Przekomarzanki Tronowo-Trollowo-Userowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Lilith 08 lis 2017, 20:07
<początek niechcianego wtrącenia z racji braku zrozumienia aluzji>
Akolita, nie, było tak, jak być powinno. I daj Jej spokój - nie wiesz, kiedy się od kogoś odkleić :bezradny: Odwal się znaczy odwal się, a nie zaczepiaj mnie do urzygu - mówiąc dosadnie. Ocenzurowanie było jasnym komunikatem - bałwan śnieżny by zrozumiał <nie, żebym Cię wyzywała - jestem Adminem i mi nie wypada :blabla: > :bezradny:
<koniec niechcianego wtrącenia z racji braku zrozumienia aluzji>
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Akolita 08 lis 2017, 20:26
<odpowiedź na "niechciane wtrącenie z racji (domniemanego :P - przyp. Akolita) braku zrozumienia aluzji">
Lilith, nie, nie było tak, jak być powinno. Po Twojej edycji można było błędnie pomyśleć, że interwencja tyczyła się prośby hooain, a nie "XXXXXX" - musiałem zabrać głos w obronie hooain pamięci !!! Forumowicze mogliby odnieść mylne wrażenie, jakoby mistrzyni złośliwości, Muza przeTrolli - hooain, ugadywała się z Razwiedczykami :P <Nie, żebyś ... - wiadomo :P ;)> P.S. Ok, od teraz daję jej spokój :P
<koniec odpowiedzi na "niechciane wtrącenie z racji braku zrozumienia aluzji">
Ostatnio edytowano 08 lis 2017, 20:35 przez Akolita, łącznie edytowano 1 raz
"Co może zmienić naturę trolla ?" - parafraza (autorstwa Psychoanalepsja_SS) kultowego pytania z cRPG "Planescape: Torment"

przez Lilith 08 lis 2017, 20:33
<odpowiedź na [odpowiedź na"niechciane wtrącenie z racji (domniemanego :P) braku zrozumienia aluzji">] Akolita, haha, to trzeba było się jasno wyrażać i ładnie napisać to, co napisałeś powyżej :twisted: :P <koniec odpowiedzi na [odpowiedź na"niechciane wtrącenie z racji (domniemanego :P) braku zrozumienia aluzji">]
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Akolita 08 lis 2017, 20:36
Lilith, xDDD ;)
"Co może zmienić naturę trolla ?" - parafraza (autorstwa Psychoanalepsja_SS) kultowego pytania z cRPG "Planescape: Torment"

przez WolfMan 08 lis 2017, 22:10
Akolita, Ciekaw jestem kiedy zostaniesz skazany na banicję ;)
Wszak cierpliwość administracji ma pewnie granice :mrgreen:

przez Ḍryāgan 08 lis 2017, 22:20
WolfMan napisał(a):Akolita, Ciekaw jestem kiedy zostaniesz skazany na banicję
nie sądzę, żeby to potrawalo dłużej niż kilka dni a i to tylko dlatego, że Królowa Lilith ma wyjątkowo łaskawy nastrój :papa:
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez Akolita 09 lis 2017, 14:49
WolfMan, Ḍryāgan, radzicie, by Akolita został tym "trollem koncesjonowanym" ? :P Coby ideę wolnego trollingu porzucił ? :P Przeca samemu przeTrollowi nad przeTrolle wierną służbę ślubował ... :P :D Niedoczekanie - wojna przeTrolli z Razwiedczykami - niczym odwieczna walka yin i yang ... :D - trwała, trwa i trwać musi :P ;)

przez Akolita 09 lis 2017, 16:38
distorted_level68, a zamkniesz ryj ? ;)

P.S. Wykurwiaj do literaków, jebany spamerze - tu jest poważny temat, o poważnych ROZKURWACH ... i liczących już tysiące ofiar wojnach przeTrolli z Razwiedczykami :P ;)

przez niecały 09 lis 2017, 16:58
tu jest poważny temat, o poważnych ROZKURWACH ... i liczących już tysiące ofiar wojnach przeTrolli z Razwiedczykami

