Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Kafka, to chodź z chlopakiem kafki, możemy iść razem z Gdyni! Przecież miałaś ochotę na spacer!

 

-- 04 lip 2012, 13:46 --

 

20km!

 

-- 04 lip 2012, 13:47 --

 

To może niech chętni spotkają się około 15 w sopocie i powędrujemy sobie do Gdańska i tam pozostali dołączą? Tylko nie chcę być jedynym chętnym. Na samo siedzenie się nie piszę. Lato jest, a ja muszę sadło gubić:(

 

-- 04 lip 2012, 13:50 --

 

Ja jestem z Gdyni i pierwotny pomysł był o 17 spotkać się w Gdyni i iść na piwnospacer. Więc na spotkanie w Gdańsku Głównym i zalegnięcie się nie piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram, przecież Kafka cały czas mówi, że ma problem z dojazdem do Gdyni :roll:

 

Ludzie, co z Wami? Mnie też się nie chce jechać do Gdańska, ale jeśli będę akurat mogła - przyjadę. Tak jak prosiłam, żebyśmy chociaż raz spotkali się w Rumi. Zloty powinny być częściej, a w różnych miejscowościach, przecież na początku też nieraz spotykaliśmy się po 3-4 osoby. Uda się spotkać w większym gronie - super. Nie uda - trudno, ale przynajmniej zlot się odbędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieżnie przeczytałam wątek, znów się tylko melduje, depresja powoli odpuszcza (bardzo powoli), a jutro jade za granicę i będę zwiedzać fjordy norweskie, wrócę i po 20tym lipca będę dostępna :) a wtedy bardzo chętnie się spotkam choćby w Rumi, Gdańsku czy wypizdowie wielkim, byle z Wami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×