Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 lip 2016, 17:33
Dzień dobry! :papa:

Melduję się, że jestem i jeszcze żyję! Ledwo, ale żyję. Gorąco, duszno i dalej grzeje to "coś" na niebie. Niedawno popadał fajny, obfity deszcz i było super, ale wyszła zza chmur ta wielka żarówka i znowu żar.
Ja dzisiaj na wolniejszych obrotach, przed południem małe zakupy i wio do domu pod prysznic.

kosmostrada, takiego upału, to na pewno u Ciebie nie ma jak w głębi kraju... masz wiaterek od morza, to zupełnie inaczej.
Ale już 26st. nad morzem to dość ciepło.
Ja też dzisiaj tylko zupę ugotowałam, ale pożywną - kalafiorowa na indyku, dodałam troszkę kalarepki, pomidora, zamiast ziemniaków wsypałam wermiszel +śmietana i zielenina i wyszła super zupa. :yeah:
Poprzesadzałam znowu jakieś kwiaty... no tak powoli ogarniam chałupę. No i mnóstwo telefonów miałam dzisiaj, takich przyjemnych... :D

A Ty widzę słomiana wdowa na dni kilka, to trochę Ci smutno... dobrze, że byłaś na ciachu z koleżanką, więc była rozrywka i pogaduchy. :brawo:

cyklopka, to masz zacną funkcję z okazji ŚDM, pooglądasz sobie ludzików różnych narodowości i nazbierasz punktów tam gdzieś wysoko. :roll: A i pogadać sobie można i doszlifować język/ki... nie ma tego złego. Takie kontakty kształcą, tak jak podróże. :D

HoyaBella, to zmyj ten krem i nie torturuj skóry... ja też mam wrażliwą i stosuję tylko kremy AA, albo do cery naczynkowej. ;) A teraz w upały dobry jest spray/ mgiełka nawilżająca.

edit: Tosia , cześć, my też. ;) Ale trudno inaczej...
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez takie tam 26 lip 2016, 18:08
mirunia, witaj, miło Cię czytać :smile:

Dzisiaj postanowiłem nie być chory :D
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 lip 2016, 18:09
Carica Milica, pokemon mówisz, uważaj bo Cię ktoś upoluje... :D

mirunia, :papa: Też mam warzywną pyszną, z lanymi kluseczkami,właśnie zjadłam ( głód mnie dopadł).
No coś muszę wymyślać w tym byciu samej. To nawet nie chodzi o bycie samą, tylko czuję się trochę jak jakiś gorszy sort, bo mam problem z podróżowaniem i zostaję w chałupie... :why:
No to dzionek masz udany, z humorkiem, odpoczywasz pełną parą. :smile:
Nie wiem, jak Wy tam wyrabiacie w centrum i na południu bez tego wiaterku... :hide: Tylko siedzieć w klimie, lub w kościele jak Cyklopka.

tosia_j, Co to jest dziwne zachowanie?

Zmogło mnie, ból głowy okrutny i zasnęłam. Wstaję a tu zmiany - okazuje się, że się opaliłam, co u mnie z czasem dopiero się okazuje, bardzo niebezpieczne, przypłacone parę razy niezłą masakrą ( ale super, produkcja zapasów witaminy D na zimę w toku :great: ). No i nie ma słońca, nie ma blue sky... :shock: No i jak tu się dobrze czuć, no jak. :time: Zobaczymy, czy chluśnie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 26 lip 2016, 18:13
kosmostrada, mocno się opaliłaś? Mam nadzieję, że nie jesteś spalona (polecam zsiałe mleko na okłady, nie tylko ulga, ale i dokarmia skórę ;) ). A co do reszty - zawsze służe plotami itp. ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 26 lip 2016, 18:25
Witam serdecznie :D

Rezonans przeżyłam, ale nie życzę wrażliwcom i tym, którzy cierpią na klaustrofobię :hide: :hide:

Kochani, wydaje mi się, że dzisiaj imieniny naszej miruni, .... dlatego Miruniu przesyłam Ci bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 lip 2016, 18:28
mirunia, wszystkiego dobrego z okazji imienin! :*

misty-eyed, takie tam, cześć Wam!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit- 750 mg, trazodon- 25-50 mg, amisulpryd- 100 mg, alprazolam- 0,5 mg, fluoksetyna- 10 mg, kawa- trzy dawki dziennie

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 lip 2016, 18:32
mirunia, dzisiaj tylko obserwowałam wchodzących wzrokiem psa Pluto, ale może jutro się poprawię i sama zaproponuję, że opowiem im historię tego obrazu i w ogóle.

7 lat studiów i dalej nie wiem jak jest po angielsku "Szczęść Boże!".

Wydrukowałam wniosek i zaadresowałam list do Ministerstwa Prawdy :papa:

Na dzisiaj zostało mi rysowanie, bo obiecałam fan art znanemu aktorowi :oops: :angel: :uklon:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 lip 2016, 18:35
cyklopka, ładny awatar. <3
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit- 750 mg, trazodon- 25-50 mg, amisulpryd- 100 mg, alprazolam- 0,5 mg, fluoksetyna- 10 mg, kawa- trzy dawki dziennie

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 26 lip 2016, 18:37
zastanawiam się czy to mozliwe, żebym miała uczulenie na wodę. skoro po kontakcie z wodą mam rumień i czerwoność.
Nie, że dziś, tylko w ogóle.
Nie mogę się na niczym skupić, tylko oglądam swoje policzki i zdjęcia w necie i rozkminiam które stadium trądzika różowatego to będzie.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 26 lip 2016, 18:43
W telewizji trwam jest mszą z Dziwiszem na krakowskich bloniach:)
chodze boso po ulicy

Abilify 30mg
Klozapol 25mg
Haloperidol 6mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 lip 2016, 18:44
takie tam, Dzięki. :smile: Nie, na całe szczęście jest ok, jestem muśnięta słońcem. A okłady z jogurtu przechodziłam, a jakże... ;) Nawet w Austrii udało mi się tak spalić, że nie miałam jak spać i miałam gorączkę... :hide:

misty-eyed, Brawo Ty! ( no ja mam klaustrofobię i nie było fajnie na rezonansie...) Jak zniosłaś kontrast? Kiedy wyniki?

mirunia, Ej, Czyżbyś się nie przyznała do imienin? :nono: To wszystkiego najlepszego Kochana!!!

HoyaBella, Moja dobra koleżanka bardzo ładnie podleczyła trądzik różowaty, da się to zrobić. A ma go od zaburzeń hormonalnych.

cyklopka, To miłego rysowania, ja też zaraz rozkładam farbki ( jak ogarnę stół w kuchni, bo w moim lenistwie dzisiejszym nawet nie chciało mi się tego zrobić od rana... :roll: )
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 lip 2016, 18:44
Carica Milica napisał(a):cyklopka, ładny awatar. <3

Idziemy z kolegami do kina, już lubię tę postać. Zrobię kolegom obciach ubogim cosplayem, posmyram sobie kucyki kredą do włosów z Biedronki :mrgreen: Młot oburęczny będę akurat mieć po skuwaniu kafelków :lol:

HoyaBella, nie wiem jaka to reguła, ale im większy stres związany z nauką, tym silniejsza zmiana tematu na choroby, tak? :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 26 lip 2016, 18:47
W Krześle Diabła,zarobami babkę siekierą.Maskara była.

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 26 lip 2016, 19:01
cyklopka napisał(a):
HoyaBella, nie wiem jaka to reguła, ale im większy stres związany z nauką, tym silniejsza zmiana tematu na choroby, tak? :105:

tak. i silniejszy strach, czy mogę być uczulona na aplrę.

Sortuj wg