Przekomarzanki Tronowo-Trollowo-Userowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez C&S 18 lis 2017, 21:29
Lilith napisał(a):Na pewno gryzie

Jeśli gryzie to mus ułożyć, albo... uśpić.
C&S

przez Lilith 19 lis 2017, 10:34
C&S, nie jestem za usypianiem czegokolwiek chyba, że jest śmiertelnie chore i to skróci cierpienie. Akolity nie da się ułożyć - układa się sam wedle życzenia :bezradny:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Akolita 19 lis 2017, 18:19
Lilith napisał(a):po niedzieli będzie platyna :mrgreen:

Platynowa Kasia ? :mrgreen: Samorodek dla zuchwałych ? :mrgreen: Wybrać takiego, by obracając w dłoni, jak Gollum z powieści Tolkiena, wypowiadać: "My Precious, my Precious ..." :D :D :D

Tymczasem, wyczuwając "Jego" obecność, "Nazgûl mode on" :D :D :D

Jeszcze taki cytacik:

"On pragnie Skarbu. Nieustannie Go szuka. A Skarb chce do niego (...)" - Gollum, "WP: Dwie Wieże"

xDDD ;)

Lilith napisał(a):Mamy w okolicy "Dom Kata" 8) Może powinnam się tam zatrudnić :twisted: :mrgreen:

domkata.com napisał(a):Dom Kata znajduje się w malowniczym regionie turystycznym u podnóża Śnieżki w Karkonoszach.
W zabytkowym obiekcie, kiedyś zamieszkiwanym przez kata przedstawiamy naszym Gościom w jaki sposób egzekwowano przestrzegania prawa (...)

"egzekwowanie przestrzegania prawa" - tak, ten aspekt interesuje "władczego Razwiedczyka" szczególnie :D ;)

Lilith napisał(a):No, jestem fanką Gry o tron, więc intrygi i te inne...no to...miej się na baczności :twisted: :mrgreen:

Nihil ostatnio ma spore zaległości serialowe. Widać, musi obejrzeć najnowsze sezony GoT - coby nie być taki całkiem bezbronny na Twe knowania :D ;)

Lilith napisał(a):Na pewno gryzie :twisted: :mrgreen:

Heh :D

I do podawania tej łapy kiedyś dojdziemy - wytrwałości :P ;)

Lilith napisał(a):Akolity nie da się ułożyć - układa się sam wedle życzenia :bezradny:

"Puszek" z "Harrego Pottera i Kamienia Filozoficznego" na pierwszy rzut oka też nie do ułożenia, a wystarczyło zapodać takiemu nutą ...
- wydawać by się mogło, i "melodia" Kasi jakby skutkowała - może nawet da się jej Nihil za uszkiem podrapać ? :D ;)
"Co może zmienić naturę trolla ?" - parafraza (autorstwa Psychoanalepsja_SS) kultowego pytania z cRPG "Planescape: Torment"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez niecały 20 lis 2017, 03:02
Nie mam czerwonego nicka, nie mam nawet zielonego, ale to nie znaczy, że nie mam tu na forum nic do powiedzenia - wystarczy, że pójdę na skargę do @ekspert_abczdrowie. Ona jest sponsorem tego wariatkowa [jak się dobrze orientuję], poważnym graczem.
niecały

przez Akolita 20 lis 2017, 08:38
niecały napisał(a):Nie mam czerwonego nicka, nie mam nawet zielonego, ale to nie znaczy, że nie mam tu na forum nic do powiedzenia - wystarczy, że pójdę na skargę do @ekspert_abczdrowie. Ona jest sponsorem tego wariatkowa [jak się dobrze orientuję], poważnym graczem.

Lilith, Ty mu pociśniesz, czy ja mam to zrobić ? :D ;) Wiesz, wystarczy, że wypowiesz tą komendę: "bierz go!" :twisted: ;) Donna Caterina, "wydaj rozkaz, wydaj rozkaz ..." :D ;)
"Co może zmienić naturę trolla ?" - parafraza (autorstwa Psychoanalepsja_SS) kultowego pytania z cRPG "Planescape: Torment"

przez Lilith 20 lis 2017, 10:14
niecały, nie orientujesz się w ogóle ;) Lubię Cię, więc wyjaśnię. abcZdrowie jest tylko do spraw technicznych ;)Pani psycholog abcZdrowie, to zupełnie inna para kaloszy, ale również nie jest osobą decyzyjną ;) Cała reszta należy do Ekipy, która obsługuje Forum społecznie w zamian za co, nikt się nie wtrąca do tego, w jaki sposób to robi. Innymi słowy, cała kasa idzie do abc, a robotę odwala Ekipa. Forum samo na siebie pracuje <stąd te durne reklamy>. Nikt go nie musi sponsorować. W zamian za wsparcie techniczne i psychologiczne przyjęto szyld abcZdrowie/WP. I tyle, jeśli chodzi o zewnętrznych. Sugestie Użytkowników są mile widziane, ale decyzje i tak podejmuje Ekipa. Tutaj decyduje Ekipa - to jest w Regulaminie Forum, to jest decyzja założyciela Forum i nikt nie ma zamiaru jej zmieniać. Wypowiadać się możesz, jasne, ale nie próbuj mi mówić, co mam robić. Nigdy, bo to działa na mnie jak płachta na byka. Wchodząc na Forum akceptujesz jego zasady - między innymi to, że Ekipa rządzi. Jeśli taki układ Ci się nie podoba, to naprawdę - nikt Cię nie będzie do niczego zmuszał. Nie musisz wchodzić. Jeśli już zaglądasz do tego wątku, to ma on charakter prześmiewczy i cel jest taki, żeby nie zaspamiać wielu innych tematów tylko pisać tutaj. Tutaj zapraszamy ludzi z dystansem do siebie, którzy potrafią się z siebie śmiać i w razie czego tupnąć nóżką. Wszyscy, którzy mają tutaj "spięcia" znają się. Albo z kontaktów na fb, albo z poprzednich wcieleń. Dwóch panów, którzy dość ostro się tutaj w pewnym momencie przekrzykiwało, też już wcześniej miało ze sobą kontakt i wiedzą, na co kogo stać. Prowokują siebie nawzajem mimo wszystko - zachowując pewien dystans i nie obrażając się za cudze wpisy. Może to wyglądać na kłótnie dla kogoś, kto wcześniej nie widział Ich w akcji, ale zapewniam, że od 2011 roku widziałam więcej, niż bym chciała :mrgreen: Nawet i pedofila mizoginistę, z którym walczyliśmy dobre 3 - 4 lata i którego zgłaszaliśmy wszędzie - od operatorów sieci komórkowych, przez policję i kończąc na prokuraturze. To była poważna sprawa. A to? To jest tylko forma rozładowania się i to w jednym miejscu, a nie po całym Forum. Naprawdę dystans, dystans i jeszcze raz dystans. Jeśli tego brak, to można tu nie zaglądać. W końcu mamy różne wątki. Nie tylko te prześmiewcze. Nie mam zamiaru Cię lekceważyć, ale uważam, że nie do końca wszystko jest tu dla Ciebie zrozumiałe. Jesteśmy specyficzni. Wszyscy. Jednemu przeszkadza to, drugiemu tamto. To jednak nie powód, żeby zamykać wątki, bo niedługo zamknęlibyśmy nawet "ostatnią literę", bo komuś nie pasuje. Dlatego powtarzam - tutaj nie ma demokracji i to Ekipa decyduje, które wątki zamknąć. Znamy to Forum jak własną kieszeń i wiemy, co mamy robić. Taki duży chłopak i zamiast naprawdę napisać, co mu się nie podoba, albo jakie ma obawy, to wyjeżdża z lataniem na skargę :bezradny: Jeszcze, żeby faktycznie tutaj to działało na tej zasadzie :D Dość spory niesmak. A szkoda, bo lubię czytać Twoje wpisy. Może odebrałeś to, co napisałam, jako atak, więc włączyłeś reakcję obronną. Nie wiem - wnikać nie zamierzam. Wątek pozostanie, ponieważ nie ma tutaj niczego, co mogłoby spowodować, że go zamknę. Przynajmniej na razie. Podsumowując - więcej luzu i mniej brania wszystkiego do siebie ;)
"egzekwowanie przestrzegania prawa" - tak, ten aspekt interesuje "władczego Razwiedczyka" szczególnie :D ;)
Oczywiście. Jak każdego Admina :twisted:
I do podawania tej łapy kiedyś dojdziemy - wytrwałości :P ;)
Próbujesz mnie zmylić, żebym z kolei ja straciła czujność? :twisted: :mrgreen:
"Puszek" z "Harrego Pottera i Kamienia Filozoficznego" na pierwszy rzut oka też nie do ułożenia, a wystarczyło zapodać takiemu nutą ...
- wydawać by się mogło, i "melodia" Kasi jakby skutkowała - może nawet da się jej Nihil za uszkiem podrapać ? :D ;)
Wyczuwam perwersję :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: O czym myślisz, Marcinku? 8) :mrgreen:
Lilith, Ty mu pociśniesz, czy ja mam to zrobić ? :D ;)
A wyjaśnić, to nie łaska? Spokojnie, bez napinania pośladów? niecały, to fajny gość - uwielbiam Go za "niegrzecznego pupilka" :105:
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez C&S 20 lis 2017, 12:20
niecały, pamiętaj! Muszą być szemrane interesa i zaułkowe układziki, bo Ekipa żundzi! Capo di tutti capi aka Budząca grozę Lilith ma na Ciebie oko - nie jedno a dwa! Cza - cza.
C&S

przez Lilith 20 lis 2017, 12:23
C&S, weź, bo zaczniesz siać paranoję :mrgreen: Mam dwa oczka < na wieży forumowej niczym sauronowe ślepię >, ale z zasady są łaskawe, a nie groźne :P :mrgreen:
Administrator

przez anemon 20 lis 2017, 15:01
Lilith napisał(a):C&S, nie jestem za usypianiem czegokolwiek chyba, że jest śmiertelnie chore i to skróci cierpienie. Akolity nie da się ułożyć - układa się sam wedle życzenia :bezradny:
Obawiam się, że w tym przypadku pozostaje wspaniałomyślnie skrócić cierpienie, choć PrzeTroll sprawia wrażenie pełnego życia, pełnokrwistego buhaja rozpłodowego.

Akolita napisał(a): :D Heh, ale skoro takiego Tonego Halika ludożercy nie zjedli, mało tego, blanty z nimi palił ( :D ), to może i oblivionki Trolle nie rozszarpią ? :P - wydawać by się mogło, że z wolna zaczyna mówić ich językiem ;)
Nie takie Trolle już mi z ręki jadły i odwdzięczały się sycącymi kąskami 8) /on jeszcze nie wie/

przez niecały 20 lis 2017, 16:56
Lilith,

Tyle asertywności, tyle cierpliwego tłumaczenia i teorii, to takie urocze :105:
Aż powstrzymam się od rozwijania mego trol-motywu, chociaż jego aplikacja poszła bardzo gładko i szkoda, że się nie dowiem, co by było dalej :-|

Czy nie pomyślałaś, że ja tylko żartowałem? ;)
Nigdy nie lubiłem skarżyć, ani kimś się zasłaniać np. kolegami czy coś w tym stylu. To po prostu nie leży w mojej naturze, to do mnie chodzi się na skargę, jestem Dobrochoczy! :evil:
Nie wiesz? To zapraszam Cię do mego magicznego świata leśnych stworzeń i upiornych mokradeł viewtopic.php?f=33&t=61623
Doskonale widzę co tutaj się dzieje, jest czubienie i lubienie, jest też jazda na krawędzi... nie bede ingerował.
niecały

przez niecały 20 lis 2017, 17:13
W pewnym momencie pomyślałem, że się pokłóci pół forum i wtedy zasugerowałem zamknięcie tematu, faktycznie tak było i tamten mój wpis był na serio akurat, ale to ze skargą - trolling.
niecały

przez Lilith 20 lis 2017, 17:32
niecały, a dobra :mrgreen: To jest właśnie jeden z minusów Internetu - nie zawsze udaje się wyłapać żart :mrgreen: <podaje łapkę na zgodę :D >
Wiesz...Ciebie akurat nie znam od tej strony, więc i intencje oraz granice wrażliwości są mi jeszcze obce 8) Aleeeee...co się odwlecze, to nie uciecze :mrgreen: <swoją drogą - kolejny plus dla Ciebie za zrobienie mnie w jajo i zmuszenie do napisania elaboratu :mrgreen: >
Tyle, co ja się już wpisów "na serio" naczytałam <wspomina wszystkie te piśmidła gryząco - grożące > :mrgreen:
Ciut mnie właśnie zdziwił Twój wpis < cały czas w pamięci kawiarenka singli i niegrzeczny pupilek :mrgreen: >, nie pasowało mi to do Ciebie, ale to w końcu specyficzne Forum, więc nigdy nie wiadomo :bezradny: :mrgreen:
Podsumowując - cieszę się, że tylko trollowałeś, bo aż mi źle było takie sowie oczka ganić :mrgreen:
Administrator

przez zupa z rzodkiewek 20 lis 2017, 17:50
Lilith, TWÓJ Awatar do mnie mruga :D może mam omamy? aleście się rozgadali. :shock: :lol:
"Prawda nie zawsze jest najlepszą rzeczą, szczególnie gdy jedyną jej konsekwencją jest ból".
Moderator

przez Lilith 20 lis 2017, 17:52
zupa z rzodkiewek, ewidentnie omamy :mrgreen:
Administrator

Sortuj wg