Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

liptint

Użytkownik
 • Zawartość

  436
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. liptint

  Żałoba

  Czy śnią wam się wasi bliscy zmarli czy coś chcą wam przekazać?
 2. liptint

  Żałoba

  ...jak umrze rodzic jest większy ból. Moi rodzice rzeczy brata dali bezdomnym - im bardziej się przydadzą.
 3. liptint

  Żałoba

  Patrzę na jego zdjęcie i pytam się dlaczego? i jakiś głos: - dowiesz się po śmierci. Tak to jest tajemnica. Byłam na cmentarzu i nie czułam smutku raczej nadzieję w sercu. Modlę się za niego mam nadzieję, że to czuje gdzieś tam...
 4. liptint

  Żałoba

  ...smutno mi Boże. To już 1,5 mies. jestem spokojniejsza, raczej nie płaczę tylko jest taki smutek jak się o nim mówi. Gdzieś podświadomie czułam coś ale nie wiedziałam gdzie to przypisać. Np. naszło mnie słuchanie piosenki Wożniaka Zegarmistrz światła, czy Budki Suflera - Jest taki samotny dom. A jak się przypatrzeć tekstowi tj. o śmierci. Są różne sygnały tylko często w tym chaosie nie wiadomo do czego to przyłączyć Byłam wczoraj na cmentarzu. Miałam takie odczucie, że on chce dobrze dla nas tz. - aby wyjść z tego marazmu, odrętwienia i żyć dalej.
 5. liptint

  Żałoba

  od 2 dni płaczę porostu płaczę. Tego nie można powstrzymać - od tak zakręcić kurka z ciepłą czy zimną wodą. Zmarł mój brat.
 6. liptint

  Powrót do pracy/aktywności zawodowej po kryzysie

  ej fajni jesteście. Przez Zed-a Magdalena stwierdziła, że praca jest ważna A marekt, że jednak praca przynosi mu satysfakcje. WOW
 7. liptint

  Powrót do pracy/aktywności zawodowej po kryzysie

  ...obecnie dałam sobie na luz jeśli chodzi o pracę. Włączyłam guzik ''moje potrzeby''. Zrobiłam krok w tył tz. ku sobie. Zamiast spełniać oczekiwania w pracy zajęłam się sobą. To wcale nie jest ucieczka od innych. Nawet jedna osoba powiedziała mi, że jest to forma ''ochrony siebie''. Inni mogą kompletnie nierozumieć o co nam chodzi, skąd ta złość, a to właśnie jest ta część nas która chce się przebić tz. głęboka prawda.
 8. liptint

  Samookaleczenia.

  to super i tak trzymaj😉
 9. liptint

  Samookaleczenia.

  może zamiast wybrać żyletkę to wziąć do ręki: długopis czy pisak i napisać na skórze: - jestem wartościowa/wy , akceptuję siebie wszystko co chcesz usłyszeć od innych
 10. liptint

  Gruba ja

  ...a ja właśnie kończę wczoraj wypożyczoną książkę: Można być grubym i zdrowym - Christiane Beerlandt. Generalnie chodzi o akceptacje siebie.
 11. liptint

  Osobliwe "ŚWIRY"

  ...i tak to sobie tłumaczysz reinkarnacją? jak dla mnie jest to odwarstwienie psychiki: to co jest Tobą i to co jest narzucone z zewnątrz.
 12. liptint

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Reghum nie łam się:- a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój nagle ptaki budzą mnie tłukąc się do okien - Budka Suflera Ja tam z tych nerwów zaczęłam rysować tz. kolorować bo lubię.
 13. liptint

  Czy zostałam zgwałcona?

  nvm ma nieodpartą potrzebę analizowania i będzie babie wiercił w pępku choćby przy tym nie był
 14. liptint

  SCHIZOFRENIA-pytania do psychologa

  ...mogą się pewne objawy nasilić w pracy, ale to zależy co się robi i jakimi ludźmi się otaczasz. Ja teraz mam potrzebę odpoczynku, włączyć na luz. Zająć się swoimi sprawami i rozwijać swoje zainteresowania a nie ino słuchać tego co koleżanki pierniczą w stylu: - ale zajebiste se szpilki kupiłaś. A mnie to h...obchodzi. Ludzie są czasem irytujący i mnie to może wkurzać.
×