Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 17 lis 2017, 21:00
Dobry wieczór!

Ja wczoraj miałam przez cały dzień okropne samopoczucie po nieprzespanej nocy. Dzień uważam za zmarnowany...

Dzisiaj jest dużo lepiej. Niedawno wróciłam do domu z dyżuru z Wnukami :D Jakie objawy mi towarzyszyły w podróży autobusem, psiała nie będę, chyba wystarczy jak powiem, że ucieczka z autobusu wchodziła w grę ;) Włączyłam trybik "praca nad opanowaniem lęków" i dojechałam. W obecności maluszków, jedynie odczuwam ból kręgosłupa, inne dolegliwości odchodzą dokądś :mhm: Normalnie dziecioterapia działa :mrgreen:
Był spacer, mimo paskudnej pogody, były zabawy, wspólne gotowanie i różne inne atrakcje.
Jutro od południa ciąg dalszy... :yeah:

Też rano miałam ból głowy, co rzadko mi się zdarza. Leków nie łykałam, przeszło.

kosmostrada, czy kozaczki były zamszowe :lol: :?: Na pewno wyglądałaś pięknie :D
Tak mało kobiet teraz ubiera się w kobiece ciuszki ;) A szkoda, bo styl ulicy stał się zbyt monotonny...
Zresztą ja również mam w tym swój udział, ale jednak z przyczyn ode mnie niezależnych.

Reghum, choć rzadko zdarza mi się za długo spać, raczej mam deficyty, ale zgadzam się z kosmostrada, że może to być powód bólu głowy.
Ja nie używam leków p/bólowych prawie w ogóle, czekam aż samo przejdzie. Być może nie miałam nigdy ciężkiego bólu... :?:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 17 lis 2017, 21:01
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 lis 2017, 11:46
Dzień dobry Spamowa! :papa:

Wszyscy już powstawali? Kawusia wypita na rozruch? Ciepłe sweterki pozakładane? Bo jednak chłodny poranek. No i bez słoneczka u mnie... :bezradny:
Wczoraj jaśniejszy był dzień, a przez to energiczny. Wiele spraw pozałatwiałam po południu. Byłam u rodzinnej po recepty na leki od ciśnienia, nawet przepisała mi Mirtę i nie muszę lecieć do swego doktorka i płacić 120zł. za 5 min. wizyty i pokazanie swego lica. :D Zrobię to może dopiero w przyszłym roku, żeby się jednak pokazać w dobrej formie - ku Jego uciesze...

Nastawiłam już rosół z indyka i duszę mięsko z udźca, będzie z dużą ilością warzyw do kaszy jaglnej - taki misz masz mięsno-warzywny. :yeah:

kosmostrada, jak dzisiaj Twoja forma, nadal lichość, czy już ciut lepiej?
Jeszcze jest dobra pora na noszenie spódnic, kiecek- póki nie ma mrozów można być bardziej kobieco ubraną. W mrozy jednak portki chronią kolana/uda i jest cieplutko.

misty-eyed, ładuj więc dzisiaj powera z dziećmi i mam nadzieję, że dzisiaj pospałaś trochę. :D

Reghum, a może nastawiaj sobie budzik na te 7-8 godz. snu. Powyżej tej normy sen jest już niezdrowy, stąd mogą być bóle głowy, zamulenie, rozbicie itp. Ważna jest regularność snu - pora zasypiania i pobudka, inaczej rozregulujesz sobie pory nocnego wypoczynku.

Miłej soboty i udanego dnia!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 18 lis 2017, 11:48
Wpadłem,na pomysł.Założenia,własnego tematu.O nazwie,Zona N0 !
Będzie można,pisać o głupotach ,lekkich tematach.Bez chorób i myśli samobójczych.

Spamowa wyspa

przez Reghum 18 lis 2017, 11:50
mirunia napisał(a):Reghum, a może nastawiaj sobie budzik na te 7-8 godz. snu. Powyżej tej normy sen jest już niezdrowy, stąd mogą być bóle głowy, zamulenie, rozbicie itp. Ważna jest regularność snu - pora zasypiania i pobudka, inaczej rozregulujesz sobie pory nocnego wypoczynku.

Wstałem po ~9h snu, prawie zasnąłem znów, ale jednak obudziłem się. Jest ok, potrafię kontrolować sen, budzik jest mi nie potrzebny, tylko czasem mam jazdy na tle snu i tego typu rzeczy.
Wszystko co daje koniec jednemu daje też początek czemuś nowemu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 lis 2017, 16:54
Dzień dobry Wszystkim!

