Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie ja tez przytyłam :why: A zauważyłam,że pod wpływem stresu czy nerowow lub zwyczajnie z nudy zaczynam jesc a kiedys tak nie miałam. Nie jadłam nic a gdy byłam w stresie to juz w ogole nie myslałam o jedzeniu bo mnie odpychało na samą mysl... Kurcze.

Ale w sumie co tam. Nie martwmy sie tym co bedzie jutro cieszmy się tym co jest teraz hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, kurde własnie też ostatnio wpieprzam przez problemy... i z nudów. wiem, dlaczego przytyłam. zawsze byłam w ruchu, a teraz siedzę całymi dniami w domu. idę na dietę + cwiczenia. ewidentnie bezapelacyjnie muszę schudnac.

Svafa, oj nie spisz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie ruch dużo robi a ja tez całymi dniami w domu i nie wiem co ze sobą zrobic. Ciagłe bóle głowy poobryzane paznokcie i problemy ze snem a pracy jak nie było tak nie ma w tym kraju.

 

-- 13 sie 2012, 02:06 --

 

Własnie ruch dużo robi a ja tez całymi dniami w domu i nie wiem co ze sobą zrobic. Ciagłe bóle głowy poobgryzane paznokcie i problemy ze snem a pracy jak nie było tak nie ma w tym kraju.

 

-- 13 sie 2012, 02:07 --

 

Czas zacząć akcje odchudzanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją dietę zaczynam od wyspania się, to ponoc dużo robi. idę w kimę. muszę zmusić się do spania! :? obym dała radę, do później. papa branoc :*

 

virgo21, może idź do lekarza, bo jak też masz problemy ze snem, w sensie bezsennosc, to jest normalna choroba, którą można w sumie wyleczyc. bierzesz tabletki na sen i śpisz jak dziecko. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem zastanawiam sie czemu niektorzy rodzac się są juz "ustawieni" maja dobra pozycje i wygrane zycie a inni cały czas maja pod górke same problemy. Gdzie w tym wszystkim jest sprawiedliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×