Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Lilith

Administrator
 • Zawartość

  55209
 • Rejestracja

Odpowiedzi dodane przez Lilith


 1. South Park - najlepszy serial animowany jaki widziałam :D Nie dla każdego. Stanowi świetną satyrę. Wulgarny, dosadny, ale prawdziwy. 


 2. W dniu 10.10.2019 o 22:09, johnn napisał:

  Od ludzi oczekuje prawdy, szczerości, uczciwości, wyrozumiałości, sprawiedliwości, dobroci, poszanowania zasad dyskutowania. Na tym poprzestanę chodź moja odpowiedź wydaje mi się niepełna.

  Zakładasz z góry, że tego nie otrzymasz?


 3. W dniu 24.11.2019 o 22:09, antylopa napisał:

  Nie chce brać leków. Nie chciałabym do nich wracać. 

  Tak naprawdę, wolałabym pociąć sie niż wziąć leki. Ktoś pomysli, że głupia jestem ale te leki są dla mnie okropne do przejścia przez pierwsze tygodnie.

  To prawda, że pierwsze tygodnie są bardzo ciężkie. Jednak później jest lżej. Sama biorę pregabalinę, wiem, jak trudne było przejście pierwszych tygodni, ale warto było. Bardzo dobrze działa na lęki. Wycisza. Już nie trzęsą mi się ręce, nie zacinam się, nie boli mnie brzuch przy kontakcie z innymi ludźmi i tak dalej. Lęk uogólniony nadal jest, ale nie w tak ogromnym natężeniu. To naprawdę dużo. To oczywiście Twoja decyzja, ale przemyśl to jeszcze.


 4. Może kiedyś to był symbol bogactwa. Teraz to chleb powszedni. Samochód w obecnych czasach, to bardziej wymóg. Bardzo często nawet przy ogłoszeniach o pracę jest wymagane prawo jazdy. 


 5. 14 godzin temu, Arhol napisał:

  W większości po staremu,tzn - to samo miejsce pracy,dalej jestem "piwnicznym" asocjalnym stworem itd,jedyna "zmiana" to ojciec po zawale serca który na szczęście przeżył i być może wkrótce wyjdzie ze szpitala...

   

  Poza tym...istnieje jak wcześniej : D 

  Czyli dupa. Jak to często w życiu bywa...

  A tutaj jest pusto, bo wszyscy przenieśli się do człowiekow.


 6. 5 minut temu, Aurora88 napisał:

  W ogóle to strasznie mi się podoba mój nowy podpis pod nickiem i to, że jestem na złoto ^^

  Miał się podobać :D

  1 minutę temu, doi napisał:

  Miło przeczytać, ze się goi dobrze. 🙂

  Też się cieszę. Bałam się, że może być coś nie tak. A co u Ciebie?


 7. 8 minut temu, Aurora88 napisał:

  No, mama jest wciąż w szpitalu, ale w międzyczasie miałam różne pomysły, jak jej pomóc, jak już wróci. Wszystkie ojciec odrzuca. Wczoraj udało mi się pogadać z Caritasem i ustalić, że na miesiąc nam wypożyczą łózko rehabilitacyjne ze specjalnym materacem przeciwodleżynowym za kwotę 150 zł. Brat był oddelegowany do rozmowy, bo ja aktualnie jestem znienawidzona, ale też mu się nie udało. Ojciec nie chce i już.

  Gadaj ze ścianą.

  Jak będę miała siły (może jutro) to zadzwonię do MOPRu, żeby się dowiedzieć, co możemy zrobić.

  Nie rozumiem zachowania Twojego ojca.To nie jest wielka ingerencja w życie tylko wręcz ułatwienie. I to zarówno dla mamy jak i dla ojca, który się Nią opiekuje. Odleżyny to paskudna i bardzo bolesna sprawa. 

×