U mnie było bardzo przyjemnie z rańca. Wyglądam przez okno, a sąsiadka ma psa w sweterku, o, myślę, jest mrozik. :smile:
Załapałam się na słoneczko, bo popołudniu już się zachmurzyło.
Posypały nam się rodzinne plany, bo monsz znowu leży chory. :bezradny: W tym roku straciłam rangę najbardziej chorowitej...
Była na chwilę kuzynka, teraz potuptam do biblioteki, bo muszę oddać książki.
No i tyle mojej sobotniej relacji.

misty-eyed, Nie, kozaki były z brązowej matowej skórki. :smile: Jak nocka minęła?

mirunia, Dziękuję, jakoś dzionek się toczy.
Mówisz indykowanie masz dzisiaj? Ja będę piekła karkówę, jak wrócę.
Fajnie, że receptę załatwiłaś, na co miłego przeznaczysz zaoszczędzony piniondz? ( no kreatywna księgowość, 120 zeta ekstra w portfelu. :D )
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 18 lis 2017, 17:17
kosmostrada, nieboszczyk odnotowal na top postach ze sie zapizamowalas
outsider

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 lis 2017, 17:20
Witam ;)

wiejskifilozof napisał(a):Bez chorób i myśli samobójczych.

To będzie to w tym temacie zakazane? :mrgreen:
A w tym temacie będzie cytowanie selektywne panie wiejskifilozof? :lol:

Muszę się przewietrzyć bo masakra... i rozluźnić mięśnie, trochę się zrelaksować.

Do później ;)
®

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 lis 2017, 18:40
tosia_j, :D To chyba cieszyć się?

JERZY62, Miłego spaceru! Ale czapka, rękawiczki, kalesony rozumiem zamontowane? ;)

Paramparam - odezwij się, co tam. :bezradny:

Ale zimne wietrzysko się zerwało. Łeb boli... Cztery razy dziś wyłaziłam i już mnie teraz z domu nic nie wywlecze. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 18 lis 2017, 19:05
kosmo, tez cie raz cytowalam tam, jak sie owsiankiem dlawilas
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 lis 2017, 19:13
A ja oglądałam skoki w Wiśle.... :great: mamy dzisiaj II miejsce w inauguracji Pucharu Świata! :brawo:
Fajne chłopaki, fajny sport, lubię ich oglądać.

Muszę i ja się rozruszać teraz, bo leżałam przy tv i cała zesztywniałam... poszwendam się trochę po chałupie i wskoczę niedługo do wanny.

kosmostrada, zimno przenikliwe, chodziłam do apteki po tę Mirtę, bo na dziś pani sprowadziła. Ale rodzinna przepisała mi tą rozpuszczalną w ustach :shock: złapała pewnie pierwszą lepszą pozycję w komputerze i wkleiła na receptę. A ja biorę 15mg, ciekawam jak to sobie podzielę, skoro to 30mg. Te zwykłe, twarde tabletki to łamałam na pół i tyle, a z tym będzie kłopot. :bezradny:

Kosmo, no zaoszczędziłam na wizycie :lol: ale na co pójdzie ten piniondz... jeszcze nie wiem. :bezradny: :D

Siedź już Kochana w domu, bo zimnica i cobyś się nie wychłodziła za bardzo. Masz już chorą duszyczkę w domu i wystarczy, a trzeba się chorym zaopiekować i być zdrową!

tosia_j, nieboszczyk wstawia w top posty takie dziwne nasze wyrażonka. Mój, że ucięłam komara też tam wstawił. :roll:

JERZY62, Kosmo ma rację, kalesony to podstawa! ;)
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 lis 2017, 19:48
kosmostrada,
mirunia,
Kalesony :mrgreen: Śmieje się bo mnie ta nazwa śmieszy, może że mama mówiła "ubierz se kalesony" Mieszane uczucia mam do tych kalesonów.

No ale byłem na spacerze bez kalesonów i nie zmarzłem bo nawet przyjemnie jest na polu i nie zimno. Nie ma wiatru.
Ale teraz jak widzę że jest zimno to ubieram czapkę i kalesony.

tosia_j, hej ;)
®

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 lis 2017, 20:07
tosia_j, Pusto i smętnie chyba na forum, jeśli to moje posty lądują w top postach... ;) Choć ja to odbieram jako formę sympatii. :smile:

mirunia, u mnie zaczęło padać... :bezradny: Ale mi się udało.
Nie da rady przeciąć nożyczkami tej Mirty, bo to chyba taki listek jest?
No znów pielęgniarkuję, ale co zrobić... :bezradny:
To miłego kołderkowania! :smile:

JERZY62, A to fajnie, że nie masz ziąbu.

Ja nie lubię rajstop pod spodniami, czekam do większych mrozów... Technicznie to chyba chodzi najbardziej o kolana, no bo pupsko może być zakryte długim swetrzyskiem i kurtką, czy płaszczem, a łydki mogą być w kolanówkach i kozakach. No może jeszcze kwestia podwiania. Takie rozkminy na jesienny wieczór. ;) ( mam też inne, ale wolę się skupić na takich pierdołach. :P )
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 18 lis 2017, 20:13
JERZY62, pamietam okreslenie na meczach podworkowych "nie gramy o zlote kalesony"
outsider

Sortuj wg