Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Villain, witaj, dawno Cię nie widziałam :D

 

moja matka to np miała takie pomysły, że karmiła koty przed wyjściem z pracy ( a zaczynała pracę o 6), no i nawet w sobotę i nd ją budziły o tej porze. Zwierzaki to trzeba umieć wychować, a ona jak dzieci nie umiała wychowac tak i zwierząt;)
o, moja matka też tak zrobiła i kot mnie budzi :lol: szczególnie w wakacje, gdy matka ma na drugą zmianę

 

cześć wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem. nie jednokrotnie juz się o tym przekonałam:) ale dzisiaj to nie problem na roztrząsane go na forum. Zbyt wiele by gadac...

ogolnie staram sie teraz o tym nie myslec żeby nie zwariować. Bo czasami po prostu opadają ręce. I czasami człowiek ma dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o... bardzo chetnie :)

bardzo lubie ogladac filmy, ale ciekawe i z przesłaniem (nic w stylu Piła8)

Ostatni urzekł mnie film Nietykalni. Piekny. Ja kiedyś nie płakałam na filmach, i dziwiłam się ludziom, którzy płaczą na filmach, a teraz... potrafie ryczeć jak głupia... nie wiem czy to wiek czy co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, tez lubie czasami obejrzec cos co mnie odrywa od rzeczywistości. A horrory... uwielbiam :) tylko tak jak pisałam nie s tylu Piły. Czasami fajnie jest się trochę bać :)

a co do sf bardzo podobało mi się Underworld :)

 

LE polecam, piekny wzruszający film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, http://www.filmweb.pl/film/Ukryty+wymiar-1997-559

Nie obiecuję, że Cię zachwyci, np. mojemu facetowi wcale się nie podobał. Ale ma takie momenty, teksty, że chodzą za człowiekiem dość długo.

 

A jeśli chodzi o ruszenie na horrorze to w moim przypadku dał radę jeszcze Sierociniec. Pewnie dlatego, że był i straszny i strasznie smutny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki. juz własnie czytałam. Sierociniec oglądałam i mi się podobał. Tak samo zrobił na mnie wrażenie "nieznajomi" az podskoczylam pare razy na łóżku oglądając go ;) Ostatnio oglądałam "Czarnobyl-miasto strachu" ciekawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×