Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arfour 28 maja 2016, 00:20
misty-eyed napisał(a):Arfour, martwisz się? Już bywało tak, że nie odzywał się? /Mąż poszukuje.../

Paryż jest też moim niespełnionym marzeniem, ech :(

Bywało tak że nie odzywał się ze 3 tygodnie. Zawsze było to spowodowane tym że narobił sobie kłopotów i musiał zmienić miejsce zamieszkania... A teraz 1 maja usunął konto na FB, które było jedyną formą kontaktu...
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za pomoc. :D
Arfour

Spamowa wyspa

przez Arfour 28 maja 2016, 00:21
Lecę obejrzeć film i spać.
Dobranoc.
Arfour

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 28 maja 2016, 00:23
Arfour, jeśli mogę zapytać, Brat jest starszy od Ciebie? To faktycznie zastanawiające...

Te linki podam Ci na pw, w razie czego łatwiej będzie Ci szukać, OK?

Dobranoc, jutro zajrzyj na pocztę :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arfour 28 maja 2016, 00:25
misty-eyed napisał(a):Arfour, jeśli mogę zapytać, Brat jest starszy od Ciebie? To faktycznie zastanawiające...

Te linki podam Ci na pw, w razie czego łatwiej będzie Ci szukać, OK?

Dobranoc, jutro zajrzyj na pocztę :D

Jeszcze jestem. :smile:
On jest starszy ode mnie o dwa lata.
Dziękuję bardzo za linki, zapoznam się z zawartością i na pewno łatwiej mi będzie znaleźć. :D
Arfour

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 28 maja 2016, 00:33
tosia_j, a Ty jesteś na fejsbuku jakichś grupach dla rodziców dzieci z autyzmem? Tam da radę się czegoś sensownego dowiedzieć?
Może zapytaj gdzieś na takich grupach o kontakty do jakichś ogarniętych ośrodków dla osób z autyzmem. Może jakaś fundacja/stowarzyszenie współpracuje z jakimś ośrodkiem ogarniętym i byłby mail podany?

Może ktoś z tej masy ludzi na tych fejsbukowych grupach trafi się, że akurat ma kontakt --- albo w znajomych na fejsbuku osobę, która jest opiekunką, albo pracuje/pracowała jako pielęgniarka/personel w ośrodkach dla osób z autyzmem.

Ja tak sobie rozkminiam, że może personel takich ośrodków, gdzie już różne trudne przypadki autyzmu i reakcji na leki widzieli ----ma jakąś wiedzę i praktykę ( wcale nie mniejszą niż lekarz) w stosowaniu tych leków --- i to aż kilku naraz ----- i może oni by "coś podpowiedzieli" jakbyś wiadomość tam posłała?

Jakby ktoś kontakt dał ----albo w Twoim imieniu jakby napisał, że "słuchaj, znajoma z grupy ma taką sytuację...."----albo przekopiował Twoją wiadomość i "podał dalej" ----- myślisz, że by coś z tego było --- i jest szansa tą drogą dowiedzieć się "co jako czwarty lek"------- i potem byś to skonsultowała Waszym lekarzem?

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 28 maja 2016, 01:10
Jeśli napisałam coś, co jest totalnie nie na miejscu/od czapy pomysłem --- to przepraszam.
Ale tak mi się jakoś pomyślało, że może ktoś, kto pracuje/pracował w jakimś ośrodku, miał codziennie styczność z wieloma, bardzo różnymi przypadkami, codziennie widział różne reakcje na leki (w tym te niespodziewane, że było jeszcze gorzej) ma doświadczenie wcale nie mniejsze niż lekarz. No i że może jakaś fundacja/stowarzyszenie nie odpisze "niestety my nie możemy", "wszelkie wątpliwości proszę konsultować z lekarzem prowadzącym" ---- tylko faktycznie dadzą jakiś namiar, do kogo się zwrócić.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 maja 2016, 06:28
HoyaBella, dziekuję ale to juz przerabialismy:( piec lat byl podopieką lekarki z Mikoszowa gdzie jest oddzial dzienny i glownie sa dzieci z autyzmem. Terazon nie daje rady jechac samochodem na taka odleglosc. -100km
A trudno leczyc sie zaocznie :(
Aniu, teraz inaczej bedzie mi sie pisac skoro wiesz o czym mowie
Sorry ze sie tak rozźalilam, ale ta zmiana leku to ciezkie doswiadczenie i strasznie mi go zal
outsider

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 maja 2016, 08:49
Dzieńdoberek ;)
®

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 maja 2016, 09:19
witaj jerzy
outsider

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 28 maja 2016, 09:20
Cześć, wczoraj miałem cieżki dzień. Cały czas męczyło mnie napięcie. Nie wiem skąd się to bierze. Dzisiaj rano też. W zasadzie wystarczy, że po śnie otworzę oczy i już czuje napięcie (chyba za mało relaksu w życiu). Zamierzam pójść na oddział dzienny leczenia nerwic.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 maja 2016, 09:44
Witaj Tosiu :smile:

Cześć Wiechu, mnie też męczą napięcia, to z nadmiaru emocji i lęku.
®

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 maja 2016, 10:00
Dzień dobry! :papa:

Sobota zapowiada się pogodnie, jest przyjemnie na dworze.
Za wielkich planów nie mam na dzisiaj, trochę sprzątania, małe zakupy i pewnie jakiś spacer po południu.
Chyba, że coś wyskoczy niespodzianie... oby coś miłego. :D

wieslawpas, JERZY62, witajcie! A może taka relaksacja Wam pomoże w tych napięciach?
Warto spróbować.
http://hjdb.wrzuta.pl/audio/4X8G0SAMsQa ... -medytacja

tosia_j, cześć Tosiu, jak tam sobota zapowiada Ci się?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 maja 2016, 10:26
Dzień dobry wszystkim.

misty-eyed napisał(a):[b]
Paryż jest też moim niespełnionym marzeniem, ech :(

Słyszałaś o syndromie paryskim? :D Nie chcę psuć Twoich wyobrażeń o Paryżu, ale tym miastem można się rozczarować, bo w rzeczywistości nie jest ono takie jak z pocztówek, czy z filmów Woody Allena. Mnie ten syndrom trochę dopadł. Mimo wszystko lubię to miasto i ... chyba mógłbym tam mieszkać. Mimo zagrożenia.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 maja 2016, 10:46
mirunia, to dla takich może co mają bardzo słabe napięcia, ja mam mocne, bardziej by pomógł długi marsz lub powolny bieg.
®

Sortuj wg