Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Naatt

Użytkownik
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez Naatt

 1. Myślę, że nie ma w tym nic złego, ale zdecydowanie więcej powinno się o tym mówić. Zauważyłam, że bardzo to chwalimy, tego oczekujemy, ale nie mamy bladego pojęcia jak sie zachować kiedy mężczyzna zaczyna dzielić się z uczuciami. W momencie kiedy facet się otwiera, czasami w mojej głowie pojawiają się chore stereotypy, że on przecież powinien być twardy, nie mieć uczuć itd. Zdaję sobie sprawę, że jest to po prostu wyuczony, błędny schemat. Ciężko jest mi z tym walczyć, szczególnie, że nie za bardzo wiem jak sie w takiej sytuacji zachować.
 2. Wiem, że milczenie jest beznadziejne. Ja staram się odpisywać w takich sytuacjach na wszystkie wiadomości. Faceci też jednak nie są tacy święci, bo potrafią znikąd po wymienieniu dość sporej ilości wiadomości bez słowa. Tak zwyczajnie się rozmyć. Codziennie mijamy kilkadziesiąt ludzi, poznajemy ich od groma. Nie jestem wstanie poznać wszystkich tych ludzi, których mijam. Mogę zagadać do tych, którzy zwrócą mi jakoś uwagę, zadadzą ciekawe pytanie, czymś przyciągną. Tak już działamy, jesteśmy zaprogramowanie. Czy to znaczy, że można coś osiągnąć w wieku 30 lat? Oczywiście, tylko trzeba wykazywać inicjatywę,mieć jakis pomysł, a nie "jakoś to będzie" Nie wiem, ale chyba przydałaby Ci się pomoc jakiegoś specjalisty. Jeśli chcesz trochę poćwiczyć rozmowę, z kimś popisać to napisz do mnie na priv... Tylko nie zadawaj pytania czy chce cię poznać, bo jak je widzę to często myślę, że nawet nie warto na nie odpisywać xd
 3. Ten tekst dla mnie jest jednym z gorszych jakie kiedyś dostałam. Po prostu nie wiem co mam na niego odpisać: tak, nie? Wprowadza taką dziwną atmosferę. Do tego jak dostaje sie sporą ilość wiadomości to takie od razu lądują w koszu. I tutaj zazwyczaj nie ma znaczenia czy dziary, samochody itp. Do tego jak dla mnie masz mega spaczone wyobrażenie o kobietach. O czym byś chciała z taką dziewczyną pogadać? Rozmowa to nie ma być przesłuchanie tylko od takie wymienianie poglądów, zdania i złapanie nici porozumienia.
 4. Naatt

  Ostatnia litera

  Arcydzieło
 5. Naatt

  Bez literek "a"

  Rozbójnik
 6. Naatt

  Ostatnia litera

  Durszlak
 7. Naatt

  Bez literek "a"

  Ryzyko
 8. Naatt

  Słowem wstępu...

  A próbowałeś z nią o tym porozmawiać? Dla niej to też pewnie ciężka sytuacja i po prostu za bardzo nie wie jak się zachować. Wydaje mi się, że nie ma pojęcia, że słowa jakie mówi mogą Cię ranić. Wszak, nikt nas nigdy nie uczy się jak w takich chwilach powinniśmy się zachować. Może to jest jedyny sposób jaki zna na rozmowę, nie wie co powiedzieć, wiec mówi to co myśli, że powinna powiedzieć. Tak nas torpedują informacjami, że "damy radę", "wszystko jest w zasięgu naszych rąk" itd., że po prostu nie wi wiemy co innego moglibyśmy w takie sytuacji powiedzieć.
 9. Naatt

  Bez literek "a"

  Mroświn
 10. Naatt

  Ostatnia litera

  Intryga
 11. Naatt

  Bez literek "a"

  Krokodyl
 12. Naatt

  Słowem wstępu...

  Tak z czystej ciekawości, jakiego wsparcia oczekiwałbyś od swojej partnerki?
 13. Naatt

  Bez literek "a"

  Listonosz
 14. Naatt

  Ostatnia litera

  Eskimos
 15. Naatt

  Bez literek "a"

  Ogródek
 16. Naatt

  Bez literek "a"

  Czoło
 17. Naatt

  Bez literek "a"

  Rebus
 18. Naatt

  Ostatnia litera

  Tłumik
 19. Naatt

  Ostatnia litera

  Karaluch
 20. Naatt

  Bez literek "a"

  Torfowisko
 21. Naatt

  Bez literek "a"

  Rozporek
 22. Naatt

  Książki

  A skąd masz taki kod?? Empik jakiś czas temu proponował empik premium 2 miesiące za darmo. Tam również można korzystać z ebook oraz audiobook : )
×