Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Anioł

Użytkownik
 • Zawartość

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Anioł

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  1. Po jakim czasie Anafranil zaczyna działać na depresję? Biorę go już 9 dzień. 2. Czy z Anafranilem łączy się w ogóle SSRI?
 2. Anioł

  Trwałe zaburzenia po SSRI - jak je cofnąć?

  Moja psajko powiedziała, że bupropion znosi działanie neuroleptyków. I w ogóle dopamina jest nie pożądana u mnie, bo mam skłonność do urojeń. Próbowałem supli jak tyrozyna i nic nie pomagały.
 3. Anioł

  Trwałe zaburzenia po SSRI - jak je cofnąć?

  U mnie najsilniejsze znieczulenie pojawiło się od czasu gdy zacząłem brać paroksetynę, a potem sertralinę na OCD i FS. Mnie ten stan dosłownie pochłaniał. Z dnia na dzień stawałem się coraz bardziej znieczulony. Mnie ten stan wówczas odpowiadał, bo to znieczulenie emocjonalne sprawia, że jestem też odporniejszy na stres. Wcześniej SSRI brałem krótko, np. miesiąc czy trzy, to uczucie zombifikacji mijało po jakichś dwóch tygodniach, od odstawienia leku. Potem SSRI brałem już po rok lub dłużej czasu i mimo odstawienia, nic się nie poprawia. Neuroleptyki absolutnie mnie nigdy nie znieczulały, a brałem praktycznie wszystkie i to w dużych dawkach.
 4. Anioł

  Trwałe zaburzenia po SSRI - jak je cofnąć?

  Jak przywrócić te dobre emocje oraz uczucia? Jak przywrócić seksualność?
 5. Wszyscy psioczą na neuroleptyki, jakie to one są straszne i deformują osobowość. Ja biorę je prawie 10 lat i wcale nie deformowały mojej osobowości a na pewno już trwałe. Deformację spowodowała kuracja SSRI, konkretnie paroksetyną. Muzyka nie sprawia mi przyjemności, wręcz słuchanie jej mnie męczy. Nie sprawiają przyjemności czytanie książek i inne rzeczy. Przez większość czasu jestem znieczulony. Czasami zdarzają się kilku dniowe okresy, że jednak odczuwam przyjemność, jednak dalej to nie jesto "to". Kolejna sprawa to seksualność. Mogę się obecnie nazwać jako osoba aseksualna. Podniecenie, jeśli się pojawia jest nieprzyjemne, tak samo nieprzyjemna jest masturbacja. Jestem schizofrenikiem, więc o bupropionie mogę zapomnieć, jak o innych dopaminergikach. Jak przywrócić
 6. Anioł

  AMITRYPTYLINA (Amitriptylinum)

  Czy amitryptylina, to tak w ogóle dobry antydepresant? Jakie ma zalety względem SSRI? Dostałem ją w dawce 50mg,.
 7. Anioł

  BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

  Nie znam się na wszystkim. Powtarzam to, co wiele razy było powtarzane na tym forum. Gaba do łykania nie działa z tego powodu, który wymieniłem. Jeśli chcesz GABY, to pozostaje branie tiagabiny, która zwiększa stężenie GABA, ale to trzeba mieć padaczkę. Mi neurolog była skłonna wypisać ten lek, offlabel na lęki, ale jednak nie wypisała, bo miałem się skonsultować jeszcze w tej sprawie z psychiatrą.
 8. Anioł

  BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

  GABA taka do łykania, nie przenika bariery krew mózg, więc to jest bezużyteczny supel.
 9. Coaxil, to żadne placebo. Mnie ten lek silnie odhamował do ludzi. Nie mam też objawów fobii społecznej, a powinienem mieć, bo nie jestem przecież na SSRI czy TLPD.
 10. Przed chwilą byłem w aptece i również forget about mirtazapine. To miał być mój nowy lek...
 11. Anioł

  Jaki lek najlepszy na drgawki?

  Ja propranolol biorę na lęk społeczny i lęki uogólnione, bo im przeciwdziała. Nie powiem Ci czy taka dawka zadziała na akatyzję, bo nie wiem.
 12. Anioł

  Miłosierdzie Boże

  Również polecam różaniec oraz koronkę do miłosierdzia Bożego. Silnie uspokajają, jeśli są odmówione z czcią, a nie odbębnione. Niestety, również chwytam się za te rzeczy, dopiero jak mi się "ze chce".
 13. Anioł

  Jaki lek najlepszy na drgawki?

  To i tak mała dawka 🙂 Ja biorę 70mg. Nie powiem jednak czy mi zaburza potencję, bo tę mam zaburzoną przez inne leki. Na pewno jednak nie będzie zaburzał potencji jak antydepresanty.
 14. Anioł

  Jaki lek najlepszy na drgawki?

  Propranolol? Nie uzależnia.
 15. Anioł

  Schizofrenia, czy aby na pewno?

  Wybacz, że Ci się wtrynię w wątek, ale mam podobnie, chociaż może nie aż tak mocno. Również mam schizofrenię i podejrzewałem już u siebie otępienie, bo z czasem pojawiły się zaburzenia funkcji poznawczych. Jestem tępy jeśli chodzi o matematykę. Miałem badany poziom znajomości matematyki, to wyszedł mi chyba na poziomie wczesnej klasy. Mam więc dyskalkulię. Po wielu latach z związku zab. fun. pozn. miałem robione badanie i psycholog już podejrzewał akalkulię. Nie mam jednak problemów z relacjami z ludźmi, to znaczy mam, bo się izoluję, ale jeśli już gdzieś wyjdę, to ludzie uważają mnie za fajnego. Również jestem niedomyślny jeśli chodzi o pracę np. myłem szyby w łazienkach zwykłym mydłem do rąk, chociaż baba mówiła mi czym. Potem kobita się pyta "jeju czemu te szyby takie brudne". W innej pracy kolega mnie wyzwał od idiotów, chociaż sam był tępakiem. Nie wiem co mi jest, boję się, że skończę marnie....
×