Przeminęło z dymkiem, czyli walka z nałogiem nikotyny

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez ElenaDarkness 16 sty 2018, 12:09
distorted_level68 napisał(a):
ElenaDarkness napisał(a):bo dopiero wdrażam dzisiaj będzie nie wiem 6 dzień? :lol:
a co w tym takiego śmiesznego? czyli beblon dla beblonu? to po kiego kija to pisać? ehh... chyba zdecydowanie przedawkowałaś ten cukier...!
ElenaDarkness napisał(a):A z tym paleniem to wiesz, może ja nigdy nie byłam uzależniona???
też tak uważam, bo zielonego pojęcia nie masz co piszesz, ale to ten "cukier", minie! zalecam pić dużo wody! no i częściej zagryzaj, albo bardziej rozcieńczony ten "cukier" bo miazga niekontrolowana!

Łe? Pytasz czemu tak mało, to odpowiadam. Nie czepiaj się moich emotikon jak ich nie rozumiesz :P Nie da się przedawkować cukru! (Chyba, że ma się cukrzycę, ja nie mam :P)

To ty nie masz pojęcia co pisze :) Czytaj ze zrozumieniem!

przez distorted_level68 16 sty 2018, 12:39
ElenaDarkness, panna zaczepna! :105: wytrzeźwiałaś widzę, to dobrze... :mrgreen:
ElenaDarkness napisał(a):o ty nie masz pojęcia co pisze :) Czytaj ze zrozumieniem!
to z łaski swojej mi wytłumacz, uświadom mnie, że się mylę... to Twój wczorajszy bełkot był totalnie bez sensu...! :bezradny: bujasz się z nałogiem nikotynowym, potem sama się tego wypierasz, przyznając się, że jednak to tylko przyzwyczajenie i taki bajer z tym paleniem, palonko dla kurażu do browarka, ewentualnie dymek na ploty... tak to z tego wychodzi! :mrgreen: no ale mnie uświadom...!
światów jest tyle ilu jest ludzi, każdy ma swój!
F60.3(2)

przez ElenaDarkness 17 sty 2018, 13:21
distorted_level68 napisał(a):ElenaDarkness, panna zaczepna! :105: wytrzeźwiałaś widzę, to dobrze... :mrgreen:
ElenaDarkness napisał(a):o ty nie masz pojęcia co pisze :) Czytaj ze zrozumieniem!
to z łaski swojej mi wytłumacz, uświadom mnie, że się mylę... to Twój wczorajszy bełkot był totalnie bez sensu...! :bezradny: bujasz się z nałogiem nikotynowym, potem sama się tego wypierasz, przyznając się, że jednak to tylko przyzwyczajenie i taki bajer z tym paleniem, palonko dla kurażu do browarka, ewentualnie dymek na ploty... tak to z tego wychodzi! :mrgreen: no ale mnie uświadom...!

Wytrzeźwiałam niby po czym?
Czemu mam marnować swój czas na tłumaczenie ci swojego posta, którego nie zrozumiałeś? Nie odpowiadam za to.

Nie zauważyłeś znaków zapytania, wyglądają tak -> ?
Sama nie wiem czy jestem uzależniona czy palę okazjonalnie, tylko jedno mi daje do myślenia, że jakbym była uzależniona to nie potrafiłabym rzucić z dnia na dzień. Zdarza mi się myśleć w ciągu dnia, szczególnie jak się zdenerwuję, że "aaa zapaliłabym" ale to mija po 3 sek. bo po pierwsze nie zniosłabym smrodu jaki wydziela dym z fajek, po drugie po co mam to robić? Wolę siebie pachnącą :)

Nie musisz być wobec mnie złośliwy tylko dlatego, że mi teoretycznie udało się rzucić a tobie nie. Każdy ma inny organizm.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez distorted_level68 17 sty 2018, 13:28
ElenaDarkness napisał(a):Nie musisz być wobec mnie złośliwy tylko dlatego, że mi teoretycznie udało się rzucić a tobie nie. Każdy ma inny organizm.
czyli rozumiem, że pojęłaś, że Ty również byłaś! :twisted:
zacytuję Ciebie:
ElenaDarkness napisał(a):Kolejny dzień bez papierosa, lol. Jest to tak proste, że aż śmieszne :) Dziwię się ludziom, którzy nie potrafią rzucić.
:great:

no ale okay, to ten cukier, więc wiadomo! :mrgreen:
później się jeszcze odniosę do tego co napisałaś...!
F60.3(2)

przez ElenaDarkness 17 sty 2018, 19:03
distorted_level68 napisał(a):
ElenaDarkness napisał(a):Nie musisz być wobec mnie złośliwy tylko dlatego, że mi teoretycznie udało się rzucić a tobie nie. Każdy ma inny organizm.
czyli rozumiem, że pojęłaś, że Ty również byłaś! :twisted:
zacytuję Ciebie:
ElenaDarkness napisał(a):Kolejny dzień bez papierosa, lol. Jest to tak proste, że aż śmieszne :) Dziwię się ludziom, którzy nie potrafią rzucić.
:great:

no ale okay, to ten cukier, więc wiadomo! :mrgreen:
później się jeszcze odniosę do tego co napisałaś...!

