Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Janek_

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 1. Zostałem opacznie zrozumiany i jest mi smutno i głupio bardzo. Takie to wszystko jest kruche i niestabilne.
 2. Do siebie mam dokładnie takie same jak @Ḍryāgan. Dobrze ze tu na koniec zaglądnąłem, to nie przypadek, tylko doping. Trzeba dźwignąć przyrząd do siedzenia, i brać się do zaległości.
 3. W końcu wziąć się za jakąś robotę. Nawet będąc tu głownię czytam. No nie ma wyjścia, czas nie poczeka na mnie.
 4. Powiem szczerze ze mnie wciągnął ten wątek. Lubie na forach, również wielotematycznych stare czasem opuszczone watki przeglądać Mnie się wydaje że kiedyś, gdy ja jeszcze fora omijałem, to życie się toczyło na tych forach jakby bardziej. Czasem jet tak, ze tylko takie watki są, bo nowe wpisy to booty reklamowe. A.... taka tęsknota za czymś w czym się nie uczestniczyło. Jakość na stricte technicznych to zupełnie inaczej wygląda. Mało takich normalnych rozmów. Zawsze pasuje merytorycznie, w temacie, bez luźnych rozmów. To moje doświadczenia, nie bylem tez na wielu tego typu, bo i po co. PS Znaczy subiektywne odczucie, ale nie jestem przecież jakimś recenzentem bym musiał obiektywne wszystko oceniać. No jeszcze tam zerknę, nawet coś tam chyba napisałem.
 5. I to spory krok. Bo już do jednego dziwactwa się przyznałem. Podświadomie uniknąłem słowa problem, by złagodzić wydźwięk. To tez taka moja maniera. Zauważam, mogłem zmienić, a niech zostanie.
 6. Dzięki @Lilith , teraz to wiem. Ale był jakiś nieuzasadniony opór. No przecież nawet jakby był taki wymóg, to jakoś bym poskładał kilka zdań do kupy. Widać wiele spraw dla mnie bywa problematyczne.
 7. Dzięki Z mojej strony to tak dobrze nie wygląda. Ale znaczy że dobrze rokuję. Nie no podczytywać to podczytywałem już chwile, tyle ze jakoś do rejestracji miałem pewne opory. Bo trzeba coś powiedzieć o sobie, a tu w głowie nie poukładane jak i co. Moje fora to Elektroda.pl i Murator, zupełnie inna branża jeszcze kilka mniejszych technicznych. Ale się rozgadałem
 8. Jako użytkownik nie, z tego typu forum to świeżak . Jako wolny czytacz to pewnie nie raz.
 9. Rozmowa z ważną dla mnie osobą. Na razie tyle, może aż tyle.
 10. A jeszcze problem z deficytem snu. Spać się chce, To jest i tak dobrze, gorzej jak mimo problemów nie chce się spać, tylko człowiek(niby ja) jakiś rozdygotany wewnętrznie chodzi.
 11. Czuje się świetnie, och jak wspaniale
 12. Janek_

  Hej!!

  Podpisuje się bardzo chętnie pod tym powitaniem i przyłączam. Ja ze swej strony oferuję być miły, bo więcej to mnie pewnie przerasta. Ale miły będę Hej @Monika200
 13. Deficyty w ilości miodu da się zauważyć. Głodni jesteśmy. Cześć
 14. Janek_

  Wkurza mnie:

  Jak ktoś wylewa swoje frustracje na mnie. I to bezzasadnie, bo jest zdenerwowany!
 15. Trochę przypalona pizza, zrobiona przez bliską osobę. Smakowała bardzo. Nawet to że popiłem przeterminowanym sokiem marchewkowym nie zniszczyło mojej radości.
×