Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, :twisted:

 

virgo21, był to mój pierwszy antydepresant, co prawda nie zauważyłam spektakularnych efektów jeśli chodzi o zmniejszenie lęków w tamtym okresie(może brałam jednak zbyt krótko), ale sporo po nim schudłam. Oczywiście wszystko jest kwestią indywidualną.

Ja nie namawiałabym do korzystania z antydepresantów tylko po to by schudnąć.

Radzę pracować nad silną wolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fluo się stosuje rejestracyjnie w bulimii właśnie wyłącznie po to, aby schudnąć, bo ten lek posiada największy wpływ anoreksjo/anoresy-genny z wszystkich antydepów, dodatkowo może ewentualnie łagodzić przykre objawy psychiczne- depresję, poczucie winy, wstydu itd. Citalopram tylko nieznacznie ustępuje mu skutecznością- była badania porównawcze fluo i citalu w zaburzeniach odżywiania, cital wypadł nieco gorzej, ale okazał się przydatny. Cital w przeciwieństwie do fluo stosuje się pozarejestracyjnie w zab. odżywiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, zgadza się wszystko jest kwestią indywidualną, ale już jakiś czas zastanawiam się nad tym czy by nie wybrać się do lekarza bo moje zachowanie mi przeszkadza i wiem,że jestem zbyt nerwowa, narwana itp do tego te paznokcie wiecznie poobgryzane do krwi razem ze skórkami, a ostatnio 'wziełam' się tez za skórki wewnątrz ust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×