Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Miś Uszatek

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Nie mam innego narazie wyjścia jak brać akineton nawet 2 tabsy dziennie. Zypsila na wiele spraw mi pomogła w krótkim czasie. Także albo wóz albo przewóz. Musze brać i tyle. Pozatym lekarka powiedziała mi że jak jest akatyzja i się bierze akineton to nie jest to żle. Dużo gorzej jak nie potrzeba akinetonu a się go bierze czyli po prostu ćpa.
 2. Wiem o tym, ale po pierwsze biore już bisocard na puls serca, a po drugie mam właśnie hertz-klekoty i nadciśnienie(biore 25 mg loristy) i takie coś związane z propranololem to tylko lekarz może ustawić. Ide do lekarki za trzy tygodnie a przez ten czas będe siebie obserwował.
 3. Sytuacja się niestety skomplikowała. Do tej pory brałem sulpiryd, zolafren, pregabalin, lorafen no i akineton. Żle się czułem na zolafrenie(strasznie przytyłem) więc pani doktor zamieniła zolafren na zypsile(zeldox) i się zaczeły poważne kłopoty z akatyzją. Po zypsili. Wprawdzie fajnie się czuje na tej zypsili(mniej się chce żreć) ale mam niepokój w nogach, takie prądy w nich, i takie niewiem jak to nazwać takie nużdzenie nóg. Jak wezme akineton to po jakiejś godzinie mi to przechodzi, a jak nie wezme to się męcze z tymi nogami. No i niestety jak w koło Macieju. Nie da rady musze brać akineton. Jest jeszcze jeden lek na akatyzje pridinol, ale to jest totalne świństwo, przy nim akineton to nic.
 4. Niestety znowu poległem. Byłem już 9 dni na pół tabletki akinetonu i niestety złapała mnie psychoza a bardziej takie zamartwianie się, przejmowanie + urojenia i omamy. Musiałem wziąć dodatkową całą tabletke. Jestem udupiony totalnie.
 5. Od 4 dni jestem na pół tabletki akinetonu dziennie. Troche lepiej mi się myśli ale niestety wlączył się stres, niepokój, napięcie. I wszystkie trzy silnie. Musze wytrzymać bo może póżniej będzie lżej.
 6. Postanowiłem spróbować długoterminowej terapii odstawiania. Mianowicie przez jakieś powiedzmy 3 miesiące będe brał pół tabletki akinetonu dziennie(czyli 1 mg). Bo nagłe takie odstawienie miałem już kilka i zawsze była sromotna porażka. Dopiero po tych 3 miesiącach będe myślał i widział jak się czuje i żeby zaatakować do reszty i całkowicie to gówno odstawić. Taki mam plan.
 7. Ja mam schizofrenie paranoidalną, mam urojenia i lęki. Pytasz się do czego używam lorafenu? No jak to do czego, mam lęki i niepokój(może nawet bardziej niepokój). Biore 2 tabsy lorafenu dziennie(w sumie 2 mg). Clonazepam jest najsilniej uzależniającą benzodiazepiną a relanium ja żle toleruje. Wole akatyzje jaką kiedyś pamiętam niż ten stan co teraz. Na akinetonie mam urojenia, niepokój, nerwowość, totalne poplątanie z pomieszaniem, irytacje itd.
 8. Witam Lecze się na schizofrenie paranoidalną(od 24 lat). Biore różne leki(sulpiryd, zalasta, pregabalin, lorafen no i akineton). Ten akineton to dla mnie zmora. Biore już go od 4 lat, dzień w dzień, od 1 do 2 tabsów dziennie. Brałem go na akatyzje i inne objawy po neuroleptykach. Nie mam już objawów po neyroleptykach więc chciałbym zejść z akinetonu. No ale niestety się uzależniłem. Fizycznie czy somatycznie nie ma problemu z odstawieniem tego akinetonu. Problem zaczyna się w głowie. Jak nie biore to czuje niepokój, nerwowośc, agresje, irytacje. Jak tylko wezme 1 tabsa akinetonu to gdzieś po godzinie może półtorej wszystko przechodzi. Do tego po akinetonie zwiększyły mi się urojenia(a mam je) i stany psychotyczne. I co ja mam zrobić? Próbuje powoli odstawiać. Dzisiaj wziąłem pół tabsa i czuje niepokój, irytacje, moje decyzje są impulsywne. Ciężko jest. Macie jakiś pomysł?
 9. Miś Uszatek

  Witam

  Witam Mam na imię Tomasz i mam 37 lat. Lecze się na schizofrenie paranoidalną. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swego grona.
×