Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Lilith 30 gru 2017, 14:12
NoMoreDepression, BrakPomysluNaNick01, zgłoszę do działu IT, ale szybkiego odzewu raczej nie będzie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Liber8 30 gru 2017, 16:03
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, ale rozwiązaniem jest kliknięcie w "oznacz działy jako przeczytane" po zakończeniu przeglądania forum.
W ten sposób wchodząc na drugim urządzeniu, mamy zawartość od momentu kiedy oznaczyliśmy działy jako przeczytane.
W czym dokładnie jest problem? Akurat ta opcja forumowa działa prawidłowo, tagami yt by się zajęli w końcu :pirate:

A magiczny napis na dole forum
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Zastąpiłbym napisem
phpBB modified & optimized by Lilith & shadow_no

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale to kosztuje więc niech zostanie tak jak było :D Tagi niech naprawią.

przez Nihil 01 sty 2018, 11:49
Lilith, parafrazując Michalkiewicza:

"Rządy Ober Razwiedczyka Kasi odpowiedzią na pytanie, jak ułożyć stosunki między Userami i Moderacją, aby Moderacja nie pożarła userskiej wolności, ale i żeby userska (trollerska :P) swawola nie rozsadziła Foruma."

(w Swym Majestacie, nie pozwoli na skrzywdzenie ani jednego bezbronnego bordera ... :D )

- nie myśl, że nie doceniamy ... ;)

No ale żeby nie było zbyt "cukierkowo", w nowym roku (my przeTrolle :D) ze zdwojoną siłą zabierzemy się za destabilizowanie Foruma ( :P :D ), gdyż ...

Nihil napisał(a):wojna przeTrolli z Razwiedczykami - niczym odwieczna walka yin i yang ... :D - trwała, trwa i trwać musi :P ;)

:D ;)

P.S. Dobra, styknie tych noworocznych przemyśleń - idę siać wiatr :P :D Chociaż nie - najsampierw odeśpię ... :P ;)
Ostatnio edytowano 01 sty 2018, 11:58 przez Nihil, łącznie edytowano 1 raz
"Kult wygarów !!!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez distorted_level68 01 sty 2018, 11:57
Akolita napisał(a):- nie myśl, że nie doceniamy ... ;)
WY, MY, ONI? :mrgreen: czy TY i niewidzialna ARMIA?! :twisted:
światów jest tyle ilu jest ludzi, każdy ma swój!

przez NoMoreDepression 01 sty 2018, 13:35
Liber8 napisał(a):Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, ale rozwiązaniem jest kliknięcie w "oznacz działy jako przeczytane" po zakończeniu przeglądania forum.
W ten sposób wchodząc na drugim urządzeniu, mamy zawartość od momentu kiedy oznaczyliśmy działy jako przeczytane.
W czym dokładnie jest problem? Akurat ta opcja forumowa działa prawidłowo, tagami yt by się zajęli w końcu :pirate:

Gdzie taka opcja jest, nie mogę znaleźć?
Chodzi o to, że powinno się to robić automatycznie tak jak na innych forach. Wchodzę do tematu klikająć różowy kwadracik przy jego tytule w linku i automatycznie przenosi mnie do pierwszego nieprzeczytanego posta - to działa w porządku. Natomiast przeglądając dalej temat, kolejne strony oznaczają się jako przeczytane, ale tylko na tym urządzeniu, za pomocą ciasteczek prawdopodobnie. Na drugim komputerze klikając w różowy kwadracik znowu przenosi mnie do tego samego postu, powinno się to zapisywać na serwerze dla danego użytkownika co jest przeczytane, a co nie, a nie na ciasteczkach w komputerze.

przez Nihil 01 sty 2018, 14:04
distorted_level68 napisał(a):czy TY i niewidzialna ARMIA?! :twisted:

Był ostatnio przeTroll wizytować owe trollskie obozy (swego czasu tą ekspedycją :P) - na razie małe, trzęsące się na samą myśl o konfrontacji z Ober Razwiedczykiem Kasią trollki ..., ale jak mawiał Wegecjusz: "Few (...) are born brave, many become so through training and force of discipline." - jeszcze będą z nich harde Trollskie Zastępy :D Jeszcze będziemy detronizować ... :D ;)
"Kult wygarów !!!"

przez distorted_level68 01 sty 2018, 14:06
Akolita napisał(a):Jeszcze będziemy detronizować ...
:105: :105: :105:
światów jest tyle ilu jest ludzi, każdy ma swój!

przez Liber8 01 sty 2018, 16:12
NoMoreDepression napisał(a):Gdzie taka opcja jest, nie mogę znaleźć?

Widać ją tylko na stronie główniej, przeglądając działy i wątki - opcja niewidoczna.
1.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez NoMoreDepression 02 sty 2018, 11:02
To ja mam jakąś inną skórkę forum, inaczej to u mnie wygląda trochę i nie mam tego przycisku. U góry mam logo "WP abc Zdrowie" , a nie jak na powyższym sreenie abcZdrowie.pl. Gdzie się zmienia skórkę forum?

przez Lilith 02 sty 2018, 11:16
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez NoMoreDepression 03 sty 2018, 11:47
Dzięki, no ale w każdym razie czym innym jest oznaczenie wszystkich postów jako przeczytane, a automatyczne odznaczanie poszczególnych stron danego tematu i powrót to pierwszej nieprzeczytanej strony po kliknięciu różowego kwadracika. Powinno działać w odniesieniu do użytkownika, a nie urządzenia z którego korzysta.

Skoro zgłosisz do IT to spoko, chociaż dziwie się, że jestem pierwszą osobą, która ten temat poruszyła.

przez sailorka 04 sty 2018, 23:43
czy ktoś kontroluje cały czas to forum i jak napiszę na przykład, że mam myśli s., to naślą na mnie policję albo karetkę?
sailorka

przez Liber8 05 sty 2018, 06:15
sailorka, lepiej chwycić za telefon -> nr. 999 i tam powiedzieć o myślach samobójczych, wtedy jest szansa na najszybszą reakcję.
Na forum 24/doba nikt nie siedzi, ale też można zgłosić, reakcja jakaś tam będzie, ale na pewno nie tak szybka jak bezpośredni telefon do służb medycznych.

przez Reghum 05 sty 2018, 06:19
Liber8 napisał(a):sailorka, lepiej chwycić za telefon -> nr. 999 i tam powiedzieć o myślach samobójczych, wtedy jest szansa na najszybszą reakcję.
Na forum 24/doba nikt nie siedzi, ale też można zgłosić, reakcja jakaś tam będzie, ale na pewno nie tak szybka jak bezpośredni telefon do służb medycznych.

Myślę że może to być objaw paranoidalny albo nerwicowy jej choroby, ale rozumiem.
Wątpię żeby miała myśli samobójcze, bo z tego co zauważyłem ma większy kontakt z terapeutami etc. Jak ja.
Na pewno ktoś by zareagował, chyba że znów "ignorancja ludzi" jak to bywa.

Sortuj wg