Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Częstochowa] Święte miasto... ;)


Gość Moniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na dzien dzisiejszy to ja, admin;), pink hope, kasiek piotrr i wertyna.

 

Ja chetnie ale odpadam. Nie jest to spowodowane tym, ze nie chce ale tym, ze moja choroba nie pozwala mi wyjsc z domu...niestety nie mam też zadnych lekow przeciwlekowych. Aby miec takowe trzeba spotkac sie z ..psychiatra a do takiego trzeba jakos dotrzec...Ja z powodu lekow niestety poza pewnien obszar w obrebie domu sie nie poruszam. Kolo zamkniete.

 

Pozdrawiam, milego spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey,bardzo się cieszę że jest odzew.Ludziska pasuje Wam data,termin i miejsce....?Pomimo psychoterapii (leczę sie tylko z "deprechami") nie mam z kim porozmawiać o agorafobii,ponieważ "deprechy" nie rozumieją "lękowców" i "domowników" i na odwrót.Wszystkie te przypadłości to jeden sciene-fiction.Piszcie i potwierdzajcie termin!!!!

Piotrze chętnie byłoby Cię również zobaczyć.Zacznij od psychiatry.Ja serdecznie polecam Ci dr.Mieczyńskiego,przyjmuje na Sobieskiego 84 z NFZ nie płacisz za wizytę(musisz mieć tylko kartę chipową) i oczywiście umówiony termin.Chcesz to podam Ci numer do Przychodni...Jest oddział dzienny na Bony,ja zaczęłam drugi miesiąc terapii jest dużo lepiej.Dużo czytam na temat mojej-"naszej" przypadłości.Wiele przez ten okres czasu zrozumiałam!!!Choruję od 15 lat,nakręcam sie pozytywnie i jest ok!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Zacznij od psychiatry

 

Ha! Własnie, miałem pania psychiatre na jedną wizyte, przepisała mi Alprox, po ktorym leki miały zniknąć i miałem zaczac chodzic na terapie. Z tym, że alprox wzbraem, nie pomogo kompletnie nic...zarówno z alproxem jak i bez niego moj stan był taki sam. Lek nie pomagał. Teraz jestem bez leków jakichkolwiek i bez psychiatry.

Wiec raczej sorrka ale nie dam rady..a nawet nie raczej ale na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zorganizuj sobie ksiązke "Potęga podświadomości" Joseph Murphy i przeczytaj dokładnie!!!Leżała u mnie w domu ponad 10 lat i dopiero w fatalnym stanie po nia sięgnęłam czyli 2 m-ąc temu.Miałam wzloty i upadki,teraz znów startuje od zera czyli treningi z wyjściem..coraz dalej i dalej,pomaga mi w tym pies,który mobilizuje do wyjścia.Walcz o siebie!!!

Strach ma tylko wielkie oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co bracia i siostry 30-06-2007 godz. 17.00 III Aleja pod "Vero Modą"?

Piotrr myślę o Tobie facet działaj,bo jeśli sam nie zmienisz toku swojego myślenia to nikt Ci nie pomoże.(Mogą tylko Cie ukierunkować,ale walka nalezy do Ciebie)Wrzuć wsteczny i kręć sie na pozytywa.Zero negatywnych myśli,odrzucaj je,nie daj się zdominować!

Szkoda żeby Cię nie było......

My przecież wszyscy walczymy z lekami i schizami.Wczoraj sama zaliczyłam cmentarz Rocha(Dzień Ojca), a popołudniu ćwiczyłam przejście na światłach: sklep Adidasa-Orbis udało się!Ćwiczę przed spotkanim.Mam na to jeszcze cały tydzień.Pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja 30 odpadam. Oblewam wtedy zdana sesja :lol:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:49 pm ]

no to jak ludzie. Spotkamy sie w koncu? :lol: Wiem, ze komu jak komu ale nam ciezko jest sie spotkac ale wierze, ze sie uda i do spotkania w koncu dojdzie :lol: Mi sie plany zmienily i moge przyjsc w sobote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałabym do was dołączyć nie wiem czy to spotkanie się już odbyło ale chętnie bym się z kimś spotkała z Częstochowy lub pogadała na gg na temat tej nerwicy.Ja z tą chorobą borykam sie juz 14 lat raz jest lepiej raz gorzej.Mam zamiar isc na psychoterapię bo już chyba tylko w niej nadzieja.Odwiedziłam juz chyba 7 psychiatrów i żaden mi nie pomógł.Może ktoś z was mi kogoś poleci .Chciałabym znowu chociaz trochę normalnie funkcjonować, a nie tylko wychodzić do sklepu w czyimś towarzystwie bo sama sie boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkichjavascript:emoticon(':D')

Very Happy,

jestem tu nowa, przypadkiem trafiłam na tą stronkę przez wyszukiwarkę, od dłuższego czasu nie mogę sobie poradzić z obecną sytuacją, dopiero nie dawno zdecydowałam sie na jakąś wizytę u specjalisty, czy wiecie gdzie jest może jakiś tani psycholog w okolicach częstochowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chetna na spotkanie w kazdym dniu i godzinie, to raz. A dwa: mam pytanie, czy ktos byl na wizycie u psychiatry dr Sternalskiego? Chce sie do niego wybrac, ale potrzebuje wiecej informacji czy warto. Poki co bywam u dr Gryglickiej-Krawiec. Dla mnie najlepszym lekiem doraznym jest alprox, bomba-ale tylko na wieksze ataki, by sie nie uzaleznic. Pozdrawiam czestochowian!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w Cz-wie, czy mozecie napisac z porad jakich psychologow i psychiatrow korzystacie.Moglibysmy to ocenic,wymienic sie danymi i doswiadczeniami. A co do spotkania, generalnie w tygodniu po 16 pasuje mi kazdy dzien, weekendy tylko odpadaja, chce miec dla siebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem nowa na forum, ja na szczęście leczę się w publicznej służbie zdrowia i wysoko sobie cenie moją "nieprywatną" psychoterapeutkę. Leczę się od października i widzę wyraźną poprawę:)Żadnych ataków paniki, wyleczona z depresji ogólnie bardzo dobrze. Chętnie bym sie spotkała z wami, jeszcze do niedawna myślałam ze tylko ja mam takie problemy a tu proszę... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×