Złośliwa? Nie, może trochę przemądrzała, zdarza mi się.
Ale nie możesz negować tego, że wtedy tak się czułam, tak myślałam. Nie możesz podważać moich myśli i uczuć. To moje obecne na tamtą chwilę odczucia, przemyślenia.
Czemu ciągle się czepiasz, że zjadłam czekoladę?

Lepiej się już do niczego nie odnoś, bo wkraczasz w granicę absurdu swoimi postami wobec mnie :)
Na oddziale mówili nie dyskutuj z wariatami XD

przez distorted_level68 17 sty 2018, 19:12
ElenaDarkness napisał(a):Lepiej się już do niczego nie odnoś, bo wkraczasz w granicę absurdu swoimi postami wobec mnie :)
Na oddziale mówili nie dyskutuj z wariatami XD
teraz to mnie uraziłaś :( ja wyciągam do Ciebie rękę, a Ty na nią plujesz i mnie w dodatku od wariatów wyzywasz :(

ElenaDarkness napisał(a):Złośliwa? Nie, może trochę przemądrzała, zdarza mi się.

niee, Ty jednak jesteś złośliwa i robisz to perfidnie, specjalnie to robisz, naśmiewasz się ze mnie :(
to nie fer... nie rozumiem takich ludzi jak Ty! :(
F60.3(2)

przez distorted_level68 18 sty 2018, 09:55
ElenaDarkness, to nie jest wątek od tego, bo jest Jęczarnia, ale dotknęło mnie to co napisałaś :( źle się z tym czuję, nie wiem, to może moja wina, sam już nie wiem, ale każdy mnie tylko ciągle wyzywa i szyderuje ze mnie, mam czasami już tego dość i wreszcie zakończyć tą farsę nazywano życiem :( mając świadomość, że nawet tutaj na takim Forum, może spotkać Cię takie niezrozumienie :(

no śmiało, dogryź mi jeszcze, bo widzę, że w tym jesteś najlepsza, nie krępuj się śmiało :(
F60.3(2)

przez Lunaa 18 sty 2018, 18:08
Ktos tutaj trolkuje tylko kto :mrgreen:

W temacie nadal pale :-|

przez distorted_level68 18 sty 2018, 18:12
Lunaa napisał(a):Ktos tutaj trolkuje tylko kto :mrgreen:
no to chyba proste? przecież nie JA! to ElenaDarkness, Nas tolluje i ma z tego ubaw po pachy!
w temacie, ja już(na razie :bezradny: ) nie!
F60.3(2)

przez ElenaDarkness 27 sty 2018, 12:17
Wybacz distorted_level68 może przesadziłam. Może jestem trollem? Nie wiem. Mam po prostu takie poczucie humoru. Poza tym poczułam się sprowokowana przez ciebie bo sam zacząłeś być złośliwy i uszczypliwy. Dlatego zrobiłam kontratak. Wyrosłam już z tego, że pozwalam ludziom się z siebie śmiać. Wystarczająco wiele lat znosiłam przytyki z milczeniem. Od dłuższego czasu odpłacam pięknym za nadobne. Także nie maziaj się :)

Nie palę już ponad dwa tygodnie. Dzisiaj idę na piwo na które średnio mam ochotę iść bo po lekach jakoś nie czuję potrzeby znieczulania się alkoholem, ale może być tak, że zechce mi się zapalić bo wybieram się z osobami palącymi. No zobaczymy :)
If I wanted, I could destroy everything.
But I’m a good girl.

przez rafs 28 sty 2018, 21:20
ElenaDarkness napisał(a):Dzisiaj idę na piwo na które średnio mam ochotę iść bo po lekach jakoś nie czuję potrzeby znieczulania się alkoholem, ale może być tak, że zechce mi się zapalić bo wybieram się z osobami palącymi. No zobaczymy :)

I jak, było palenie? :mrgreen:

przez distorted_level68 31 sty 2018, 10:12
ElenaDarkness napisał(a):Wybacz distorted_level68 może przesadziłam.
spoko, my bordery musimy się trzymać razem! ;)

cytyzyna w dalszym ciągu!
F60.3(2)

przez ElenaDarkness 31 sty 2018, 16:28
rafs było :D Nie będę kłamać. 5 papierosów. Ale od tego wieczoru dalej nic. Chyba, jeśli będę chciała rzucić całkiem to muszę rzucić całkiem też piwo :D W sumie czemu nie. Poza tym po tym piwie dziwnie się czułam, dostałam słowotoku i miałam depersonalizację, albo przez leki albo mam coś w głowie nie tak :|

Jak to się nazywa... nie palę, ale palę okazyjnie? XD
Palę ale tylko jak inni palą?
Palę jak chcę jak nie chcę to nie.
Palę do piwa!
O tak też się ludzie tłumaczą :)
If I wanted, I could destroy everything.
But I’m a good girl.

przez nieboszczyk 13 lut 2018, 13:50
jeszcze jest rytualny coroczny smog przecież.komory gazowe na kilka wojewodztw
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg