Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

klex

Użytkownik
 • Zawartość

  528
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dla mnie pieniądze same pracują jestem już 300 % do przodu
 2. Ja ostatnio zainwestowałem małą sumkę w krypto walutę Coin BVW projekt jest na początku więc potencjał spekulacyjny jest ogromny choć wiąże się z małym ryzykiem. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt puki cena niska bo potem będzie tylko wzrastać. Projekt ma duży potencjał i cena może wzrosnąć nawet o kilkaset %.
 3. Mnie tylko dziwi że mając diagnozę schizofrenii paranoidalnej był zamknięty w więzieniu zamiast leczony w szpitalu dla przestępców o wzmocnionym rygorze i sądzony jak zdrowy i zamiast wypuszczony gdy go wyleczą to został zwolniony kiedy skończył się wyrok
 4. klex

  OT

  zrób jakąś reedycje tego wątku z moim tekstem bez cytatu i pousuwaj komentarze
 5. klex

  OT

 6. klex

  OT

  o już nie pisze tak czy czytasz wszystkie posty ? maskra
 7. klex

  OT

  .
 8. Na podstawie moich wieloletnich obserwacji i przemyśleń system wartości brzmi zrobić pod siebie i wyruchać drugiego. Niestety większość społeczeństwa ma wszystko w dupie a inteligencja moim zdaniem polega na tym że myśli się globalnie na rzecz wspólnego dobra. Ludzie działają na zasadzie kar i sankcji nic poza tym, nie ma innej motywacji chyba że będą mieli z tego jakąś korzyść.
 9. zakup auta drugiego w życiu po 8 latach przerwy niejeżdżenia dałem radę, co prawda nie jest to demon prędkości ale daje rade i ja też Brawo JA
 10. @Heledore takie są państwowe molochy rodem PRL
 11. A bo tamta oferta to państwowa firma monopolista a tamte oferty były trochę gorsze i jedna zlecenie ale za dobre pieniądze. I jednak nie okazało się jakoś specjalnie etyczna jest korporacja czeka się tydzień dwa potem pisze maile dzwoni i w końcu miesiąc. Skomplikowane to wszystko.
 12. Wiem o czym mówisz ja czekałem ostatnio miesiąc po ciężkiej batalii z rekruterem i kierownikiem żeby się określili wcześniej. Słabo wypadłem więc chciałem żeby się określili wcześniej i po miesiącu dostałem odpowiedź... odmowną. W międzyczasie umkneły mi dwie inne oferty fajnie...
 13. Zygmunt Freud: „Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
 14. Zygmunt Freud: „Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
×