Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kuiklinau

Użytkownik
 • Zawartość

  179
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pytanie do chłopów. Macie tak, że leki robią z was nadmiernie delikatnych i mniej męskich? Ja od 18 rż. byłem na lekach i przez cały okres czasu byłem taką ciepluchą. Dwa ostatnie lata leków leków nie brałem praktycznie, to zdźwiwiłem się, że mam bardziej męski charakter, od paru miesięcy znowu jestem na lekach, bo trochę nerwica dokuczała i znowu jestem zbyt spokojny, zbyt delikatny. Ktoś mi zwrócił uwagę, że fajne jest, to moje połączenie męski wygląd + łagodny charakter. No nie wiem...
 2. Więc ja już można powiedzieć, że jestem póki co wolny od PSSD przynajmniej częściowo i nie będę musiał nawet leków odstawiać od zrytego łba. Urolog przepisał mi tadalafil 5mg już do stałego brania codziennie i powiem wam, że mam spontaniczne erekcje oraz erekcje nocne. Działanie nie było od pierwszej tabletki, lecz zaczęło narastać z każdym dniem. Na libido biorę bor, eksrakt z macy oraz imbiru, one też będą poprawiać erekcję. Libido mi skoczyło tak, że musiałem sobie ulżyć 3 razy w ciagu kilku godzin, nie jest to jednak obsesyjne libido, że niepohamowane jak u jakiegoś szczyla. Co jeszcze u mnie nie działa? Bardzo słabo odczuwam orgazm oraz penis ma zmniejszone bodźce, ale nie jest to totalna znieczulica, po prostu nie odczuwam już tej pełnej przyjemności jak sprzed brania antydepów. Obecnie biorę duloksetynę 60mg.
 3. Mianseryna lub mirtazapina faktycznie podnoszą libido przy braniu SSRI/SNRI czy nie zawsze to działa?
 4. Jakie leki psychiatryczne mają działanie podnoszące libido? Kwestie erekcji mnie już nie interesują, ponieważ lekarz przepisał mi tadalafil 5mg już do regularnego stosowania.
 5. Mieliście na kwetiapinie takie zaparcia, że dosłownie gruz z dupy leciał? Co ciekawe nie są to zaparcia, że chodzi raz w tygodniu do toalety i stolce faktycznie mogą być wtedy kamieniste, bo ja mogę chodzić nawet codziennie i codziennie jest gruz + plamienia krwią. Chciałbym wrócić do kwety, bo lek na spanie i nastrój jest świetny, ale te gruzowisko. Oprócz tego nie raz tym gruzem... zapchałem toaletę w kanalizacji i trzeba było przepychać sprężyną.... Nie ma co się śmiać. Jakoś te zaparcia kwetiapinowe da się zniwelować?
 6. Zachwycałem się tą duloksetyną, ale to przyjemne doergenetyzowanie całkowicie minęło... Brałem 60mg a potem miałem zwiększone do 90mg, ale ta dawka w ogóle mnie nie pobudziła, tylko zaczęła rozleniwiać, albo ogólnie dulo mnie już rozleniwia.
 7. Jak się ma działanie antydepresyjne kwetiapiny do działania antydepresyjnego antydepresantów? Różni się czymś?
 8. Polecam tianeptynę, agomelatynę, duloksetynę. Na lęki dobry jest też propranolol.
 9. W ogóle nasennie na mnie nie działa, nawet zamułki nie powoduje.
 10. Pobądź dłuższy czas na tej 60mg, przynajmniej miesiąc czy dwa, a nie będziesz fikał ze zmianami dawek. Może akurat 60mg będzie wystarczająca.
 11. Na pewno solo lepszy jest od coaxilu jak dla mnie, ale i tak słabszy od SSRI/SNRI.
 12. Na noc, bo mnie np. ago nużyła na sen.
 13. Moja lekarka należy to tych ostrożonych i mimo tego sama mi zaleciła taki mix i dawki. Wątrobę badam regularnie i tylko alat mam lekko podwyższony. Próby badam co 2 tygodnie, bo sam trochę się boję o wątrobę.
 14. Ja tak biorę i jest to dla mnie genialne połączenie. Biorę dulo 60mg i ago 50mg.
 15. Czy clopixol tabletkowy też na was działał tak niesamowicie otumaniająco i nasennie i to w dawce 10mg, że ten stan mijał dopiero po 24h?
×