Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

gamertr9

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. gamertr9

  Witam

  Siema
 2. A jak coś śpiewacie to też na bezdechu?
 3. Na pewno wiele osób stąd ma pracę lub się kiedyś o nią starało, może mi coś poradzi ktoś. Jak wyglądała wasza rozmowa/rozmowy kwalifikacyjna? Jakie mieliście pytania? Mam fobie społeczna i o ile samo przeglądanie ofert pracy mnie jakoś wybitnie nie dołuje, ba czasem nawet myślę, ze niektóre nie są najgorsze to jak pomyślę, że mam wysłać CV a potem ktoś by mnie zaprosił na rozmowę to na bank polegnę, w nerwach to ja się porządnie wysłowić nie umiem a sam z siebie mało mówię (zwłaszcza jak kogoś nie znam), wiec na takiej rozmowie przecież nie mogę odpowiadać na wszystko jednym zdaniem albo zaciąć się i myśleć 5 minut co powiedzieć. O samej pracy nawet jeśli jakąś bym dostał to nie mówię. Boje się, że nie dam sobie rady, nie zgram się z zespołem który tam będzie już pracować i po prostu będę nielubiany albo coś źle zrobię i mnie zwolnią...albo, że komuś czymś podpadnę, będę zbyt wolny, ale największe obawy mam właśnie o kontakty z innymi, nie wiem co robić ,a muszę znaleźć jakąś pracę bo mam naciski ze strony rodziców.
 4. Wiem, że nie masz zamiaru już prowadzić za bardzo tego wątku ale przeczytałem trochę i bardzo ciekawy. Miło się czyta twoje wypociny i przemyślenia
 5. gamertr9

  Wyraz z wyrazu

  top wodnista
 6. gamertr9

  Siemka :)

  Polecił mi to forum, ktoś z innego forum o o fobii społecznej na którą cierpię. Mam 20 lat i to cholerstwo mi żyć nie daje, zamiast się rozwijać i poznawać ludzi to stoję w miejscu, a wiadomo, że "kto stoi w miejscu, ten się cofa". Jeżeli chciałby ktoś pogadać czy coś to może napisać na PW, zawsze odpisuję (staram się przynajmniej) :)
×