Skocz do zawartości
Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd Hasco/Teva)


Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      78
    • Nie
      24
    • Zaszkodził
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, biore Sulpiryd 100mg od tygodnia wkoncu zaczołem funkcjonować, boje sie tylko o skutki uboczne wczesniej czytałem wasze wpisy, po tym leku wszystko naraz bym chciał robić i nie czuje za bardzo zmeczenia, spie normalnie na razie. Biore jeszcze Sertagen100mg Hydroxzyzinum 50mg i Afoban jak mam ataki paniki, od kilku dni jest spokuj. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore od 3tyg sulpiryd 50mg wieczorem, dzis mam impreze, chce wypic pare piwek, prosze doradzcie mi, czy lepiej pominac dzisiaj tabletke i wziac jutro rano czy normalnie brac bo strace ciaglosc....?

A czemu bierzesz wieczorem? jak to lek pobudzający rano powinno sie brać

 

 

Może ma nocną zmianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore od 3tyg sulpiryd 50mg wieczorem, dzis mam impreze, chce wypic pare piwek, prosze doradzcie mi, czy lepiej pominac dzisiaj tabletke i wziac jutro rano czy normalnie brac bo strace ciaglosc....?

 

I jak tam piwo z sulpirydem?

Biorąc sulpiryd wypiłam jedno piwo i czułam się tak pijana jak po 4 czy 5, nie miałam pojęcia że tak to się może skończyć, wcześniej brałam inne leki i nic się nie działo a tu taka masakra. Potem już nie sięgałam po alkohol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, mozna laczyc. Moi poprzedni lekarze, do innych neuroleptykow tez zawsze przepisywali mi benzo.

 

 

tez mam sulpiryd plus benzo

chyba nawet lepiej sie czuje

napewno spokojniej

 

tylko piersi mnie bolą :(

i nie wiem....czy to przejdzie...?

 

czy ktos tak miał (a) i to minęło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulpiryd powoduje wzrost poziomu prolaktyny u kobiet co zazwyczaj objawia się bólem piersi, mlekotokiem lub zaburzeniami miesiączki. Lekarz powinien Cię poinformować o takich skutkach ubocznych. Dużo dziewczyn rezygnuje z tego leku właśnie z powodu w/w skutków ubocznych. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, też juz zrezygnowałam...a tak mi było dobrze na tym leku...kurcze....

 

tictac, czytałam ulotkę, ale poziom prolaktyny nie kazdy ma taki sam, każdy toleruje inna dawkę leku

 

Absinthe, miałam 200, podobno przy takiej dawce nie powinno być aż tak, ale było :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro chcę iść do rodzinnego lekarza ale nie wiem jak nakierować temat aby dostać któryś z tych leków.

 

 

Proste idziesz i mówisz że już to kiedyś brałeś i czułeś się dobrze,chcesz powrócić do tego leku.Na 100% Ci przepisze.

Ja wczoraj byłem u psychiatry i żeby nie łazić co chwile po 2,3 opakowania powiedziałem że wyjeżdżam na dłużej dostałem 15 opakowań :)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro chcę iść do rodzinnego lekarza ale nie wiem jak nakierować temat aby dostać któryś z tych leków.

 

 

Proste idziesz i mówisz że już to kiedyś brałeś i czułeś się dobrze,chcesz powrócić do tego leku.Na 100% Ci przepisze.

Ja wczoraj byłem u psychiatry i żeby nie łazić co chwile po 2,3 opakowania powiedziałem że wyjeżdżam na dłużej dostałem 15 opakowań :)

Pzdr

 

Mi rodzinna na bank nie przypisała by sulpirydu gdybym ją poprosiła, miałam problem aby dostać receptę na wenlę i właśnie sulpiryd, bo nie mogłam dostać się do lekarza, bo zamykali poradnię, byłam w trakcie zmiany lekarza a leków brak, miałam całą książeczkę recept na te leki a musiałam z całą historią choroby przybyć i wtedy łaskawie mi wypisała, uznała że nic się nie stanie jak kilka dni nie wezmę. Myliła się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×