Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Lilith

Administrator
 • Zawartość

  53564
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez Lilith

 1. Lilith

  Blokady w psychoterapii

  To jest naprawdę dobry i bardzo pomocny pomysł. Cała gama rzeczy umyka w trakcie sesji, a dzięki nagraniom można to wyłapać i poukladać w głowie.
 2. Lilith

  Samookaleczenia.

  Myślę, że określenie panowanie jest w tym wypadku złudne. Tak naprawdę napięcie nie uchodziło, ponieważ nie było innej metody rozładowania. Nastąpiła kumulacja, a następnie eksplozja, ponieważ czara się przelała...
 3. Hej Wam ;) Witam z pracy. Wreszcie mogę na chwilę zajrzeć. Co u Was?
 4. Lilith

  ulubione Seriale

  Ci, którzy śledzą uważnie GOT już praktycznie znają zakończenie. Po ostatnim odcinku nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Moim zdaniem w dużej mierze do całej sytuacji doprowadził fakt, że Jon "dał dupy" w relacji z Danny. Ona była w stanie ratować Mu tyłek wielokrotnie, bez względu na koszty, a On jak tylko poznał o sobie fakty odwrócił się od Niej. Mimo, że sam przed sobą się zapierał, że tego nie chce, to jednak w Jego posunięciach widać, że mówi jedno, a robi drugie. Jak dla mnie jest największą zakałą w całej historii, gdzie nie jest w stanie w odpowiednim momencie podjąć decyzji, opowiedzieć się konkretnie "za" lub "przeciw" i zawsze kończy się czymś w stylu nie chcę, absolutnie nie chcę, ale przecież MUSZĘ, przez co wydaje się najbardziej "sprawiedliwą" i "dobrą" postacią na tle innych. Niestety, to ma też i drugą stronę medalu, która nie jest zazwyczaj dostrzegana - Jego postępowanie doprowadza do zawodu, do poczucia opuszczenia, porzucenia u wielu osób, co wywołuje efekt domina w postaci skrajności w zupełnie przeciwnym - negatywnym - kierunku niż gdyby nie jestestwo Jon'a i tym samym - do Ich śmierci.
 5. Lilith

  Blokady w psychoterapii

  A może jak jest coś ważnego, to spróbuj wydusić cokolwiek z siebie, zasygnalizować terapeutce, że jest konkretna rzecz, którą chcesz omówić, żeby nie zostawiać tego zupełnie na sam koniec?Może wtedy terapeutka pociągnie temat?
 6. Są piękne. Masz talent Też bym chciała słońce. U mnie pioruńsko zimno i gdyby nie to, że obiecałam upiec ciasto znajomej, to w życiu bym się nie ruszyła z domu. U mnie ok. Odliczam do wyjazdu Cieszę się też, że dzisiaj porozmawiam z niosącą_radość, bo nie słyszałam Jej kupę czasu A jak tam Twój nastrój?
 7. Lilith

  Ludzie tacy jak Ty :)

  Hej Ludki. Co u Was?
 8. Innymi słowy niepotrzebnie się denerwowałaś To dobrze. Również chodzę prywatnie i w zasadzie jestem zadowolona. Moja wizyta trwa może z 5 minut - krótko, zwięźle i na temat. Wchodzę do gabinetu, rzucam, co jest nie tak, czasami rozwinie się z tego jakaś rozmowa, ale nie zawsze. I tyle. Zero stresu, zero spinania się. Ustaliła Ci termin następnej wizyty?
 9. Lilith

  Romowie.

  Jesteś nie do podrobienia
 10. Też mam kociambury. Sztuk trzy Co na weekend? Sprzątanie, pakowanie, jeszcze przyszło zrobienie komuś ciasta. Myślałam, że jeszcze sobie posiedzę na ogrodzie, ale pada, więc nic z tego. A co tam u Was? Witam oczywiście z kawą
 11. Lilith

  Samookaleczenia.

  Myślę, że w pewnej mierze w ogóle nie byłaś w stanie sobie poradzić. Rozładowywanie napięcia emocjonalnego kaleczeniem się = brak umiejętności rozładowywania tego w inny sposób.
 12. Wiem, że to mało pomocne, ale spokojnie - lekarz Cię nie zje. To tylko chwila z Twojego życia. Przyjdzie i minie zanim się obejrzysz.
 13. Lilith

  Filmy!

  3096 dni - moim zdaniem dobry film, dobrze zrobiony i warty obejrzenia.
 14. No i standardowo - weekend i wpadają jak szarańcza. Z miejsca ciszy robi się dworzec, słychać darcie się dla samego darcia, strzelanie korków od szampana, trzaskanie drzwiami, gonitwy po korytarzach, holu, pijackie bełkoty i inne takie. Rozumiem, że jedzie się gdzieś grupą, rezerwuje kilka pokoi wraz ze znajomymi, ale czy to uprawnia do zachowywania się jak przysłowiowe "bydło"? Wymiotowanie na balkon innego ludzia to jest świadectwo dobrej zabawy?
 15. Lilith

  Szantaż emocjonalny

  Dokładnie.
 16. Lilith

  Po samobójstwie

  Nieprawda. Są ludzie szczęśliwi, są ludzie, którym obce są myśli samobójcze.
 17. Potwierdzam, że triticco pobudza.
 18. Uciułać czas dla Forum
 19. Lilith

  Na co masz ochotę?

  Na jutrzejszy dzień.
 20. Ludzkie łzy to z jed­nej stro­ny wy­raz og­ro­mu cier­pienia, lecz z dru­giej także ul­ga. Ra­zem z łza­mi wypływa cier­pienie, by zro­bić miej­sce na nową, ko­lejną falę bólu. Inaczej ból przes­tałby się w nim mieścić. karzeł
 21. Przetrwać do godziny 20:00 bez zgrzytów.
×