Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 17 paź 2017, 20:03
kosmostrada, no to fajnie jak jesteś zadowolona z pogawędki :smile:

wiejskifilozof, pewno że będziesz zdrowy ale najpierw swoje trzeba odchorować.
®

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 paź 2017, 20:28
wiejskifilozof, A jakiegoś plana miałeś, że tak musisz wyzdrowieć na już?

JERZY62, :papa: Tak, to mi ładuje baterie. Może nie byłam dziś najlepszym rozmówcą z powodu lichości, ale to nie miało znaczenia.
A Tobie spokojnie minął dzień? Pogrzałeś się w słoneczku? :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez niecały 17 paź 2017, 20:42
wiejskifilozof,

105 kg,warzę.

Więc gdyby Cię jakiś zbir zaczepił, a Ty mu przywalił, to byś mu urwał głowę przecież.
Tu jest wyspa otoczona nieprzepastnym oceanem. Ten ocean jest nieżywy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Monster6 17 paź 2017, 20:47
kosmostrada napisał(a):Dzień dobry!

I jak, turbodoładowanie było i śmignąłeś na terapię?

Dobry wieczór ;) Tak bez problemu. Bo odstawiłem leki. Ja mam maniakalne turbodoładowanie takie ,że cały dzień bym mógł chodzić, jeżdzić, gadać, biegać, pracować fizycznie...
Gorzej ze skupieniem. Jestem tak rozkojarzony i mam taki natłok myśli ,że trudno mi myśli złapać i je napisać.
Terapeutka ma już ponad 3 strony zapisane bo ponoć ''gadam jak najęty''.
Po 3 sesjach(NFZ i sporo pacjentów) wywnioskowała, to co już dawno sam wiedziałem. Ale doceniam to ,że z mojego rozbiegania i rozklekotania jednak coś wyłapała. Przy okazji dostała sporo naukowej wiedzy ode mnie, bo to z powodu mojej choroby tam chodzę.
Wyrzucam z siebie więcej mądrości, niż Morgan Freeman :D
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje
Walproinian sodu 1000mg, Lamotrygina 100mg

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 18 paź 2017, 12:34
Nie lubię się bić.Mam najgorszy dzień w życiu :( :-| miałem jechać na zawody,do Węgrowa.A mam zapalenie płuc.I 39 stopni gorączki.

Spamowa wyspa

przez Monster6 18 paź 2017, 13:06
wiejskifilozof, Współczuję stary.
Pamiętam jak w gimnazjum było zawody sportowe, a mnie wzięło wraz z goraczką. Rano nawet nie myślałem o tym by iśc do szkoły. Ale wraz z upływem czasu, coraz bardziej żałowałem,że mnie tam nie ma i stwierdziłem,że nie odpuszczę. Poszedłem z buta 6 km. Mokry byłem zanim zdążyłem dojść na stadion.
Z miejsca prawie wybiegłem sztafetę i poszło całkiem dobrze. Lepiej niż się spodziewałem. Natomiast na 1500m po jednym kółku byłem trzeci , ale wysiadłem z osłabienia i musiałem zejść. Potem przez to byłem jeszcze dłużej i bardziej chory. Nie żałowałem.
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje
Walproinian sodu 1000mg, Lamotrygina 100mg

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 18 paź 2017, 13:17
Miały być tenis stołowy,biegi .Karne.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 paź 2017, 14:33
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Reghum 18 paź 2017, 14:39
^ Nieboszczyk, jestem trochę teraz przećpany, ale ja mało komu powiedziałem że mam schizo, pomimo iż część osób wie, a na pewno większość widzi że jestem zamulony, spokojny, ekscentryczny.
Mam wrażenie że jeżeli dobrze się dobierze krąg znajomych to te osoby są tolerancyjne. Niestety wiem też że część osób mnie nie toleruje i np. usunęła mnie na facebooku.

Chociaż byłem obiektem nie tyle co gnębienia, co żartów w technikum, ale nie przyjmowałem to do siebie. Każdy się mnie pytał co biorę i proponowali zapalenie marihuany na ożywienie.

