Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

klex

Użytkownik
 • Zawartość

  526
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez klex

 1. Mnie tylko dziwi że mając diagnozę schizofrenii paranoidalnej był zamknięty w więzieniu zamiast leczony w szpitalu dla przestępców o wzmocnionym rygorze i sądzony jak zdrowy i zamiast wypuszczony gdy go wyleczą to został zwolniony kiedy skończył się wyrok
 2. klex

  OT

  zrób jakąś reedycje tego wątku z moim tekstem bez cytatu i pousuwaj komentarze
 3. klex

  OT

 4. klex

  OT

  o już nie pisze tak czy czytasz wszystkie posty ? maskra
 5. klex

  OT

  .
 6. Na podstawie moich wieloletnich obserwacji i przemyśleń system wartości brzmi zrobić pod siebie i wyruchać drugiego. Niestety większość społeczeństwa ma wszystko w dupie a inteligencja moim zdaniem polega na tym że myśli się globalnie na rzecz wspólnego dobra. Ludzie działają na zasadzie kar i sankcji nic poza tym, nie ma innej motywacji chyba że będą mieli z tego jakąś korzyść.
 7. zakup auta drugiego w życiu po 8 latach przerwy niejeżdżenia dałem radę, co prawda nie jest to demon prędkości ale daje rade i ja też Brawo JA
 8. @Heledore takie są państwowe molochy rodem PRL
 9. A bo tamta oferta to państwowa firma monopolista a tamte oferty były trochę gorsze i jedna zlecenie ale za dobre pieniądze. I jednak nie okazało się jakoś specjalnie etyczna jest korporacja czeka się tydzień dwa potem pisze maile dzwoni i w końcu miesiąc. Skomplikowane to wszystko.
 10. Wiem o czym mówisz ja czekałem ostatnio miesiąc po ciężkiej batalii z rekruterem i kierownikiem żeby się określili wcześniej. Słabo wypadłem więc chciałem żeby się określili wcześniej i po miesiącu dostałem odpowiedź... odmowną. W międzyczasie umkneły mi dwie inne oferty fajnie...
 11. Zygmunt Freud: „Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
 12. Zygmunt Freud: „Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
 13. w 50 % mam zbliżone problemy co do renty to się zgodzę ze wszystkimi że nie ma szans na takie zaburzenia, ludzie po wielokrotnych hospitalizacjach i psychozami nie dostają ale wszystko zależy od widzimisię orzecznika/komisji/biegłego i te 5 % szans wynika z dobrej woli (dobrego dnia) którejś z tych osób
 14. To co piszesz to jest jakaś wyuczona szkoła terapii psycho dynamicznej jak kodowanie. Za czołem się z tego nawiewać trochę w końcu bo doświadczenie mam bogate. Ludzie żyją w długoletnich związkach nieszczęśliwi a wy płaczecie że tego nie macie ich w w ogóle.
 15. stworzonabyzyx utworzyłem właśnie wątek klub kawalera w którym zachwalany swawolny i hulaszczy tryb zycia :)
 16. klex

  Klub kawalera

  W związku iz forumowe życie uświadomiło mi ogromny potencjał wynikający z faktu iż przebywa tu wielu kawalerów chciałbym uniknąć zagrożenia które mogłoby sprawić iż ów potencjał zostałby niewykorzystany i zniweczony. Zatem wątek dla wszystkich kawalerów tych zadowolonych ze swojego stanu i ciągle narzekających jak im źle. Zycie kawalera jest wspaniałe zapraszam do dyskusji.
 17. A jak ktoś jest sierotą bo rodzice zginęli na wojnie albo w wypadku samochodowym to co ma powiedzieć, 20 lat ma siedzieć na forum i rozpaczać mam 50 lat i nie znałem swoich rodziców ?
 18. Dla mnie to jakaś anomalia że dla kogoś głównym problemem jest brak dziewczyny/chłopaka i jęczą latami na ten temat. Rozumiem nieszczęśliwa miłość (nieodwzajemniona)/ rozstanie, śmierć bliskiej osoby, rozwód itp. to jest powód do depresji.
×