Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, chyba im się nudzi. Poziom intelektualny tych reliktów nie przewyższa poziomu inteligencji krzesła.

 

-- 11 wrz 2012, 19:24 --

 

Abbey, heeeeee. Ucieszona! A u Ciebie jak?

 

Abbey, 6700 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, trzeba to uczcić!

U mnie, no cóż. Z dnia na dzień coraz bardziej się oddalam - jakoś codzienne wypady na bro i cogodzinne wyjścia do palarni mnie nie interesują. Poza tym grupa też nie grzeszy inteligencją, no prócz jednego kujona, no ale tak zawsze się trafia...

Tylko psycha mi siada, nagle między moją wcześniejszą, a obecną szkołą wytworzyła się wielka przepaść zaległości :evil: Oczywiście wymagania te same, a ja czuję się jak ostatnia idiotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, to fajnie organizują sobie czas. Podziwiam bystrość i pomysłowość z całego serca i tętnicy udowej.

 

luk_dig, wybatrz... ;)

 

-- 11 wrz 2012, 19:36 --

 

Abbey, nie jesteś, jesteś zdolna i inteligentna.. Nadrobisz. A samotność.. cóż, w niej rodzą się artyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, ja studiuje, ale chwilowo mam praktyki w szkole i to co tam się dzieje... koszmar. i te wszystkie ustawy, nowelizacje. bleh, coś strasznego...

 

dominika92, no rozumiem... To powodzenia, dacie rade. Kurcze, młody chłopak i problemy z cholesterolem..?

a dość ogólnie, hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa,

ja witam Ciebie

oraz wszystkich innych, pije kawe i jem ciastko bezę z bita smietana, poukładałam z rańca talerze do szafek ze zmywarki, włozyłam nowe póxniej do sklepu po ciacho a teraz kawa a pomyłam naczynia te co do zmywarki sie nie nadaja tak w skrócie, oko z deko ropieje niestety, ech a mi się chce płakać ,ale nie moge póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kolejny dzień, jakby jeden nie wystarczył.

Dzisiaj wstałem z opóźnieniem gorszym niż na kolei. Jestem z tego powodu zły.

Zobaczymy jaka będzie dzisiaj kompozycja objawów: może spotkam jakieś nowe objawy, których jeszcze nie znam? Witaj przygodo! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×