Odnośnie tych słynnych rozkurwów to miałem nawet pytać jak to robisz, że czasem tak błyskotliwie sobie żartujesz na forum, bo ja jak mam rozkurw to nie jestem w stanie klepnąć kilku zdań, nie mam zresztą najmniejszej ochoty by włączać wtedy komputer, być może też w chwilach rozkurwów po prostu nie piszesz albo inne rozkurwy mamy, mniejsza z tym, w każdym razie nie deprecjonuj czyichś rozkurwów, pozory mylą.

Odnośnie wojny z Razwiedczykami to nie jesteś na żadnej wojnie z Administracją, jakbyś mógł być skoro Administracja traktuje Cię ulgowo jak mało kogo, pewnie ze względu na jakąś tam przeszłość, błyskotliwość i za to, że wielu ludzi ma do Ciebie słabość mimo tego co odwalasz. Oczywiście rozumiem, że jest to żart, ta cała wojna z Razwiedczykami, ale tak nieadekwatny do sytuacji, że aż przykry bo niejeden poleciał i już nie wrócił za drobnostki w porównaniu z Twoimi występkami, jesteś niegrzecznym pupilkiem administracji, a nie żadnym bojownikiem o wolność :mrgreen:
W niczym mi to nie przeszkadza, nie moja sprawa, ten post jest bardziej na rozładowanie ciśnienia i przypomnienia czegoś z czego sam sobie przypuszczam zdajesz sprawę.

Ja napisałem swoje i na pewno nie bede brnął tu w żadne awantury, wszedłem i wyszedłem :papa:
niecały

przez Akolita 09 lis 2017, 17:51
distorted_level68,

distorted_level68 napisał(a):Administratorem jest kobieta, to tak jakbyś był damskim bokserem, czy nie? Lubisz tak?

A tu już pojechałeś po całości ;) Błędny rycerz, w lśniącej zbroi (uważaj coby Ci się mediolanka nie zarysowała :P) się znalazł ... :D Ober Razwiedczyk Kasia duża dziewczynka, Adminka nie z pierwszej łapanki - radziła sobie z trollami wcześniej, to i zapewne w dalszym ciągu radzić se będzie ( :P ;) ) - bez Twoich epickich szarż, o Lancelocie ;) Uważaj, trolle czy plugawi najemnicy nie przestrzegają kodeksu rycerskiego, ci drudzy nawet tej kuszy używają ... - bo i papieskie ekskomuniki im niestraszne :P ;)

distorted_level68 napisał(a):zawsze mi się to kojarzyło z manią "wyższości", czyt. kompleksy

Odpowiem słowami pewnej legendarnej użytkowniczki hyperreala (takie ćpuńskie forum :P) - "nie projektuj na mnie swojego zjebania" :P :D

przez Lilith 10 lis 2017, 09:53
Zostawić Was na chwilę samych i już rozrabiacie jak pijany zając w kapuście :mrgreen:
jesteś niegrzecznym pupilkiem administracji, a nie żadnym bojownikiem o wolność
Czytając to zakrztusiłam się wczoraj herbatą, aż kotki pouciekały i tylko zerkały z wyrzutem, co ja wyczyniam :mrgreen:
P.S. Wykurwiaj do literaków, jebany spamerze - tu jest poważny temat, o poważnych ROZKURWACH ... i liczących już tysiące ofiar wojnach przeTrolli z Razwiedczykami :P ;)
Serio? Marcin...a gdzie Twoje górnolotne riposty z dawnych lat? To to szambioza, a nie poziom Relatywisty :bezradny: Chociaż w sumie, to co wypisywałeś na temat Forum, czy mój jak byłeś na banicji było chamstwem do kwadratu, więc nie powinien mnie dziwić obecny brak inwencji twórczej. Wypaliłeś się chłopie... :bezradny: <A może się mylę...? 8) :twisted: >
Wiem, że naraziłem się administracji (oh well - życie!) obrażam, przekogośtam, przewielmożnegoUżyszkodnika! ale aż mnie ręka świerzbi na takich pajaców, tylko zajebać i patrzeć jak cieknie!
Uśmiechnęłam się, więc uznajmy, że miałam chwilowy napad ślepoty i nie doczytałam dokładnie, co napisałeś :D Poza tym, Użyszkodnik obraża wszystkich dookoła, więc liczę się z tym, że znajdzie się dobra dusza, która się zechce odwdzięczyć :D

No...to tak poza tematem 8)

BTW nie chcę nic mówić, ale Forum się ożywiło 8)

nachwilę@, może Ci jednak aktywować stare konto? 8)
Administrator

przez Akolita 10 lis 2017, 19:54
Lilith napisał(a):Czytając to zakrztusiłam się wczoraj herbatą, aż kotki pouciekały i tylko zerkały z wyrzutem, co ja wyczyniam :mrgreen:

Haha ;) - Nihil z kolei tym kakao ... :D ;)

Lilith napisał(a):Chociaż w sumie, to co wypisywałeś na temat Forum, czy mój jak byłeś na banicji było chamstwem do kwadratu, więc nie powinien mnie dziwić obecny brak inwencji twórczej.

Aż wszedłem na super-hyper-tajną grupę przeTrolli nerwicy.com na Fejsie (bo o tamto chodzi ? :P), coby raz jeszcze przeczytać ... - wiesz, w gniewie ludzie wypisują ... :P

Lilith napisał(a):Wypaliłeś się chłopie... :bezradny:

Ehhhh ... ;)

Lilith napisał(a):<A może się mylę...? 8) :twisted: >

Prowokujesz ? 8) Nie wywołuj wilka z lasu ... - czy tam Relatywisty z Niebytu :P ;)

Lilith napisał(a):Poza tym, Użyszkodnik obraża wszystkich dookoła, więc liczę się z tym, że znajdzie się dobra dusza, która się zechce odwdzięczyć :D

+1

Niech żyje "kult wygarów" !!! :D Znaczy, czujecie klimata ! ;)

Lilith napisał(a):No...to tak poza tematem 8)

No ... ale coby więcej nie spamować ;)

Lilith napisał(a):BTW nie chcę nic mówić, ale Forum się ożywiło 8)

;)

Lilith napisał(a):nachwilę@, może Ci jednak aktywować stare konto? 8)

Monster, nie odpierdalaj - gdzie indziej, jak nie tu, pochytasz se atencji ? :D ;)

Pytanie do Admina/Moderacji

przez Akolita 10 lis 2017, 20:58
Pamiętacie "Pogromcę Goblinów" - broń Thorina "Dębowej Tarczy", ostrze wykute w Pierwszej Erze przez Elfy Wysokiego Rodu w Gondolinie - z trylogii "Hobbita" ? ;)

Lilith, Kasia, czyżbyś posiadała jego odpowiednik (po skuteczności w boju wnioskuję ;)) ? ;) "Pogromca Trolli" - pewnie taki nosi przydomek ? :P ;) Przyznaj się, ile plugawych, trollskich pomiotów, zgładziłaś swym mieczem ? :D Zapewne już na sam Twój widok, zastępy trolli rozpierzchają się, uciekając w popłochu, niczym poborowa piechota przed szarżą ciężkiej kawalerii (o szarży słoników bojowych - Artemizja coś o tym wiedziała ;) - nie wspominając ;)) ... ;) Heh, a może to Ty powinnaś nosić taki przydomek ? :D "Pogromczyni Trolli" dzierżąca w dłoni (dłoniach ? - wszak może być nim i miecz długi, potocznie zwany "półtora-ręcznym" ;)) "Pogromcę Trolli" ... ? :D ;)

Pytanie do Admina/Moderacji

przez Akolita 10 lis 2017, 21:28
Muzyka z "Hobbita":

;)

Sortuj wg