Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

PanGomez

Użytkownik
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  1. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. U lekarza rodzinnego byłem w pierwszej kolejności i zostały mi zrobione podstawowe badania przesiewowe w tym badanie tarczycy czy morfologia, ostatecznie skierowano mnie do psychologa. Jeszcze raz dziękuję, zastanowię się czy nie wykonać jakichś dodatkowych badań. Pozdrawiam.
  2. Witam. Chciałem się zapytać czy ktoś z was miał senność spowodowaną nerwicą natręctw. Mam na myśli taką ciągłą chęć wrócenia do łóżka, brak siły zrobienia czegokolwiek. Ciągła walka ze snem szczególnie jeśli się śpi mniej niż 10-12godzin. Niemożność funkcjonowania. W pierwszych miesiącach kiedy nie wytrzymałem tego zmęczenia wiązało się to z zaśnięciem dzisiaj często wystarczy mi samo leżenie w łóżku. Od pewnego czasu poprawia mi się w nocy gdzie wcześniej nie potrafiłem do niej dotrwać bez zaśnięcia teraz po północy czuje się wręcz normalnie. W dzień cały czas jest źle ale z różną intensywnością, czasami dam radę sobie siedzieć i coś robić a czasami musze się położyć, nie mogę nic robić a jak próbuje z tym walczyć, jest to walka z wiatrakami i w końcu uznaje że stawianie oporu jest bez sensu i wracam do łóżka. Moja diagnoza to zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne dlatego chciał bym przybliżyć sobie przyczynę tego stanu i dowiedzieć się że nie jestem w tym odosobniony gdyż zdają się to być dość nietypowe objawy nerwicy. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. PS: Nie zdiagnozowano u mnie depresji oraz biorę escitalopramum od kilu miesięcy i od tego czasu te konkretne objawy się nie poprawiły ani nie pogorszyły.
  3. Dziękuję za odpowiedź. Możliwe że jest to właśnie chroniczne zmęczenie (Zespół przewlekłego zmęczenia). Objawy pojawiły się w czasie kiedy miałem spore obawy o swoje zdrowie. Dziękuję za odpowiedź. Akurat w moim przypadku chyba można wykluczyć że jest to spowodowane lekami gdyż leki zacząłem brać właśnie z powodu tych objawów. A większość aktywność fizyczna ma często odwrotny skutek , najlepiej się czuje jak leżę paradoksalnie. Jeszcze raz dziękuję wam za odpowiedzi i czekam na kolejne, może ktoś również będzie miał w tej sprawie coś do powiedzenia. Dzięki i Pozdrawiam.
  4. Witam. Chciałem się zapytać czy ktoś z was miał senność spowodowaną nerwicą natręctw. Mam na myśli taką ciągłą chęć wrócenia do łóżka, brak siły zrobienia czegokolwiek. Ciągła walka ze snem szczególnie jeśli się śpi mniej niż 10-12godzin. Niemożność funkcjonowania. Moja diagnoza to zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne dlatego chciał bym przybliżyć sobie przyczynę tego stanu i dowiedzieć się że nie jestem w tym odosobniony gdyż zdają się to być dość nietypowe objawy nerwicy. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. PS: nie zdiagnozowano u mnie depresji oraz biorę escitalopramum od kilu miesięcy i objawy nie ustąpiły.
×