Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

myślący91

Użytkownik
 • Zawartość

  195
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. myślący91

  Żadne leki na mnie nie działają.POMOCY

  Nie mam nikogo praktycznie od zawsze,trochę lepiej się czuje jak wydostanę się z domu np jak doczołgam się do lekarza.
 2. myślący91

  Trwałe kalectwo psychiatryczne

  Elektrowstrząsy ? Za co ty żyjesz od tylu lat ?
 3. myślący91

  Żadne leki na mnie nie działają.POMOCY

  Dawka 100 mg pomimo że psychiatra kazał 150 mg.
 4. myślący91

  Żadne leki na mnie nie działają.POMOCY

  Choruje od 19 roku życia, moja chorobę zapoczątkowała sytuacja w domu,ciężko miałem w pracy i w końcu organizm się poddał. Pierwszy lek to był setaloft. Czy czułem poprawę ? to były najlepsze chwile w moim zyciu biorąc ten lek,wszystko mnie cieszyło byłem odporny psychicznie,patologia domowa po mnie spływała,zero lęków,niesamowita pewność siebie. Lek brałem rok do połowy 2013 roku później odstawiłem miałem jakieś pół roku spokoju bez leku po tym czasie objawy zaczęły powracać bardzo stopniowo. Cały czas mając te objawy całkiem jakoś funkcjonowałem i te objawy coraz bardziej się powiększały. Nie chciałem wracać do leków bo bałem się ich chciałem się wyprowadzać z domu zacząć terapie itp, wszystko bez leków,ale tak to przeciągałem aż w końcu przysłowiowo się obudziłem z tym że już miałem tak silne lęki non stop,nie wychodziłem z domu,bałem się ludzi,obsesyjne myśli,całkowita utrata cieszenia się czucia sadysfakcji,pojawiły się problemy np z myciem zębów taki przykład. Wiec postanowiłem że wracam do setaloftu z radościa lece do lekarza i mówie co i jak. No i co się okazało 4 miesiące brania leku w maks dawce nie dało żadnego efektu,lekarka uspokajała czasami tak jest że jak sie wraca do leku to nie działa damy inny z tej samej grupy, chyba to była fluoksetyna następna ale dalej nic się nie działo bez zmian potem chyba jeszcze 2 ssri brałem, potem już leki z innej grupy i tak mi przeleciało 2,5 roku brania wszystkich grup leków jakie istnieją w psychiatrii. Brałem 2,5 roku leki bez przerwy tylko zmieniałem na inne. Derealizacjie mam aktualnie non stop.
 5. myślący91

  Żadne leki na mnie nie działają.POMOCY

  27 lat chce tylko żeby mi dali spokój, zachorowałem ogólnie w wieku 19 lat,zacząłem się leczyć w wieku 21 lat. Co do wizyty to nie wiem jak ja tam dojade ja już wgl nie wychodze z domu,musze moją patologiczną siostre chyba prosić żeby mnie zawiozła.
 6. myślący91

  Żadne leki na mnie nie działają.POMOCY

  To bez sensu zniszczyli mi dzieciństwo i ostatnie lata. To dzięki im zachorowałem,ojciec i matka byli pijakami patologia w czystej postaci z przybraną siostrą na czele tu nie ma co szukać oparcia tylko jak najszybciej się leczyć i spieprzać z tego domu i zniknąć na zawsze od tych toksycznych ludzi, w planach mam wgl zerwać z nimi kontakt całkowicie.
 7. myślący91

  Żadne leki na mnie nie działają.POMOCY

  To mój 4 lekarz, brałem już leki na schizo i było jeszcze gorzej.
 8. myślący91

  Żadne leki na mnie nie działają.POMOCY

  Boje sie że mnie wyrzucą z domu albo będą robić wszystko żebym uciekł. Poszedłem do mopsu czy dostał bym jakieś jedzenie czy zasiłek to nie dostane bo ojciec przekracza ileś tam renty i nie dostanę. Pytałem lekarza o świadczenie z zus to powiedział że nie dostane bo ostatni raz pracowałem w 2015 roku.
 9. myślący91

  Żadne leki na mnie nie działają.POMOCY

  Jeżeli chodzi o leki,zdrowie to bez zmian, 29 mam wizyte u psychiatry zobaczymy co przepisze i powie. Jeżeli jakieś śmieszne leki dawki to lece do rodzinnego po wenle i mitre. Jestem po ostrej kłótni z matka na moją całą sytuacje. Cały drżałem, płaczki w oczach. A to najlepszy tekst matki roku "nikt ci to głowy nie wejdzie wiec pewnie udajesz że jesteś chory i wymyślasz lekarzowi objawy". Pomimo moich argumentach ona i tak swoje. Zaproponowałem jej żeby jechała ze mną do psychiatry i się go zapytała o wszystko to nie chce. Może omijanie jej coś da.
 10. myślący91

  Łączenie leków przeciwdepresyjnych

  2,5 miesiąca akurat na tych a odstawiałem żeby próbować kolejne.
 11. myślący91

  Łączenie leków przeciwdepresyjnych

  Brałem wszystko oprócz miksu wenli i mitry będzie w maks dawkach. Potem co najwyżej dwa ssri w maks dawkach i to by było na tyle z leków już wszystko brałem. Ja pier.. ja już nawet nie mam siły odpowiadać na posty na forum za niedługo to mnie będą nosić na barana do łazienki żebym się wysikał.
 12. myślący91

  WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

  To daj mi inna alternatywę.
 13. myślący91

  WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

  A czy dawke 375 mg mogę brać w jednej porcji tylko rano ?
 14. myślący91

  MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

  Czy można od razu zacząć od dawki 45 mg ?, brał ktoś tak ?
 15. myślący91

  WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

  Jak zwiększać dawki do 300 mg zaczynając od zera ?, czy zaczecie dawkowania od 150 mg i później dodania co tydzien 75 mg i drugi tydzien kolejne 75 mg aż do 300 mg będzie okej czy to zbyt szybkie dodawanie ?.
×