Skocz do zawartości
Nerwica.com

Relacje damsko męskie w związku


Rekomendowane odpowiedzi

esprit, to może ja mam męski mózg skoro w powiedzeniu "fajna dupa" na temat idącej po ulicy kobiecie ( ja też tak potrafię zareagować jak widzę jakiegoś przystojnego pana :mrgreen:).

 

Może tu chodzi o to, że pewnie czuje się w związku i wiem że to, czy filmy, czy jakieś inne pierdoły nie mają na niego żadnego wpływu......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28, odnosząc sie do Twojego poprzedniego postu-o ile sie orientuje seks analny nie polega na zjadaniu odchodów partnera.

(Mówilas cos o tym,że wolissz siki niż kupkę swojego Ukochanego) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, właśnie to powtarzam - kobiety robią "z igły widły", rozmyślają nad pierdołami, analizują, przeżywają, płaczą. Dziewczyny, trochę zrozumienia dla "inności" mężczyzn no i przede wszystkim zaufania - przecież to podstawa związku. Jeśli między partnerami jest miłość, zaufanie i - co bardzo ważne - przyjaźń, to nie robią problemów z błahostek typu wejście na stronę internetową i pooglądanie gołych babek. Przecież każda kobieta również lubi popatrzeć na to co ładne - na inne piękne kobiety, na fajnych, umięśnionych facetów itp. Po co od razu histeryzować i robić dramat...

 

[Dodane po edycji:]

 

co do anala - masakra, to przecież boli....fuj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojego nieraz tez bralam ,,pod wlos'':) Chcialam sprawdzic czy ktoras mu sie podoba i podpytywalam.To zawsze slyszalam odpowiedz,ze zadna mu sie nie podoba i ja jestem najpiekniejsza.Moze to co mowi jest banalne ,ale uwierzylam w to.Przeciez jestem atrakcyjna itd.

Jednak chodzilo mi po glowie czy przypadkiem nie mowi tego specjalnie ,aby mnie nie urazic.Jest dyplomata?Ja lubie nutke zazdrosci w zwiazku i nawet jakby powiedzial,ze fajna jest tam jakas wplynelo by to na mnie hmmm motywacyjnie,aby o Niego zabiegac.Delikatna zazdrosc jest dobra dla zwiazku.Wiem o tym sama.Jestem zodiakalnym Baranem,wiec ciagla walka o wzgledu Ukochanego wplywa na mnie korzystnie.Nie nudzi sie przynajmniej:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dajcie spokoj kochani...czy posrod nas sà fani seksu analnego??serio??moj byly mial takie zajawki...dobrze,ze ja bylam bardziej rozsàdna.

 

[Dodane po edycji:]

 

isabella_28, jestem zodiakalnym bykiem-zazdrosna piekielnie :D ale dobrze mi z tym teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, nie no bez przesady hahaha :mrgreen: ,nie odrzuca mnie kropelka siuskow podczas oralnego seksu.Kupa wiadomo -bez komentarza.

Poza tym napisalam,ze moglabym go ,,zjesc ''w calosci.Procz jelitka grubego:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i wielu innych jesteśmy po prostu inni i niech tak zostanie

 

 

Ja myślę, że znaczna większość jest taka jak Ty. Tylko ,że również większość się do tego nie przyznaje. Dlatego duży szacunek i tak jak ktoś napisał, najważniejsze aby oboje w związku na takie postawy się godzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieudany oral- pogryziesz facetowi...

Nieudany anal- będziesz mieć krew na gaciach ,przez najbliższy tydzień nie będziesz mogła normalnie się wypróżnić i będzie Cię bolało przy siadaniu

Co jest gorsze dla kobiety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, oczywiscie ja tez lubie obejrzec np w necie lub w gazecie ladna kobiete.Z tym,ze moj tok myslenia podczas ogladania to raczej porownywanie:)Co ona ma lepszego ode mnie itd itp:)Wzorowanie sie hmmm....czasami.Jestem dosc zakompleksiona i komplementy na moj temat do mnie nie docieraja:D Ot cala filozofia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny powiedzcie nie nudziło by was gdyby facet cały czas obsypywał was komplementami na rękach nosił, cały czas zapewniał o miłości ?

Wiem że to miłe ale na dłuższą metę to porzygać się można

Wiem to jest nudne.Mi sie tak znudzil moj pierwszy zwiazek,malzenstwo 4 letnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×