Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

liptint

Użytkownik
 • Zawartość

  432
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. liptint

  Żałoba

  od 2 dni płaczę porostu płaczę. Tego nie można powstrzymać - od tak zakręcić kurka z ciepłą czy zimną wodą. Zmarł mój brat.
 2. liptint

  Powrót do pracy/aktywności zawodowej po kryzysie

  ej fajni jesteście. Przez Zed-a Magdalena stwierdziła, że praca jest ważna A marekt, że jednak praca przynosi mu satysfakcje. WOW
 3. liptint

  Powrót do pracy/aktywności zawodowej po kryzysie

  ...obecnie dałam sobie na luz jeśli chodzi o pracę. Włączyłam guzik ''moje potrzeby''. Zrobiłam krok w tył tz. ku sobie. Zamiast spełniać oczekiwania w pracy zajęłam się sobą. To wcale nie jest ucieczka od innych. Nawet jedna osoba powiedziała mi, że jest to forma ''ochrony siebie''. Inni mogą kompletnie nierozumieć o co nam chodzi, skąd ta złość, a to właśnie jest ta część nas która chce się przebić tz. głęboka prawda.
 4. liptint

  Samookaleczenia.

  to super i tak trzymaj😉
 5. liptint

  Samookaleczenia.

  może zamiast wybrać żyletkę to wziąć do ręki: długopis czy pisak i napisać na skórze: - jestem wartościowa/wy , akceptuję siebie wszystko co chcesz usłyszeć od innych
 6. liptint

  Gruba ja

  ...a ja właśnie kończę wczoraj wypożyczoną książkę: Można być grubym i zdrowym - Christiane Beerlandt. Generalnie chodzi o akceptacje siebie.
 7. liptint

  Osobliwe "ŚWIRY"

  ...i tak to sobie tłumaczysz reinkarnacją? jak dla mnie jest to odwarstwienie psychiki: to co jest Tobą i to co jest narzucone z zewnątrz.
 8. liptint

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Reghum nie łam się:- a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój nagle ptaki budzą mnie tłukąc się do okien - Budka Suflera Ja tam z tych nerwów zaczęłam rysować tz. kolorować bo lubię.
 9. liptint

  Czy zostałam zgwałcona?

  nvm ma nieodpartą potrzebę analizowania i będzie babie wiercił w pępku choćby przy tym nie był
 10. liptint

  SCHIZOFRENIA-pytania do psychologa

  ...mogą się pewne objawy nasilić w pracy, ale to zależy co się robi i jakimi ludźmi się otaczasz. Ja teraz mam potrzebę odpoczynku, włączyć na luz. Zająć się swoimi sprawami i rozwijać swoje zainteresowania a nie ino słuchać tego co koleżanki pierniczą w stylu: - ale zajebiste se szpilki kupiłaś. A mnie to h...obchodzi. Ludzie są czasem irytujący i mnie to może wkurzać.
 11. liptint

  Objawy schizofreni?

  ...już Ci wypisuję receptę: olanzapina chyba, że chcesz quetiapinę? a i jeszcze 500zł za diagnozę.
 12. liptint

  SCHIZOFRENIA-pytania do psychologa

  warto wspierać f20 w pracy. Choć ludzie zdrowi (nie zawsze tak wrażliwy jak my i o pewną wiedzę ubożsi) nie zawsze chcą poznać nas lepiej niż tylko ''cześć'' albo ''jak się masz''.
 13. liptint

  Objawy schizofreni?

  oj tak masz słuszne powody a szczególnie jak szukasz odpowiedzi na forum od osób które Cię osobiście nieznaną. Apeluję o ostrożność w tej kwestii bo nikt z nas nie jest psychiatrą
 14. liptint

  Objawy schizofreni?

  no kochana ja Cię zdiagnozuję. f20 jak nic, psychotrupy do końca życia i wizyta raz w tyg. za 300zł. o jest właśnie szukanie diagnozy na forum w internecie
×