Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

BiologicznaCórkaDziewicy

Użytkownik
 • Zawartość

  104
 • Rejestracja

 1. @Marika001 Poczekaj na wynik holtera, morfologia (głownie hormony tarczycy) też mogłaby być pomocna. Jeśli będzie ok - to możesz założyć, że to nerwica. W przypadku nerwicy, gdy sama nie dajesz rady jej opanować - to psycholog lub psychiatra, albo jednocześnie.
 2. Myślę, że to bardziej pytanie do lekarza, on mając doświadczenie mógłby precyzyjniej dobrać lek do konkretnej osoby. Chociaż to też nie daje gwarancji, że pierwszy lek - będzie lekiem trafionym na daną dolegliwość. Trzeba po prostu na sobie sprawdzić, czy jakiś lek, np. z grupy ssri będzie obniżał ciśnienie, nie będzie działał w ogóle albo będzie powodował jeszcze większe napięcie. Należy wziąć też pod uwagę, że ssri wcale mogą nie obniżać tego ciśnienia u kogoś, bo ta grupa leków może w ogole na dana osobę nie działać jak się zakładało albo jeśli nadciśnienie nie wynika z nerwicy.
 3. Żalisz się i przypisujesz sobie poniżające określenia, po chwili żartujesz z tego. Można się pogubić.... Nie wiem jak się zachowujesz wśród ludzi, ale ludzie raczej unikają chwiejnych osobników. Co nie jest dobre, bo właśnie dlatego ludzie z problemami mają trudności w relacjach z innymi.
 4. Rosja Ladna figura czy ładne, zdrowe włosy?
 5. BiologicznaCórkaDziewicy

  X czy Y?

  opera kino czy teatr?
 6. nie Czy masz szczęśliwe życie?
 7. BiologicznaCórkaDziewicy

  zadajesz pytanie

  nie wolisz noc czy dzien?
 8. nie znam Rozmawiasz czasem ze sobą?
×