Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 22 wrz 2017, 19:09
czesc baranku
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 wrz 2017, 21:18
I po gościach... Zaraz piżamkowanie. :105:

misty-eyed, No co Ty, czym się zawstydziłaś? :smile: Ja tak akurat wybrałam spędzić czas, ale nie po to by być przykładem pracowitej mróweczki i zbierać medale. :D

neon, przygotowany do następnego natarcia w wersji - Przyczajony tygrys, ukryty smok... ;)

misty-eyed, neon, Zdanie ogółu - smalec z fasoli smakuje smalcem... :D Polecam, fajna pasta na chleb.

tosia_j, Ale czujesz się niewyspana, czy może Ci się skrócił czas potrzebnego snu? :bezradny:

Ḍryāgan, Jak tam pierwsze koty za płoty w pracy? ;) Odetchnąłeś, że weekend?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 22 wrz 2017, 21:21
tak, po smierci sie wyspie hurtem
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez paramparam 22 wrz 2017, 21:29
cyklopka, bardzo mi przykro :(

kosmostrada, całkiem nieźle, choć nieco sinusoidalnie :) ale dzisiaj już nie zmarzłam! :D Goście nie zmęczyli Cię za bardzo? :)

Carica Milica, myślę, że ślicznie Ci będzie w zielonym :) A ciepły płaszczyk to zawsze genialna rzecz :105: Też nie lubię jak mam nudno w pracy. Albo jak muszę pisać, zamiast siedzieć w laboratorium :roll:

misty-eyed, oj pewnie, że tak! W końcu uda mi się pospać dłużej :) I może spakować na wyjazd? To byłby pierwszy raz, kiedy nie zostawiam tego na ostatnią chwilę :P

Ḍryāgan, hej. Jak tam po całym tygodniu? Upragniony weekend?
escitalopram 15mg | cetyryzyna 10mg | kwetiapina SR 100mg
F 41.2 | F 60.3

"(...)And walked upon the edge of no escape
And laughed I've lost control
I could live a little better with the myths and the lies,
When the darkness broke in, I just broke down and cried.(...)"
II MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 wrz 2017, 21:49
paramparam, Aj tam te nasze sinusoidy, grunt, że podsumowanie dnia na plus. :smile: I nie skostniałaś nam!
Dziś jestem tak licha, że już bardziej mnie zmęczyć nie można było. ;)

tosia_j, Wszyscy się wyśpimy. Choć nie zdziwiłabym się takim małym żarcikiem - przechodzę na tamtą stronę, a tam czekają duchy moich psów, z którymi trzeba rano wyjść. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 wrz 2017, 22:21
kosmostrada napisał(a):a tam czekają duchy moich psów, z którymi trzeba rano wyjść.
to duchy też srają?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez C&S 22 wrz 2017, 22:35
Ḍryāgan, masz coś obszerniejszego na dysku w temacie "Wielkiej Lechii"? ;)

Chcesz przeżyć przygodę? - wyznacz własną trasę!
C&S

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 wrz 2017, 22:37
kosmostrada, :lol: jeśli tak , to na pewno zrobię :!: Medali wręczać nie będę :D , ale uznanie swoje wyrażam :uklon: , bo napracowałaś niewątpliwie!

paramparam, na jak długo wyjeżdżasz, bo już nie pamiętam, czy to służbowy, czy wypoczynkowy wyjazd? Może jestem zbyt wścibska? Jeśli tak, przepraszam...
Ja należę do tych, którzy tydzień przed wyjazdem mają wszystko, co najmniej, spisane na kartce-to prawdopodobnie objaw nerwicy :roll:

Ḍryāgan,
Ḍryāgan napisał(a):to duchy też srają?
, to dobre :mrgreen: pytanie...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez paramparam 22 wrz 2017, 22:40
kosmostrada, prawda :) Ale już w przyszłym tygodniu będę w miejscu, gdzie aktualnie jest za dnia ok. 20°C ;)
To co, teraz zasłużony odpoczynek?

Mnie zmęczył dzisiejszy dzień. Jeszcze w pracy powstała kłótnia i była taka kiepska atmosfera przez chwilę. :bezradny: Automatycznie jak usłyszałam podniesione głosy, to załączyło mi się poczucie winy i poczucie beznadziei. :mhm: Ale szczęśliwie nie na stałe.

misty-eyed, wyjeżdżam na pół roku, na erasmusa, do Francji :) więc taki bardziej służbowy wyjazd ;) Ja też spisuje rzeczy na kartce. Ale żeby je potem spakować to dość długo się zbieram :mrgreen:
escitalopram 15mg | cetyryzyna 10mg | kwetiapina SR 100mg
F 41.2 | F 60.3

"(...)And walked upon the edge of no escape
And laughed I've lost control
I could live a little better with the myths and the lies,
When the darkness broke in, I just broke down and cried.(...)"
II MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 wrz 2017, 22:57
C&S napisał(a):Ḍryāgan, masz coś obszerniejszego na dysku w temacie "Wielkiej Lechii"? ;)
nie zajmuję się takimi wyssanymi z doopy teoriami. Hasło wielka Lechia to możesz Prezesowi rzucić, myślę że byłoby chwytliwe. Idealne dla pseudohistoryków, którzy chcą na tym zbudować potęgę IV RP
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 wrz 2017, 23:07
Ḍryāgan, A ja wiem... ;)

paramparam, O tak, zaliczę przez weekend małe zdychanko, poprzerywane zaplanowanymi przyjemnościami. :smile:
20 stopni... Ideał. :105: Ale będziesz tu pisać na wyjeździe? :zonk:

misty-eyed, Pichcenie w wolny dzień to bardziej przyjemność, niż praca. Bardziej odczuwam, że się napracowałam, jak pędzę z ozorem po robocie, żeby zdążyć zrobić zakupy, wyjść z psem i nakarmić rodzinę, zanim pójdą dalej do swoich różnych zajęć. ;)

Przed ostatnią moją podróżą pierwszy raz nie wypisałam na kartce, co mam zabrać. :shock: Pewnie nie tyle mi się polepszyło, ile byłam w tak marnej formie, że było mi wszystko jedno. :P
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez C&S 22 wrz 2017, 23:13
paramparam, do Francji? No to współczuję wielce. Nie zapomnij topora, wakizashi, kilka granatów i UZI jeszcze jakieś ;)

C&S

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 wrz 2017, 23:23
paramparam, myślałam, że erasmusy trwają rok, kiedyś czytałam o tym? To będzie na pewno ciekawy wyjazd :!: Francja -moje niespełnione marzenie! Zazdroszczę :D

kosmostrada, dla mnie gotowanie to również od lat przyjemność, ale z powodu małych rozmiarów kuchni i słabości mojego kręgosłupa jest mi coraz trudniej, co mnie okropnie denerwuje :(
Gdy wspomnę okres przedszkolny moich dzieci i pracę na drugim końcu miasta, zakupy, gotowanie, sprzątanie,wiem, że pogodzenie tego wszystkiego proste nie jest! W końcu praca na kilku etatach jest wyczerpująca ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez C&S 22 wrz 2017, 23:29
Ḍryāgan, no właśnie szukam tej potęgi wielkiej i nic mi z tego szukania nie wychodzi :D Rozglądam się za książkami z przed '39r i nic ni ma :bezradny: Pewnie germańce wraz z Watykanem do spółki pod Łysą Górą poukrywali wszystko :D Musim my szukać to i zaszczyty na nas spłyną :D

C&S

Sortuj wg