Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Blendzior

Użytkownik
 • Zawartość

  346
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Od kiedy to socjalizm i komunizm jest dobry? Nagonka jest na pewnie dlatego, że wcale nie mało jest ludzi popierający to. Bezmyślne jest popieranie tego
 2. Zacznij może od czegoś prostego, jakiś rower może?
 3. Depresja degraduje mózg, więc nie zwalaj wszystko na siebie
 4. Ale wiele głupot jest tu napisanych, no naprawdę. Jestem skłonny uwierzyć, że pomogło coś innego autorce, tylko nie potrafiła tego stwierdzić i podała tu część swoich teorii. Jak nawet naprawdę to pomogło, to nie znaczy, że wszystkim będzie po tym lepiej :) Ale większość informacji co napisała to zwykłe uproszczenie choroby. Jak się pisze taki wpis to świadczy małe pojęcie o wiedzy autora Jakbyśmy mieli taką kontrolą nad mózgiem za pomocą swoich wierzeń to tu by mnie tu w ogóle nie było, a samą depresję pokonałbym zanim się rozwinęła, czyli w kilka dni xd Nie chcę mi się bardziej rozwijać, temat stary, autorka nieobecna, nie ma co bardziej rozwijać tematu
 5. Blendzior

  Witajcie :)

  Jakie objawy u siebie zauważyłaś w ostatnim czasie?
 6. Najlepiej na jakieś zajęcia pozaszkolne się zapisać czy treningi, żeby nie siedzieć przy nich długo. Na takie coś wyrażą zgodę? Zawsze się tak do Ciebie źle odnosi matka?
 7. Musisz po prostu popracować nad sobą, wmawiasz sobie niektóre rzeczy i i przyjmujesz niektóre rzeczy do wiadomości. Nie patrzysz chociaż tak pogardliwie i z zazdrością? Seks coś zmienił oprócz braku obrzydzenia?
 8. Podczas tego okresu pisał coś do Ciebie? Nie martw się, minął już taki okres czasu, jakby chciał to zrobić to pewnie już by wygadał, po prostu sama jego osoba powróciła wspomnienia. Unikaj tej osoby. Czemu musisz upuścić tą pracę?
 9. nie jest ani przyjemnie, ani jakoś źle, chodzę jak mam taką potrzebę co najczęściej odwiedzasz podróżując?
 10. Blendzior

  zadajesz pytanie

  tak czy masz dobrą samodyscyplinę?
 11. Jakiejś pasji w której mógłbym się spełniać, wtedy miałoby to bardzo pozytywny wydźwięk na moje życie. Z długim okresem czasu pewnie bym zwalczył większość wad i polepszył zalety.
 12. Zagląda. Coś zamieniło?
 13. Blendzior

  zadajesz pytanie

  nie wiem w jakich państwach już byłaś?
 14. Blendzior

  zadajesz pytanie

  ostatnio nie jak muzyka wpływa na Twoje życie?
×