Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

why so serious

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. why so serious

  Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

  Aportujący kot o imieniu CHUBBS (przy okazji polecam kanał TheScariestMovieEver) https://www.youtube.com/embed/5iHPEHDm900
 2. W tej kapsule i w exit bagach stosuje się gazy obojętne, takie jak ciekły azot, hel, argon do rozcieńczania tlenu we wdychanym powietrzu i żeby człowiek nie wpadł w panikę oraz nie zaczął walczyć o powietrze, co dzieje się automatycznie w momencie wystąpienia hiperkapnii (nienormalnie podwyższony poziom CO2 w krwioobiegu). Śmierć jest bezbolesna i zwykle towarzyszy jej euforia.
 3. To już stare poczciwe exit bagi wyszły z mody?
 4. why so serious

  Film - zgadnij za pomocą fotki.

  "Sztuka dorastania" oddaję
 5. why so serious

  izolowanie sie

  Lusesita Dolores, posmaruj sobie grubo pod nosem VapoRub to nie będziesz czuć smrodu :)
 6. why so serious

  CITALOPRAM (Cipramil,Citaxin,Cital,Citalec,Citabax,Citronil)

  Brałem kiedyś cital. Trochę zmniejszał lęki, ale strasznie mnie spłycił emocjonalnie. Czułem się po nim jak robot, nie potrafiłem wzbudzić w sobie żalu, miałem zupełny zanik empatii. Powodował też u mnie dość spore problemy z pamięcią i skupieniem uwagi. Odebrał mi również zdolność myślenia abstrakcyjnego i w znacznym stopniu osłabił kreatywność. Dziś już nie biorę tego syfu, ale szkoda wyrządzona mi przez ten pseudolek pozostała (z pamięcią i koncentracją jest lepiej odkąd stosuję ginkgo, lecytynę, omega-3, nikotynę, kofeinę, rhodiolę, guaranę i masę witamin, ale reszta dalej szwankuje).
 7. why so serious

  DLPA

  Na mnie jakoś nie działa. Biorę DLPA z linku podanego przez Kalebx3 i właśnie kończy mi się opakowanie. Zacząłem od 1 tab na czczo, potem zwiększyłem do 2. Używałem też w połączeniu z kawą, co miało zwiększyć moc supli, jak ktoś gdzieś zasugerował na jakimś forum. Żadnego efektu. Bóle się nie zmniejszają, nastój nie poprawia.
 8. why so serious

  Napad paniki we śnie

  Też to miałem kilka lat temu. Nazywa się to porażenie/paraliż przysenny. Po prostu z jakiegoś powodu po zaśnięciu ciało zostaje unieruchomione, lecz świadomość pozostaje nadal włączona, lub może odwrotnie, zasypiamy, lecz momentalnie, pod wpływem silnych emocji (lęku), budzimy się, jednak nie odzyskujemy kontroli nad ciałem.
 9. why so serious

  czego aktualnie słuchasz?

  [videoyoutube=ABzh6hTYpb8][/videoyoutube] [videoyoutube=_GMQLjzVGfw][/videoyoutube]
 10. why so serious

  Pigwowiec okazaly.

  Dołączam się do pytania. Czy ktoś już tego próbował?
 11. why so serious

  Rhodiolin

  Z początku działał motywująco, lecz po niecałym miesiącu regularnego zażywania przestał to robić. Zamiast tego zaczęły się nasilać lęki i paranoja, wzmogły się trudności z wysławianiem się, zapowietrzanie się, częste potknięcia językowe.
 12. why so serious

  Rhodiolin

  Z początku działał motywująco, lecz po niecałym miesiącu regularnego zażywania przestał to robić. Zamiast tego zaczęły się nasilać lęki i paranoja, wzmogły się trudności z wysławianiem się, zapowietrzanie się, częste potknięcia językowe.
 13. why so serious

  Drgająca powieka - co z tym zrobić?

  A kawę pijesz? Ja tak miałem po wypiciu kawy, ale przeszedłem na herbatę i teraz mam spokój. Magnez mi też nie pomógł.
 14. why so serious

  nerwica a palenie marihuany .

  To ty nie wiesz? Przecież "jesteś bogiem". Powinieneś wiedzieć wszystko
 15. why so serious

  Natłok snów

  A co takiego Ci się śni jeśli wolno wiedzieć?
×