Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 24 lis 2017, 16:23
Brakuje mi kontaktu z ludźmi z związku z tym, że zostałam sama, nie mam pracy, takiej normalnej (allegro) w domu to naprawdę rzuca się na mózg ... nie wiem, co mam ze sobą zrobić a jak nadejdzie sylwek to zamknę się w piwnicy :roll: :roll: :roll:
"Prawda nie zawsze jest najlepszą rzeczą, szczególnie gdy jedyną jej konsekwencją jest ból".
Moderator

Spamowa wyspa

przez niecały 24 lis 2017, 16:45
Cześć, miłego dnia.

@Zupka

Poznasz ludzi nic się nie martw, po kolei sobie wszystko uporządkujesz, prawko, praca, ludzie... w Warszawie jest ich dużo przecież ;)
"Bielany" znam to miejsce jedynie z rapowych teledysków. Swoją drogą to ja się mądruje, a sam mam bardzo małe życie towarzyskie, tyle, że mi to nie przeszkadza aż tak mocno - jestem raczej samotnikiem.

JERZY62,

Ja też nie lubię zimna :)

kosmostrada,

Ty kokosanki, a ja chyba kanapki jakieś sobie zrobię.
niecały

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lis 2017, 17:03
Dobry wieczór! :papa: (bo ciemnota za oknem :D )

Mam dzisiaj towarzyski wieczór - będzie tort, będą świeczki i mnóóóstwo zabawek! Czyli urodziny córeczki Bratanka. Niedługo wyruszam z fajnym prezentem dziewczyńskim. :D
Jestem już odświeżona, ubrana w kieckę, jeszcze psiknę się wesołym zapaszkiem i mykam na imprezę. :yeah:

Wszystkim Spamowiczom życzę:
kosmostrada, - miłego gościowania i smacznych kokosanek. :D

zupa z rzodkiewek, Tobie miłego wieczoru i znalezienia sobie fajnego zajęcia i towarzystwa. :D

JERZY62, na jutro ciepłego słoneczka i dobrego nastroju :D

niecały, miłej samotności, ciepłych skarpetek i smacznych kanapek! :D

Do miłego! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez niecały 24 lis 2017, 17:10
mirunia, To szalonej imprezki życzę i małego kaca na drugi dzień :mrgreen: A skarpetki, zimówki wełniane już są 8)
niecały

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lis 2017, 17:18
niecały, dziękuję :uklon: po drodze kupię sobie alka-prim na jutro :mrgreen: No to mykam. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lis 2017, 17:24
niecały, Co, słońca dziś nie było, kanapki trzeba wszamać? ;) Z czym sobie zaserwowałeś? Kreatywność była, czy postawiłeś na prostotę i pewniaki? :smile:

zupa z rzodkiewek, Jak pisze niecały, spokojnie, po kolei. Ustabilizuj się na lekach, żeby mieć siłę na konkretne działanie. Teraz pojedyncze wyzwania - zrobić prawko, korzystać z terapii, wprowadzać trochę dobrego myślenia o sobie i drobnych przyjemności do życia, no wiesz jakieś małe kroczki ku lepszemu. Z wielkich koopiastych kryzysów też się wychodzi.
A Sylwester jest przereklamowany... ;)

mirunia, A Tobie miłej imprezki! :smile: Raduje mnie, że jesteś taka "fruwająca"! :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez niecały 24 lis 2017, 17:28
kosmostrada,

Nie wiem czy słońce było czy nie było, bo nie odsłoniłem jeszcze żaluzji :smile:
Kanapki z serem, szynką do mikrofalówki, a po wyjęciu cebula i pomidor na to, czyli chyba przyznasz, że na bogato :)
niecały

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 lis 2017, 17:51
Dobry wieczór :D

JERZY62, gdy ok.10 wyszłam z pieskiem, u mnie też świeciło słońce. Im bliżej wieczora, tym bardziej pochmurno, ale dość ciepło.

