Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Totaal_Error

Użytkownik
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 1. Jest jakaś różnica w działaniu między mozarin a mozarin Swift albo elicea a elicea q.?
 2. W końcu jakaś nadzieja. Brałem juz prege i wenlafaksyna i lipa. Może uda mi się od magika wyzebrac amitriptyline jak duloksetyna nie wypali. Jak z ubokami na tym leku. Działanie antycholinergiczne słabnie z czasem?
 3. Jak z działaniem przeciwbólowym tego leku? Zażywa go ktoś na inne choroby niż depresja i netwica?
 4. Bierze ktoś duloxetine na zespoły bólowe, parestezje, bóle neuropatyczne lub zapalne? Jak u was z działaniem przeciwbólowym tego leku? Dopiero zaczynam go brać.
 5. Oby wenlafaksyna ci pomogła, życzę Ci tego. Z takim podejściem ciężko się leczyć 3 tygodnie to jest nic. Ewidentnie nawet uboki z klomipramine cie jeszcze trzymały. No ale twój wybór i twoje życie rób co chcesz. Powodzenia
 6. Ja na 75 czułem NA aż za dużo. To była dawka idealna. Za krótko jesteś na klomipramine skoro jeszcze masz sztywność mięśni. Prawdziwe działanie zacznie się kiedy to po zażyciu leku mięśnie nie będą sztywniec tylko się rozluzniac. Daj czas temu leku. Unormuj dawkę nie skakaj co chwile z dawkami. Zagryz zeby i czekaj. Ale zobaczysz że warto.
 7. Odstawilem wenle bo nie pomogła na moje problemy bólowe i depresyjne. Zmieniłem na duloxetine. Cieszę się że ten lek pomógł wielu osobom, ale współczuję tym co kiedyś będą musieli z niego zejść. Dramat , istne piekło. Przy odstawieniu nawet 30 duloxetine 0.75 xanaxu i beta blokery nic nie dawały. Potwory bol glowy. Biegunka. Skoki tętna i ciśnienia, zawroty głowy. 7 lat brałem klomipramine ale tam odstawka to była pestka. Natomiast to przechodzi wszystko. Myślę że to wina krótkiego t1/2.
 8. Są tu osoby które biorą wiecej niż 225 mg /dziennie? Jak oceniacie działanie między 150 mg a dawki wzwyż. Chodzi mi o działanie noradrenergiczne . Czuć różnice między 150 a 187.5 mg a np jeszcze 300 mg.?
 9. Z nerwicą jest tak, że im bardziej na czymś nam zależy to tym bardziej atakuje ta sferę. A największym wrogiem tego syfu jest wyjebka i odpuszczenie, po prostu nie robienie nic aż umilknie.
 10. Chodziło mi o badanie naukowe np z pubmed, które by to potwierdzilo a nie wlasne subiektywne odczucia.
 11. Jak oceniasz działanie noradrenalinowe w dawce 300 i 600 bom ciekaw. Uzasadnienie jakieś?
 12. Głowa do góry . Pamiętaj że to ty masz prać życie po dupie a nie ono ciebie
 13. Zależy od dawki. Niska dawka powoduje że się wyciszasz, wszystko jest tak jakbyś nie brał nic z tą różnicą że napięcie jest tak łagodnie że jesteś wstanie go pokonać po prostu mieć ten lęk głęboko w dupie marynie. Jak weźmiesz większą dawkę to jesteś jakby wypruty ze strachu a jednoczesnie otumaniony i senny ,choćbyś trupa ujrzał to cie to nie ruszy. Jedni to cpaja i zachwalaja inni się tym lecza jak należy. Lek bardzo szybko uzależnia i wzrasta tolerancja stąd też na dłuższą metę odpada. Według mnie najlepsza opcja do leczenia napadów paniki , działa po 10-15 min. Powinieneś dać sobie pomoc. Znajdź dobrego lekarza a resztą on się zajmie. Nie przejmuje się tym. Już nie.
 14. To i to bralem . Teraz zazywam SNRI. Benzodiazepiny czyli XANAX bierzesz doraźnie zanim Ssri zaczną działać. Omowie ci to na przykladzie.Wyobraź sobie że masz niedokrwistosc(depresja) Jesteś słaby masz zle samopoczucie. Lekarz przepisuje ci w b12(jakiś ssri). Ale zanim poziom czerwonych krwinek osiągnie prawidłowe stężenie i twoje samopoczucie się polepszy potrzeba trochę czasu. Musisz się też licżyć że ta wit B12 (ssri) na początku powoduje że możesz się czuć gorzej i daje skutki uboczne np bol brzucha, nudności które z czasem ustają. I teraz żeby przetrwać ten okres złego samopoczucia lekarz przepisuje ci jakby sztuczną krew ( benzo) które powodują że nie odczuwasz tak bardzo złego samopoczucia. Kiedy zaczynasz czuc sie lepiej odstawiasz benzo i bierzesz ssri ewentualnie jakis mix,zależy od konowala Mam nadzieje że coś pomogłem xd
×