Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Carica Milica

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 1. Carica Milica

  szalom alejchem

  Cześć wszystkim jeszcze raz!!! To po hebrajsku. Dzięki. W grudniu, mam nadzieję, wybije rok remisji. Jak Ty sie trzymasz?
 2. Miałam dwukrotne podejście do lamo. Pierwsze w 2015 r i brałam chyba z rok - największa dawka 200 mg. Duże spustoszenie w funkcjach poznawczych - zapominałam nazwisk, dat, konstrukcji gramatycznych i słówek w językach obcych (co dla osoby pracującej z językami obcymi było katastrofą). Naciskałam na lekarza o odstawienie i po wielu prośbach i groźbach uległ. Drugie podejście zaserwowano mi w ubiegłym roku w klinice psychiatrycznej. Włączono mi do leczenia 50 mg i efektów ubocznych brak. Myślę normalnie, wysławiam się bez problemów i nie mam żadnych zaburzeń na tle wyrażania emocji.
 3. Pozdrawiam z praaaacy <zieeeew> Jestem niewyspana od jakiegoś tygodnia i zasypiam na stojąco już. Wczoraj wypiam dwie kawy i energetyka. Nic, a nic nie pomogło. Miałam ochotę zasnąć w tramwaju i niech mnie motorniczy wytoczy z pojazdu na pętli. Jak tam u Was, misie żelkowe?
 4. Carica Milica

  szalom alejchem

  Co u mnie? Głównie to praca, praca i jeszcze raz praca. Partner ten sam. Uczę się nowych języków. Dość dużo planów robię, jeszcze nie wiem, czy to dobrze. Ciszę się remisją. @Purpurowy czeeeeść! Co tam, mordeczko?
 5. @karanfil, a dziękuję, kawę to ja zawsze. @Jurecki, żyję i mam się całkiem nieźle. Moderowania mam dosyć na jakiś czas, po doświadczeniach z fb grupkami jestem chyba moderacyjnie wypalona.
 6. Ooooo nowy spam wątek. Widzę stare twarzy i trochę nowych. Witam wszystkich po przerwie z nowego konta
 7. Carica Milica

  szalom alejchem

  @Semir witam, witam. ;) @Motocyklista, na srpskom se kaze piriniac. :P @karanfil, tęsknota za forum i za ludźmi. :D @Aurora88 ostatnio miałam rudą dziewoję jako awatar. Muszę sobie coś ustawić.
 8. Carica Milica

  szalom alejchem

  @karanfil, heej, moja droga. @kasztaniarz, Ciebie nie kojarzę.
 9. Carica Milica

  szalom alejchem

  @karanfil, Ciebie też, chociaż chyba się nie znamy.
 10. Carica Milica

  szalom alejchem

  Hello, Jest dosyć dobrze, o dziwo. Mam remisję, nawet oficjalne wpisaną w papierach u szamana. Dzięki za przywitanie i pamieć.
 11. Cześć, Mówi się o jakichś powrotach na forum. Nie wiem, czy wróciłam na stałe, ale się przywitam. Cześć wszystkim!
×