Smutek

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Smutek

przez beth 12 gru 2017, 10:20
Cześć. Ostatnio nienajlepiej się czuję. Nie układa mi się w życiu, nie mam pracy i czuję się przez to do niczego. Nie mam apetytu, poza tym odczuwam bóle kręgosłupa. Czuję się strasznie samotna, a nawet niepotrzebna. Mam ochotę odejść, bo nie widzę dla siebie miejsca na ziemi.

Smutek

przez Lilith 12 gru 2017, 13:19
beth, witaj na Forum. Masz w realu jakąś bliską osobę, której mogłabyś się zwierzyć?
Może wizyta u psychologa?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Smutek

przez beth 12 gru 2017, 17:10
Mieszkam z rodzicami i bratem, raczej nie da się rozmawiać z rodzicami, którzy się kłócą, z bratem rozmawiam, ale i tak czuję się niezrozumiana. Byłam u psycholog, zasugerowała pobyt w szpitalu psychiatrycznym.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Smutek

przez Lilith 13 gru 2017, 20:09
beth, zważywszy na Twój stan, to może to jest jakieś wyjście? Może Cię tam postawią na nogi?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Smutek

przez tahela 14 gru 2017, 13:08
beth, Jakos sie poprawi z czasem , ile trwa ten twój stan i napisz cos wiecej, sile wstawać masz z łózka wiec moze nie ejst tak xle, tylko brak ci pozozumienia z innymi ludźmi z rodzicami, z bratem, nie amsz chyba za duzo znajomych i ci to siada na psychike, moze sie poprawi samo.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg