Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Naatt

Użytkownik
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 1. Wiem, że milczenie jest beznadziejne. Ja staram się odpisywać w takich sytuacjach na wszystkie wiadomości. Faceci też jednak nie są tacy święci, bo potrafią znikąd po wymienieniu dość sporej ilości wiadomości bez słowa. Tak zwyczajnie się rozmyć. Codziennie mijamy kilkadziesiąt ludzi, poznajemy ich od groma. Nie jestem wstanie poznać wszystkich tych ludzi, których mijam. Mogę zagadać do tych, którzy zwrócą mi jakoś uwagę, zadadzą ciekawe pytanie, czymś przyciągną. Tak już działamy, jesteśmy zaprogramowanie. Czy to znaczy, że można coś osiągnąć w wieku 30 lat? Oczywiście, tylko trzeba wykazywać inicjatywę,mieć jakis pomysł, a nie "jakoś to będzie" Nie wiem, ale chyba przydałaby Ci się pomoc jakiegoś specjalisty. Jeśli chcesz trochę poćwiczyć rozmowę, z kimś popisać to napisz do mnie na priv... Tylko nie zadawaj pytania czy chce cię poznać, bo jak je widzę to często myślę, że nawet nie warto na nie odpisywać xd
 2. Ten tekst dla mnie jest jednym z gorszych jakie kiedyś dostałam. Po prostu nie wiem co mam na niego odpisać: tak, nie? Wprowadza taką dziwną atmosferę. Do tego jak dostaje sie sporą ilość wiadomości to takie od razu lądują w koszu. I tutaj zazwyczaj nie ma znaczenia czy dziary, samochody itp. Do tego jak dla mnie masz mega spaczone wyobrażenie o kobietach. O czym byś chciała z taką dziewczyną pogadać? Rozmowa to nie ma być przesłuchanie tylko od takie wymienianie poglądów, zdania i złapanie nici porozumienia.
 3. Naatt

  Ostatnia litera

  Arcydzieło
 4. Naatt

  Słowem wstępu...

  A próbowałeś z nią o tym porozmawiać? Dla niej to też pewnie ciężka sytuacja i po prostu za bardzo nie wie jak się zachować. Wydaje mi się, że nie ma pojęcia, że słowa jakie mówi mogą Cię ranić. Wszak, nikt nas nigdy nie uczy się jak w takich chwilach powinniśmy się zachować. Może to jest jedyny sposób jaki zna na rozmowę, nie wie co powiedzieć, wiec mówi to co myśli, że powinna powiedzieć. Tak nas torpedują informacjami, że "damy radę", "wszystko jest w zasięgu naszych rąk" itd., że po prostu nie wi wiemy co innego moglibyśmy w takie sytuacji powiedzieć.
 5. Naatt

  Słowem wstępu...

  Tak z czystej ciekawości, jakiego wsparcia oczekiwałbyś od swojej partnerki?
×