Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 03 kwi 2016, 09:19
rolosz, u nas słoneczka nie ma. Leje od paru dni :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 03 kwi 2016, 09:27
platek rozy najlepiej byłoby to wyleżeć, ale wiem, że łatwo się mówi. Mnie w sumie zawsze kaszel trzyma jeszcze przez jakiś dodatkowy tydzień, po ustąpieniu innych objawów :?

na_leśnik co nie zmienia faktu, że szkoda wiosny na chorowanie - bez względu na to, jaka by ona nie była :smile:
rolosz

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 kwi 2016, 09:29
rolosz, ja nie leze nigdy bo jak leze to mi sie wydaje ze umieram , co najwzyej platam sie w dresie po domu , w czasie choroby , ewentualnie lezakuje na zlozonym lozku i na poduchach z kocem ale to tez tylko chwilami.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 03 kwi 2016, 09:41
platek rozy, dzisiaj sobie jeszcze odpoczywaj. Zobaczysz, że z każdym dniem będzie coraz lepiej :smile:
rolosz

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 03 kwi 2016, 10:19
Witam niedzielnie ;)
Pogoda iście wiosenna :105: piękne słoneczko :yeah:
Chorowitkom wszystkim zdrówka :!: ;) że też was dopadło na koniec sezonu grypowego :bezradny:

A u mnie nieciekawie :? kolejny szpital mi się szykuje :why: w środę jadę do Warszawy na oddział leczenia nerwic i zaburzeń osobowości na kwalifikacje do leczenia :roll: mam nadzieję, że mnie nie zakwalifikują :twisted:

Jak ktoś z Wawy i chętny na jakiś napój bogów w postaci kawy ;) to od 12 do 14 jestem wolna ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 03 kwi 2016, 10:57
acherontia-styx, dzięki.

A długi ten pobyt w szpitalu się zapowiada?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 kwi 2016, 11:36
Dzień dobry Kochani!

Właśnie wróciłam z długaśnego spaceru brzegiem morza. Wzięłam kontener chusteczek i ruszyłam , bo szkoda pogody. Przyjemne słoneczko wyłazi chwilami, ciepło.
Paradowałam okutana, w czapce, bo uszy mnie zaczęły boleć, idę jutro zarejestrować się do lekarza po skierowanie do laryngologa. :(
No ale wracając do przyjemnych spraw -spacer piękny - szum fal, z rańca jeszcze mało ludzi, pies uradowany trzymał tempo, więc sportowo tuptaliśmy, potem wracałam przez park w świergoleniu ptaków.
Teraz pokawkuję i zobaczę co dalej.

platek rozy, Platuś kaszel lubi długo trzymać i to taki co płuca wypluwasz. Jak nie przejdzie, to idź się osłuchać. Miłego dnia mimo wszystko!

acherontia-styx, Kochana to nie wiem, za co trzymać kciuki, żeby Cię przyjęli, czy nie? ;)

na_leśnik, No popacz, żeśmy się przez neta pozarażali... :smile: Kuruj się i żeby długo Cię nie trzymało!

Wszystkim życzę przyjemnej niedzieli!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 kwi 2016, 11:38
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 03 kwi 2016, 13:37
czesc wam wszystkim
Purpurowy, kupiles alk na urodziny

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 kwi 2016, 14:06
Dzień dobry! :papa:

No Kochani i mnie coś rozkłada! :shock: Rano wstałam z piekącym gardłem, tak mnie tam drapie, że chrząkam, pokasłuje. Chyba wykluje się z tego katar, tak coś czuję. W czasie grypy nie miałam kataru, to teraz mogę nadrobić... a tfu, tfu! Jestem rozbita, a wczoraj tak pięknie się czułam. :why:
Wirusidła się rozpanoszyły na Spamowej... nie kcę ich!
Wzięłam rutinoscorbin i wit. C 1000 - trza się ratować. :?

kosmostrada, platek rozy, jak się czujecie, lepiej trochę?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 kwi 2016, 14:32
Hej, ja też witam i też chory. Chyba faktycznie epidemia na forum
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 kwi 2016, 14:52
mirunia, Oj Kochana, to niedobrze, miejmy nadzieję, że jednak przejdzie bokiem. :( Koniecznie potężna dawka witaminy C i coś na gardło, może uda się zdusić. Trzymam kciukasy!
A ja wciąż chora, ale że nie mam temperatury, to sobie jakoś czas organizuję i staram się nie skupiać na niedogodnościach. Ostatnio coraz lepiej mi wychodzi rozdzielanie mojego stanu fizycznego od psychicznego.

Purpurowy, :papa: Jak dzień mija, trzymasz się?

Ḍryāgan, Jaki etap choroby, jest lepiej niż wczoraj? No mówię, że można się zarazić przez łącze. :shock:

Właśnie wróciłam z ogródka, gdzie uskuteczniłam kolejną partię prac wiosennych. Nie za długo, bo jednak osłabiona jestem.

Znalazłam plus zimy! :great: Będę się nim wspierać w następnym sezonie. Otóż zimą mogę się wysypiać, bo jest ciemno. Światło powoduje, że się budzę i już nie mogę zasnąć. To duszenie przez zapewne wystrzał kortyzolu jest tak dotkliwe, że trzeba wstać i coś z sobą zrobić. Chyba jednak największy sukces, że nie sięgam w odruchu po tabsa, tylko to przeczekuję. Na razie trzymam się z tą przerwą dwudniową między prochami. W następnym tygodniu trzy dni odstępu... :zonk:

To się pochwaliłam, pogłaskałam po głowie ;) , a teraz zjem lunch i idę z menszem na kawkę weekendową na słoneczku!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 kwi 2016, 15:24
kosmostrada, nie lepiej, nadal się czuję fatalnie. Poszło mi wszystko na zatoki, łeb boli i gardło. Wezmę dwa dni urlopu, bo nie dam rady iść do pracy w takim stanie. a jak u Ciebie? Chyba lepiej, skoro już w ogródku pracujesz. Ja nie mam siły nawet iść do kuchni i zrobić sobie żarcie
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 kwi 2016, 16:39
Marcin2013 napisał(a): Purpurowy, kupiles alk na urodziny

Przecież wiesz że nie. :evil:

kosmostrada napisał(a): Purpurowy, :papa: Jak dzień mija, trzymasz się?

W porządku, trzymam się. A jak u Ciebie? Dalej choróbsko?

Sortuj wg