Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do pań.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba warto mieć szeroką amplitudę uczuć. Gdy trzeba to być luli luli, kizi mizi, a gdy trzeba to wyrywać tchawicy wrogom i kryć ich żony przy strumieniu podczas nabierania wody. Choć to mogłoby się trochę gryź, ale warto czasami spróbować być kontrastowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również raczej nie przepadam za takim typem, ale nie wiem czy można się mną za bardzo sugerować, bo pewnie jestem dziwaczna pod tym względem, ponieważ z tego co kojarzę to prawie wszystkie moje koleżanki marzą o takim facecie, jednak jakby nie było to sądzę, że i tak wszystko ma swoje granice, i nawet one miałyby dość, jakby facet nie chciałby się od nich odkleić na sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze bycie milaskiem przytulaskiem nie jest kwestią przyklejania sie, tylko kwestią wydzielania pozytywnych fluidów, przyjaznego usposobienia czy tam nie wiem jak to okreslic

 

jeśli rozpatrywać to w ten sposób to nawet ja nie miałabym nic przeciwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie to jest

 

- w kuchni traktuj jak najlepszą kucharkę , na ulicy jak prawdziwą damę , wśród ludzi jak swoją księżniczkę , we dwoje jak miłość swojego życia, a w łóżku..... jak .... jak..... xD kochankę na własność .

*zależnie od tego jak kto dba o swoje "własności " :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna przyszła powiada, że nie przepada za facetami typu pedant.

Nieskłonna jest zaprzyjaźniać się z burakami bez wrażliwości, jak również z ciotami bez własnego zdania.

Odpadają też bardzo silnie związani z mamusią.

Tyle się dowiedziałem jak dotąd. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że facet nie podniesie głosu lub pozmywa naczynia, świadczy o tym, że jest ciepłymi kluchami? Dziwne definiowanie. Nie podnosi głosu, bo ma szacunek do drugiej osoby i potrafi kulturalnie dyskutować i wyrażać swoje zdanie. Myje naczynia, bo wie, że czasem trzeba i że nie jest to zajęcie przypisane tylko kobietom. Noc w tym z misiowatości czy ciepłych kluch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a co dokładnie oznacza facet typu milasek-przytulasek :D ?

Taki misiowaty :D co to nie podniesie głosu,co to pozmywa naczynia,takie ciepłe kluchy ?

A po co miałbym podnosić głos? To raczej przejaw słabości.

Jaki problem w zmywaniu naczyń? Zadanie jak każde inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Twojej koleżance chodziło o to, że nie lubi ciepłych kluchów. Co innego jest być czułym wobec osoby, którą się kocha, a czym innym bycie niezdecydowaną miągwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro pytasz nas - ja np. lubię jak facet lubi się poprzytulać i ma w sobie coś z misia. Byleby w parze z tym szła decyzyjność, odpowiedzialność no i poje*ane poczucie humoru ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×