Teraz może będę szukał roboty i się zobaczy jak to będzie. Ale szczerze, z dnia na dzień robię się coraz bardziej senny...
whatever is life sense now
https://twitter.com/hoshi_yamazaki

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 paź 2017, 17:44
Dobry wieczór! :papa:

Październikowy upał, babie lato na całego dopadło chyba wszystkich... :bezradny:
W pracy na dokładkę grzeją, niczym mroźną zimą, więc otwieram drzwi od pokoju i drzwi zewnętrzne, coby wywiać tę duchotę po nocy.
Praktycznie drzwi są otwarte przez cały czas pracy. :bezradny:

A tak w ogóle to zabieganam w tym tygodniu. Niedawno wróciłam z miasta, poszłam zaraz po pracy kupić sobie jakieś botki krótkie i nabyłam w galerii w CCC - całkiem fajne, szare zamszowe, na zameczek, lekko ocieplane. Będą na zimę do portek, ale i do kiecek i grubych rajtek też pasują.
Gruba podeszwa antypoślizgowa - to jest to!
Jutro planuję hurtownię z kwiatami i tak tydzień zleci.

Oczywiście łykam coś od bólu niemalże codziennie, bo takie nagłe skoki temp. powyżej 20st. rozwalają mi łeb i zawroty gotowe.
Szłam do miasta w samej kiecce dzianinowej, z żakietem pod pachą, a wracałam już ugotowana, słaba, noga za nogą... nawet przycupnęłam na ławeczce popatrzeć na uroki jesieni i tę cudną kolorystykę.
Mnóstwo ludzi na ławeczkach z wystawionymi buźkami do słońca, zakasanymi rękawami i portkami... lubię popatrzeć na różne zachowania ludzisków.
:yeah:
Teraz herbatka i odsapka z nogami na żyrandolu - o, tyle mego jesiennego raportu. :D

A co u Was?

W załączeniu fotoreportaż:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 paź 2017, 18:36
przeinaczyłem przepis remigiusza rączki i wyszły mi karminadle wołowe i cielęce nie mówiąc o wcześniejszych ze świńskiej szynki i polędwiczki jakże daleko oryginałowi gdzie jest łopatka wieprzowa.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 paź 2017, 19:05
Dobry wieczór Wszystkim!

mirunia, Jak dobrze Cię widzieć, już się martwiłam. :smile:
Widzę, że system masz podobny do mnie, owszem fizyczność umęczona tą uroczo dziwną pogodą, ale tam zaraz się temu poddać... ;)
Nowe buty!!! :yeah:
Tak, jest teraz czym oko pocieszyć na spacerze. :105:

Rano podskoczyłam na USG, jako że to niedaleko moich kosmetyczek. to kawkę wypiłam u nich, jakoś się ogarnęłam i popędziłam do pracy. Po robocie poszłam korzystać z pogody, kawkować na zewnątrz i nagadać się na kolejny rok niewidzenia z moją "zagraniczną" przyjaciółką.
Chyba nie zadziwię mówiąc, że też nerwicowiec, ale też z gatunku "walczących". Takie są najbliższe mi kobiety. :roll:

Monster6, Ale możesz tak sobie leki odstawiać? :zonk:
Chyba lepiej, że gadasz jak najęty na terapii, niż miałbyś siedzieć bez słowa. Kiedyś wypsnie Ci się coś istotnego. :smile:

nieboszczyk, Sprawdziłam aż co to są karminadle... A to po prostu mielone. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 paź 2017, 19:27
kosmostrada napisał(a):
nieboszczyk, Sprawdziłam aż co to są karminadle... A to po prostu mielone. :D

ja kupuję zawsze szynkę wieprzową,polędwiczkę wieprzową,ligawę wołową,udziec cielęcy i każę to zmielić w sklepie mięsnym.w przeciwieństwie do kupnych z garmażeryjki wiem co jem i nie ma w nich psa pomielonego razem z budą obrożą kagańcem łańcuchem i miską

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 paź 2017, 19:40
nieboszczyk napisał(a):wiem co jem i nie ma w nich psa pomielonego razem z budą obrożą kagańcem łańcuchem i miską

:mrgreen:
Ja też mielę w sklepie i wtedy wiem, z czego są te karminadle :mrgreen:

kosmostrada, :papa: helloł Kosmuniu, o to miałaś dzisiaj bardzo towarzyski dzień, fajnie!
Mam nadzieję, że wynik USG zadowolił Cię i nic złego się nie dzieje? Wszystko ok?

Kochana, słabość słabością, ale "na przekór babci uszy odmrożę" i działam jakoś, bo działać muszę lub chcę.
Dobrze, że dosyć szybko regeneruję siły i po odsapce znowu w domu trzeba coś zrobić... a później jeszcze przy sobie i dla siebie. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Sortuj wg