Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

phœnīx

Użytkownik
 • Zawartość

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

105 wyświetleń profilu
 1. phœnīx

  Wkurza mnie:

  Kłótliwa koleżanka.
 2. phœnīx

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Dziwnie.
 3. phœnīx

  filofobia - czy to jest to? jak zareagować?

  Zapytać nigdy nie zaszkodzi. Myślę, że on może mieć lęk przed bliskością albo przed zobowiązaniem. Ale tylko on może coś z tym zrobić.
 4. phœnīx

  nerwica, depresja załamanie..

  Hej. Nic nie łykaj, tylko idź do lekarza, jeśli masz myśli samobójcze. Trudno powiedzieć, czy dziewczyna do Ciebie wróci, ale na pewno teraz jest załamana i zła na Ciebie, potrzebuje spokoju i czasu, żeby sobie to wszystko poukładać, więc lepiej teraz odpuść. Poza tym w swoim poście piszesz o tym, że jest Ci bez niej źle, ale można mieć wrażenie, że nie za bardzo przejąłeś się tym, to co ona przechodzi. To trochę niepokojące...
 5. phœnīx

  Jak sobie radzić na nowej skórce forum

  Bo tam jeszcze w statusie przeczytania powinno być zaznaczone "przenoś do pierwszego nieprzeczytanego"
 6. phœnīx

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Mam dosyć...
 7. phœnīx

  Awarie/błędy na forum

  Wyświetla ostatni post w temacie, ale z tym chyba nie da się już nic zrobić. Natomiast nie wyświetla wcześniejszych postów z tego tematu i dzięki temu nie trzeba się przekopywać przez X postów z tematów, które nas nie interesują. To nie PiS wymyślił RODO, tylko Unia Europejska. https://pl.wikipedia.org/wiki/Ogólne_rozporządzenie_o_ochronie_danych Poza tym błędy w funkcjonowaniu forum, jego struktura czy funkcje niewiele mają wspólnego z tym rozporządzeniem.
 8. phœnīx

  Awarie/błędy na forum

  I jeszcze w "nieprzeczytane pozycje" na "Przenieś mnie do pierwszego nieprzeczytanego komentarza". P.S. Strasznie mało czasu na edycję posta
 9. phœnīx

  Awarie/błędy na forum

  Raczej stworzyć nowy kanał, wszystko zostawić tak jak jest domyślnie wpisane, tylko w "Pokazuj mi" zmienić na "Tylko zawartość" oraz w "Typ zawartości" na "Tematy". Wtedy mniej więcej przypomina to dawny wygląd aktywności. Dzięki za podsunięcie tego rozwiązania.
 10. phœnīx

  Awarie/błędy na forum

  Czy jest jakakolwiek szansa na przywrócenie starego sposobu wyświetlania aktywności? Dużo lepiej było widzieć, które wątki są aktywne niż tak jak teraz musieć się przekopywać przez wszystkie napisane w ostatnim czasie posty... Opcje społecznościowe są dobre na Fb, a tutaj to kompletnie niepotrzebny dodatek, który miał stworzyć wrażenie, że forum jest takie super, nowoczesne itp. A różnie może być. Ludzie się pododają do obserwowanych, potem będzie jakaś gównoburza i ostentacyjne usuwanie. Albo ktoś akurat będzie w nienajlepszej formie, będzie miał jakieś odpały i wszystkich pousuwa, potem będzie żałować, a ludzie się obrażą.
 11. phœnīx

  "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

  Nienawidzę mojego życia...
 12. phœnīx

  Oberża pod złamanym paragrafem

  Heledore, owszem, ale nie w tym rzecz. Po prostu tak to zabrzmiało jakby wątek należał do tej jednej osoby. Jednak to przestrzeń wspólna i nie tylko jedna osoba była ważna.
 13. phœnīx

  Awarie/błędy na forum

  Może to nieistotne, ale w Jęczarni ostatnie posty jakie się wyświetlają są z lutego
 14. phœnīx

  Awarie/błędy na forum

  Po wysłaniu post nie wyświetla się od razu, tylko muszę odświeżyć stronę. Fajnie też byłoby gdyby niezalogowani nie mogli wchodzić na nasze profile i przeglądać sobie wszystkich naszych postów, bo obecnie jest to możliwe.
 15. phœnīx

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  Mnie to wygląda jak unowocześniony i zmodyfikowany w celu dostosowania do specyfiki forum "szablon", który już widziałam na co najmniej dwóch innych forach.
×