, ile frajdy mam z moich maseczkowych złotych ust? Raz, że usteczka nawilżone, dwa śmieszkowanie z siebie, jak je zamontowałam, trzy wpadłam na to, że je wkleję w ramach kolażu do mojego zeszytu kreatywnego, no i to bezcenne poczucie, że zrobiłam coś drobnego dla siebie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 16 gru 2017, 15:27
kosmostrada, nawet, nie wiem co bym mogła sobie kupić, bo ogólnie z kosmetyków, raczej nic mi nie brakuje. Dla mnie najwspanialszym prezentem będzie, jak zdam prawko. Przysięgam Ci, że radości mej nie będzie końca. :mrgreen:
Pilnuj się, aby nikt cię nie lekceważył, nie zbywał ani po tobie nie deptał. Powiedz po prostu: Chwileczkę. Jestem warta wszystkiego, kochanie.
Maya Angelou.
Moderator

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 gru 2017, 16:10
zupa z rzodkiewek, Aż się bojam tego dnia, bo łatwo się zarażam ekstatyczną radością i mogę tego nie unieść. ;)
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 16 gru 2017, 16:14
ja sobie nakupię kremów na zmarszczki, uro-furaginum i jakieś żurawinkowe tabsy ( dlaczego to kuśwa jest takie drogie) i może się przemogę i pójdę po skierowanko na badanie sików, w sumie to bym poszła na usg nerek i zafunduję sobie nową plombę białą

czy jest na sali nieboszczyk bo mamy wspólny temat

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 16 gru 2017, 17:18
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 16 gru 2017, 17:21
HoyaBella napisał(a):ja sobie nakupię kremów na zmarszczki

i tym kremem przeciwzmarszczkowym będziesz smarować nogi po uprzednim wymoczeniu i zdarciu masywnej warstwy zrogowaciałego naskórka ze stóp?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 gru 2017, 18:20
Nie ma to jak zjeść kanapkę z szynką i dużo ciepłej gotowanej kapusty dać do środka, pycha :105:

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 16 gru 2017, 18:53
JERZY62, smacznego :lol: nieboszczyk, miej że litość :lol:
Pilnuj się, aby nikt cię nie lekceważył, nie zbywał ani po tobie nie deptał. Powiedz po prostu: Chwileczkę. Jestem warta wszystkiego, kochanie.
Maya Angelou.
Moderator

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 16 gru 2017, 19:05
nieboszczyk, a skąd wiesz że tego typu rzeczy się kupuje a potem to leży, a potem się przeterminuje i "aaaa szkoda wywalać wysmaruję w pięty"

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 16 gru 2017, 19:09
HoyaBella napisał(a):nieboszczyk, a skąd wiesz że tego typu rzeczy się kupuje a potem to leży, a potem się przeterminuje i "aaaa szkoda wywalać wysmaruję w pięty"

od znajomej której cukrzyca toczy stopy

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 gru 2017, 20:24
Dobry wieczór!

kosmostrada, ależ rozbawiły mnie Twoje złote usta, które pojawiły się w mej wyobraźni :mrgreen: Takiej maseczki jeszcze nie robiłam. Muszę nabyć koniecznie :D

Ja po po pierwszym dniu świętowania...
Było miło, goście dopisali, nawet pojawili się niespodziewani. Jak dobrze, że przygotowałam większą ilość żarełka :D
Obyło się bez wpadki :yeah:
Przyznam szczerze, że jestem dzisiaj zmęczona. Może pogoda, a może emocje duże...?

Jutro od rana nowe szykowanie, smakowanie, pieczenie.

Chciałabym wcześnie zasnąć, odpocząć trochę. Muszę tylko jeszcze przygotować marynatę do drobiu, zrobić sobie pachnącą kąpiel i do łóżeczka...

Miłego wieczoru i niedzieli serdecznie życzę :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 gru 2017, 21:17
Zaliczone sympatyczne podwyższenie poziomu cukru we krwi za sprawą torcika bezowego. Na żołądku trochę ciężko, a w duszy lekko. Magia. :D

JERZY62, "Kanapka Jerzego" - daj przepis do jakiejś hipsterskiej knajpy. :D

misty-eyed, Złote usta polecam, jest śmiesznie. Trzyma się to aż 20 minut, więc uwaga - jeśli np. czekasz na kuriera, to na pewno wtedy przyjdzie. ;)
Imprezowa z Ciebie babka! :smile: To dobrego wypoczynku przed jutrzejszym dniem.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 16 gru 2017, 21:21
kosmostrada, poszłam za Twoją radą i kupiłam sobie kolczyki ;)
Maya Angelou.
Moderator

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 gru 2017, 21:38
zupa z rzodkiewek, Ściskam Cię tak, że normalnie brakuje Ci tchu. :D Na pewno pięknie w nich wyglądasz. :great:
S. Beckett

Sortuj wg