Ja też już w domu. Odebraliśmy dzisiaj Wnuczka z przedszkola, ależ fajniutkie te słodziaki-przedszkolaki :lol:
Zaprowadziliśmy Go do domu.
Po drodze zrobiłam sobie fajne zakupy, bo zmieniłam kilka starych pojemników do kuchni, na nowe , szklane z fajnymi zamknięciami. Drobiazg, a cieszy.
Namawiam Męża do zrobienia delikatnej półeczki między szafkami, bo ciasno w tej mojej malutkiej kuchni ;)
Weszłam też do ciuszkolandii :D , kupiłam 3 ozdoby świąteczne - lampion, mikołaja i gwiazdkę w ładnych kolorach, będzie czym przystroić stolik, na którym stawiam małą choinkę :yeah: Wszystko w cenach dla mnie korzystnych :D

zupa z rzodkiewek, ja przez wiele lat mieszkałam w Legionowie, tam mieszka moja Siostra, mieszkali Rodzice.
kosmostrada napisał(a):Ustabilizuj się na lekach, żeby mieć siłę na konkretne działanie. Teraz pojedyncze wyzwania - zrobić prawko, korzystać z terapii, wprowadzać trochę dobrego myślenia o sobie i drobnych przyjemności do życia, no wiesz jakieś małe kroczki ku lepszemu. Z wielkich koopiastych kryzysów też się wychodzi.
:great: , podpisuję się obiema rękami pod tym :great: Znam z autopsji ten proces..

mirunia, miłego spotkania Ci życzę również! Bardzo lubię urodzinkowe przyjęcia dziecięce :mrgreen:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 24 lis 2017, 18:47
niecały, to nie żywisz się światłem ??? :mrgreen: kosmostrada,
na dzień dzisiejszy trudno mi w to uwierzyć .... ale staram się wyleźć tego ciężko nawiązać kontakty ze starymi znajomymi a z nowymi nie mam nowych a jesli mam to daleko z tąd
"Prawda nie zawsze jest najlepszą rzeczą, szczególnie gdy jedyną jej konsekwencją jest ból".
Moderator

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 24 lis 2017, 18:49
misty-eyed, no proszę ale ten świat mały
Moderator

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 lis 2017, 19:30
zupa z rzodkiewek, :D Od dziecka tam mieszkasz?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lis 2017, 21:36
Wróciłam po 20 z imprezki. :D Fajnie, wesoło, kolorowo, balonowo, gwarnie (aż nadto ;) ) i smacznie. Torcik bardzo dobry. Były też dwie świeże, gorące pizze dostarczone już po torcie - do tego czerwone winko półwytrawne. :yeah: Było przy okazji małe spotkanie rodzinne. ;)

niecały, wychyliłam aż dwie spore lampki :mrgreen:

misty-eyed, i ja również dobrze się czuję na takich dziecięcych imprezkach, bo buźki radosne, całuśne i jest cała plejada zabawek do ogarnięcia i rozpakowania... i te wielkie zachwycone oczka. :D

Teraz już idę się popluskać i wskakuję w piżamę, trzeba odsapnąć przed spaniem, wyciszyć się. ;)

Spamowa wyspa

przez Reghum 24 lis 2017, 21:48
Był u mnie kolega, po tym jak pojechał czuję jak zeszły resztki schizofrenii. Nie jestem tym samym człowiekiem - bardzo dziwne uczucie, na prawdę bardzo dziwne. Widzę to po swoim poczuciu ciała, po zachowaniu, po tym jak patrzę, po tym jak odbieram rzeczywistość.

Wziąłbym jeszcze hydro na sen ale mama ma je u siebie a nie chcę ją straszyć swoją lekomanią.

Dobranoc.
Wszystko co daje koniec jednemu daje też początek czemuś nowemu.

Spamowa wyspa

przez niecały 24 lis 2017, 21:53
zupa z rzodkiewek,

Do tego swiatla od czasu do czasu jakas zupke z rzodkiewek przekasze bo robie mase i potrzebuje ekstra kalorii... wiec lepiej badz czujna :twisted:

misty-eyed,

A w tej bibliotece bylas? Moglabys polecic mi jakas dobra, a nawet najlepsza ksiazke.

mirunia,

Juz wrocilas?! Myslalem ze jak dzieciaki pojda spac to tam bedzie papierosy, muza, karty, whisky do samego rana. Tak to przynajmniej zabrzmialo :)
niecały

Sortuj wg