Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Carica Milica

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 1. To się przyznam. :P Zaraz stuknie rok, jak jestem bez leków. ;) Brałam tylko topamax w maju, ale to akurat od neurologa na bóle głowy i czasami się wspomagałam trittico, jak zbyt długo przewalałam się po łóżku, ale już od dawna go nie potrzebuję. Co z samą trafnością diagnozy, to szczerze wszystko się wykrystalizuje dokładnie w lutym. Gdyby miało jebnąć, to by jebło po miesiącu bez leków.
 2. Carica Milica

  szalom alejchem

  @Kalebx3 Gorliwy, spoko cena. Do Bałcziku na wycieczkę się wybierzcie - rezydencja królowej Marii, przepiękny ogród botaniczny i fajna winiarnia.
 3. @notatnikkursanta, Poznań caly czas się spotyka. Stara gwardia ciągle się widuje. Jeśli masz ochotę z nami gdzieś wyjść w jakąś sobotę, to zapraszam!
 4. Wenlafaksyna mnie dość szybko wyciągnęła z depresji, ale prosto w kosmos. Paro dawało radę, ale jestem uczulona. Reszta - jakieś fluoksetyny, sertraliny wpędzały mnie w stan mieszany. Od roku nie biorę już antydepów i przy działaniu trzech stabilizatorów nie mam nawrotów.
 5. Carica Milica

  szalom alejchem

  Kalbixie, możesz w każdej, jak chce Ci się przeliczać. ;)
 6. Carica Milica

  szalom alejchem

  @Kalebx3 Gorliwy, a ile chcesz wydać na takie wakacje? :>
 7. Carica Milica

  szalom alejchem

  @Kalebx3 Gorliwy, pogoda z pewnością lepsza, niż nad Bałtykiem. Nie lubię typowych kurortów w Bułgarii- jakieś Złote Piaski, czy inne Słonecznie brzegi (plus, że z buta można sobie dojść do Nesebyru) mnie odrzucają. Wolę zdecydowanie miejscowości typu Bałczik, półwysep Kaliakra, chociaż i tak dużo ludzi. W Bułgarii najbardziej kocham góry- Starą Płaninę (pomieszkiwałam trochę w pięknym miecie położonym w tym paśmie) oraz Rodopy. LRB- Ludowa Republika Bułgarska.
 8. Carica Milica

  szalom alejchem

  Pod Poitiers przegrały wojska arabskie, a nie żydowskie. To tak na marginesie. Arabowie witają się "salam alejkum". @Kalebx3 Gorliwy, bułgarskie morze, to taki słaby wakacyjny wybór według mnie. Nie trawię Morza Czarnego od strony Bułgarii. LRB ma się tam dalej świetnie. Ale cieszę się, że ciągniesz do przodu.
 9. Carica Milica

  szalom alejchem

  Cześć wszystkim jeszcze raz!!! To po hebrajsku. Dzięki. W grudniu, mam nadzieję, wybije rok remisji. Jak Ty sie trzymasz?
 10. Miałam dwukrotne podejście do lamo. Pierwsze w 2015 r i brałam chyba z rok - największa dawka 200 mg. Duże spustoszenie w funkcjach poznawczych - zapominałam nazwisk, dat, konstrukcji gramatycznych i słówek w językach obcych (co dla osoby pracującej z językami obcymi było katastrofą). Naciskałam na lekarza o odstawienie i po wielu prośbach i groźbach uległ. Drugie podejście zaserwowano mi w ubiegłym roku w klinice psychiatrycznej. Włączono mi do leczenia 50 mg i efektów ubocznych brak. Myślę normalnie, wysławiam się bez problemów i nie mam żadnych zaburzeń na tle wyrażania emocji.
 11. Pozdrawiam z praaaacy <zieeeew> Jestem niewyspana od jakiegoś tygodnia i zasypiam na stojąco już. Wczoraj wypiam dwie kawy i energetyka. Nic, a nic nie pomogło. Miałam ochotę zasnąć w tramwaju i niech mnie motorniczy wytoczy z pojazdu na pętli. Jak tam u Was, misie żelkowe?
 12. Carica Milica

  szalom alejchem

  Co u mnie? Głównie to praca, praca i jeszcze raz praca. Partner ten sam. Uczę się nowych języków. Dość dużo planów robię, jeszcze nie wiem, czy to dobrze. Ciszę się remisją. @Purpurowy czeeeeść! Co tam, mordeczko?
 13. @karanfil, a dziękuję, kawę to ja zawsze. @Jurecki, żyję i mam się całkiem nieźle. Moderowania mam dosyć na jakiś czas, po doświadczeniach z fb grupkami jestem chyba moderacyjnie wypalona.
 14. Ooooo nowy spam wątek. Widzę stare twarzy i trochę nowych. Witam wszystkich po przerwie z nowego konta
×