Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

BiełyjeRozy

Użytkownik
 • Zawartość

  263
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. BiełyjeRozy

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  U mnie odpada branie hormonów tarczycy, na pewno mi psychiatra czegoś takiego nie przepisze. Jakie więc leki dobrze się komponują z klomipraminą 150mg? Oprócz tego biorę kwetiapinę 600mg, perazynę 400mg oraz propranolol.
 2. BiełyjeRozy

  KWETIAPINA(Seroquel,Ketrel,Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor)

  Na jakiej zasadzie kwetiapina działa przeciwdepresyjnie?
 3. BiełyjeRozy

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Działa dobrze przeciwlękowo, ale znowu staję się zahamowany i nic mi się nie chce.
 4. BiełyjeRozy

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  No niestety, to moje doskonałe samopoczucie poszło się... Jakie można leki brać dodatkowo do klomipraminy, jeśli ona przestała działać? Czy warto się zainteresować Valdoxanem?
 5. BiełyjeRozy

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  I znowu zaliczyłem zjazd w dół od kilku dni i jestem pewien, że to zasługa suplementów. Pojawiła się senność, suchość w ustach, pogorszenie nastroju. Dzisiaj nie wziąłem żadnego supla i czuję się znacznie lepiej. Brałem tak: witamina D 4000jm, cynk 30mg, kelp 3 tabletki, korzeń pokrzywy, żeńszeń.
 6. BiełyjeRozy

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Dzisiaj się obudziłem i znowu odczuwam świetne samopoczucie. Już nie wiem, czy wzloty i upadki, to objaw choroby czy nie.
 7. BiełyjeRozy

  AGOMELATYNA (Valdoxan)

  Biorę takie leki: klomipramina, kwetiapina, propranolol. Czy warto w ogóle wchodzić na agomelatynę jako lek nasenny?
 8. BiełyjeRozy

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Nie głodzę się, mniej jem i unikam słodkości. Te pogorszenie nastąpiło nagle, tak jak nastąpiła poprawa. A może ta poprawa to była hipomania? Jutro nie wezmę żadnych suplementów i zobaczę jaki będzie efekt. Z supli biorę jeszcze kelp, witaminę D 4000 Inne leki jakie biorę, to propranolol 60mg i kwetiapina 600mg.
 9. BiełyjeRozy

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  No niestety, ale zaliczyłem nagły zjazd w dół... Znowu czuję zmęczenie, brak motywacji, obojętność. Od jakiegoś czasu biorę spalacze tłuszczu na bazie kofeiny z żeńszeniem i ekstraktem z zielonej herbaty. Czy te suplementy mogły znieść działanie klomi?
 10. BiełyjeRozy

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Skoro nastąpiła we mnie radykalna przemiana na Anafranilu, to czy to mogło oznaczać, że brakowało mi przez te całe lata noradrenaliny? Tak jak pisałem, paroksetyna 40mg czy sertralina 200mg, w ogóle nie działały na te objawy. Nie aktywizowały mnie również leki jak sulpiryd, flaunxol, czy abilify. Jedyny lek, który lekko mnie aktywizował to zypsila, a on podobno podnosi lekko serotoninę i noradrenalinę. Bardzo jestem ciekaw, jakbym zareagował na bupropion.
 11. Ja brałem paroksetynę prawie dwa lata. Działała jedynie na lęki, a na te stany, które okazały się depresją(wcześniej myślałem, że to negatywy schizofrenii) nie działała wcale. Dopiero Anafranil mnie całkowicie uleczył. I z lęków i depresji.
 12. BiełyjeRozy

  SCHIZOFRENIA-pytania do psychologa

  Wszystkie te objawy zaburzeń kognitywnych, które tutaj wypisałem i cała gama innych zniknęła pod wpływem Anafranilu. Jestem jak nowonarodzony człowiek, a jeszcze dwa tygodnie temu miałem w planach pójść do DPS.
 13. BiełyjeRozy

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  To, że nie wstawałem z łóżka nie wynikało z tego, że nie miałem sił. Po prostu mi się nie chciało wstawać. Takie lenistwo totalne. Pytałem się kilku psychiatrów o ten cały krytycyzm i każdy powiedział, że można mieć krytycyzm w schizofrenii.
 14. BiełyjeRozy

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Mam schizo paranoidalną od 9 lat. Miałem omamy różnego rodzaju i urojenia prześladowcze, ale też i inne. Te niby objawy negatywne, to miałem nawet jak odstawiłem neuroleptyki.
 15. BiełyjeRozy

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Obecnie czuję się tak jak 5/6 lat temu. Stałem się rozmowny(a jeszcze niedawno byłem niemową), wesoły, zacząłem dbać o higienę i nawet ta głupia kąpiel sprawia mi przyjemność, zacząłem ćwiczyć a o od lat praktycznie leżałem. Znieczulenie emocjonalne jest połowę mniejsze niż na ssri. Wszystko zganiałem na postępujące objawy negatywne schizofrenii, a okazuje się, że to była jakaś forma depresji. Oby tego leku nie wycofali...
×