Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odrzucenie


Gość Monar

Rekomendowane odpowiedzi

Monar, wg mnie to, w jaki sposób zachowuje się Twoja przyjaciółka, jest kwestią drugorzędną wobec tego, jak Ty oceniasz całą sytuację. A spośród wielu możliwych wytłumaczeń, wybierasz to, które sprawia Ci przykrość. :roll:

Właśnie do tego namawiają Cię forumowiczki i forumowicze - byś uniezależniła się od innych ludzi i byś postarała się spojrzeć na tę sytuację z innej perspektywy - takiej, która nie odbija się na Tobie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gods Top 10, ale jak to może się na mnie nie odbijać ? nie za bardzo rozumiem.

 

-- 05 sie 2012, 21:59 --

 

Gods Top 10, a jest jakieś wytłumaczenie, które sprawi mi przyjemność? lepiej późno niż wcale dowiedzieć się, że przyjaciółka ma w dupie. dobrze, że się o tym teraz dowiaduję, a nie za 20 lat!... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, ech przecież to nie tak. po prostu przyjaciółka nie powinna o mnie zapominać (oraz o tym, że się martwię i czekam aż się odezwie), tydzień bez żadnego odzewu chociaż obiecywała, że będzie dzwonić, to jest nie fair w stosunku do mnie... Ona nie pojechała nad jezioro, nie dzieli nas 50km, nie 300km, a tysiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, ja znam to, co teraz przeżywasz... też miałam kiedyś tendencje do podchodzenia do relacji z ludźmi na zasadzie "albo kocha, albo nienawidzi" -> "albo kocham, albo nienawidzę". Postaraj znaleźć się w sobie jakiś spokój, coś, dzięki czemu poczujesz się bezpiecznie... bo u mnie się to wiązało (i w epizodycznych sytuacjach nadal się wiąże) z utratą "gruntu pod nogami", kiedy ktoś, niekoniecznie chcąc mnie zranić, postępował nie po mojej myśli... ja mam borderline, to może wiele tłumaczyć. :P

 

-- 05 sie 2012, 22:29 --

 

(I też jestem DDA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak to może się na mnie nie odbijać ? nie za bardzo rozumiem.

a jest jakieś wytłumaczenie, które sprawi mi przyjemność?

Mam na myśli to, byś spojrzała na tę sytuacje zupełnie inaczej, np. w taki sposób: 'przyjaciółka pojechała do chłopaka za granicę, będzie w nowych miejscach, wśród ludzi innych narodowości, ale gdy wróci, nie będziecie się mogły ze sobą nagadać'. :D

Jej milczenie może być spowodowane mnóstwem wrażeń z poznawania nowych miejsc, ludzi z innych kultur, tęsknotą za chłopakiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gods Top 10, wiem, że może to byc czyms spowodowane, ale to tak można o kimś zapomnieć od razu...? ja mam zamiar wyjechać do Francji, miałam, nie wiem, czy kiedykolwiek pojadę, zobaczymy, no ale powiedzmy, że pojadę do tej Francji... na rok. to myślisz, że nie będę się odzywać do swoich przyjaciół? no ja będę. nie mogłabym nie myśleć o nich wszystkich. to jest mój świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, skąd od razu wniosek, ze ona o Tobie zapomniała? Wiesz, co ja bym zrobiła na Twoim miejscu? Napisałabym do niej na gadu... albo zadzwoniła. I zamiast robić wyrzuty, powiedziałabym jak JA się czuję, nie atakując jej. Czyli np.: "Bardzo mi smutno, że się do mnie nie odezwałaś, czekałam na Twój telefon, trochę za Tobą tęsknię, mam nadzieję, że jak wrócisz, opowiesz mi o wszystkim, a jak w ogóle czujesz się w obcym kraju? Jak się dogadujesz z chłopakiem?" Co Ty na takie postawienie sprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że nie będę jej zawracać dupy, jeśli się nie odzywa, ma w tym jakiś cel, tak? np. nie chce mnie słyszeć, nie chce ze mną gadać. po co się naprzykrzać? nie lubię jak mi ktoś się naprzykrza, więc jeśli ona nie chce, bym do niej pisała, to tego nie będę robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×